Crea-re Studio – profesjonaliści w kategorii Oświetlenie w miejscowości Valencia | homify
Crea-re Studio
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Crea-re Studio
Crea-re Studio
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Crea-re oferuje zaprojektowane wyłącznie przez siebie i ręcznie wykonane produkty. Nazwa naszej marki wywodzi się ze słów kreacja, kreatywność „CREA” oraz ze słowa recycling „RE”.

Każdy nasz projekt jest jedyny w swoim rodzaju – tworzymy przede wszystkim małe serie produktów, których ilość jest ograniczona. Wybierając nasza markę, ma się pewność że otrzyma się coś prawdziwie oryginalnego.

Wiele z naszych projektów jest robionych przy użyciu materiałów, takich jak:  stare gazety, czy klamerki z których tworzymy lampy, kawałki drewna, które pozostają z produkcji mebli, dzięki którym powstają półki, plandeki ciężarówek – używane do projektowania toreb. Jesteśmy przeciwni pozbywaniu się starych rzeczy.  Crea-re daje drugie życie niechcianym przedmiotom.

Nasze projekty są przyjazne dla środowiska. Do wykończenia używamy tylko farb na bazie wody oraz wosku pszczelego. Lampy zaprojektowane przez nas wymagają tylko i wyłącznie ekologicznych – energooszczędnych i ledowych źródeł światła.

Wszystkie nasze produkty są ręcznie robione w Polsce i w Hiszpanii z wysokiej jakości materiałów, ze starannym wykończeniem.

Wierzymy, że właściwie zaprojektowane wnętrz mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i stan ducha.

Usługi
projektowanie i produkcja oświetlenia
Obszary usług
Poland
Adres
calle Meastro Sosa 31/16
46007 Valencia
Polska
+34-693231722 crea-re.com
Prof pin.png%7c39.4699075, 0