Aleksandra Jaros Pracownia Architektury i Wnętrz
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Projektowanie wnętrz i architektura są moją pasją, a dzięki studiom na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ta pasja stała się moim zawodem. Opierając się na dwudziestoletnim doświadczeniu w projektowaniu, łączę funkcjonalność z komfortem i dobrym stylem. Podpowiem, jak stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb zarówno funkcjonalnych jak i estetycznych. Pomogę przy wyborze mieszkania i w kontaktach z developerem, przygotuję projekt i dopilnuję, aby został zrealizowany zgodnie z koncepcją. Serdecznie zapraszam do mojej pracowni.

Usługi
projekty wnętrz, projekty domów, and projekty mieszkań
Obszary usług
Polska i Europa and Warszawa
Nagrody i wyróżnienia
Praca w zespole projektowym i zajęcie pierwszego miejsca oraz zdobycie Grand Prix Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w konkursie Dom Dostępny`97.
Adres
Dzieci Warszawy 11G/15
02-495 Warszawa
Polska
+48-503007159 www.aleksandra-jaros.pl

Opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu mieszkania i współpracy podczas remontu z panią Aleksandrą. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, piękne i użytkując je, odczuwamy na co dzień, że przemyślane zostało w najdrobniejszych szczegółach. Na etapie projektu pani Aleksandra zebrała wywiad, na podstawie którego stworzyła nam przestrzeń, która jest bardzo elegancka, ma w sobie 'smaczek', jednocześnie zapewniając na wszystko miejsce. Bardzo dużo rozwiązań nie przyszłoby nam nawet do głowy. Dbałość o szczegóły - nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim techniczne, wyróżnia panią Aleksandrę z pośród architektów wnętrz, z którymi na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność współpracować. Ekipa remontowa była przez panią Aleksandrę systematycznie instruowana, więc nie musieliśmy się niczym przejmować. Z przyjemnością możemy panią Aleksandrę polecić.
ponad 6 lat temu
Data projektu: Lipiec 2010
Prof pin.png%7c52.1887184,20