Kamieniarstwo LUKSTONE
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Zakład kamieniarski LUKSTONE specjalizuje się w produkcji wyrobów z granitu, marmuru i kamienia w szczególności są to schody wewnętrzne, schody zewnętrzne, parapety, blaty oraz nagrobki i pomniki. Firmę LUKSTONE wyróżnia wieloletnie doświadczenie, materiały najwyższej jakości, terminowość realizacji i indywidualne podejście, a także atrakcyjne ceny.

Specjalistyczny park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na realizację każdego zlecenia niezależnie od stopnia trudności. Nasze projekty oraz realizacje są eleganckie, trwałe i funkcjonalne na długie lata. Zachęcamy do sprawdzenia opinii i referencji naszych Klientów.

Schody zewnętrzne najczęściej wykonujemy z granitu, gdyż jest to materiał bardzo odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, elegancki oraz nie wymagający pielęgnacji. Również polecamy schody zewnętrzne z kamienia naturalnego, które równie dobrze sprawdzą się jako schody przed domem, czy firmą.

W przypadku schodów wewnętrznych wykonujemy je najczęściej z marmuru, granitu oraz kamienia. Granit na schody to najlepsze rozwiązanie, gdy liczy się dla Państwa elegancja i odporność na długie lata. Wykonujemy wszelkie potrzebne pomiary, po czym przechodzimy do produkcji, transportu gotowych elementów oraz montażu u Klienta. 

Cennik
Koszt wykonania schodów zewnętrznych czy wewnętrznych zawsze wyceniamy indywidualnie gdyż każdy projekt jest inny. Główne czynniki wpływające na cenę produkcji i montażu schodów to: rodzaj materiału (granit, marmur, kamień naturalny), wielkość zlecenia, transport i montaż.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Usługi
  • wyroby kamieniarskie
  • schody
  • parapety
  • blaty
  • kostka granitowa
  • krawężniki
  • kamień murowy
Obszary usług
Strzegom – Wrocław – woj. Dolnośląskie
Adres
Ceglana 6
58-150 Strzegom
Polska
+48-885708808 lukstone.pl/oferta/schody-granitowe-zewnetrzne-i-wewnetrzne

Opinie

Super. Blaty wycięte co do milimetra. Montaż bardzo staranny.
30 dni temu
Ekipa montująca zasłużyła na medal cierpliwości i fachowości! Rewelacyjne wykonanie, przepięknie połączone elementy (zwłaszcza połączenie nogi (też granitowej) i tego górnego elementu). No po prostu nie pozostaje mi nic innego jak bardzo ich polecić, bo wyszło przzzeepięknieeee!
9 miesięcy temu
Z tą firmą kojarzą mi się 3 słowa: profesjonalizm, dokładność, terminowość.
8 miesięcy temu
Prof pin.png%7c50.9693449,16