WITAMINA D – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Gdańsk | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
WITAMINA D
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
WITAMINA D
WITAMINA D
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

WITAMINA D to pracownia projektowa i autorska marka tworzona przez parę projektantów: Małgorzatę Knobloch i Igora Wiktorowicza.

 1. Autorska marka: określeniem, które dobrze odzwierciedla ideę marki jest slow design – lokalny materiał, lokalni wykonawcy, skromna skala produkcji rzemieślniczej. Naszą ambicją jest tworzyć produkty nieco w opozycji do konsumpcyjnego, szybkiego trybu życia, produkty trwałe, proste i piękne.  Głównym materiałem jaki stosujemy jest lite drewno dębowe. Staramy się traktować ten surowiec z szacunkiem, eksponować jego wyjątkowe cechy: piękne usłojenie, ciepły kolor, szlachetny charakter. Nasze drewno pochodzi z Polskich Lasów Państwowych i posiada certyfikat FSC ( Forest Stewardship Council ). Dzięki temu mamy pewność, że surowiec został pozyskany w zrównoważony sposób, według zasad odpowiedniego gospodarowania zasobami leśnymi.

 2. Pracownia projektowa: zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem. Podejmujemy się zadań konkursowych, realizujemy projekty na specjalne zamówienia. Lubimy sprawdzać się na różnych polach projektowych. Nasze osiągnięcia: wyróżnienie w konkursie na stojak rowerowy „ Rowerem do kultury. Gdańsk 2016” ; pierwsze miejsce w konkursie na zestawy mebli miejskich dla Gdańska; wyróżnienie w konkursie na grzejnik inspirowany tematyką SLOW -  Terma Design 2014.  

Obszary usług
  • Gdańsk
  • Polska
  • Unia Europejska
  • cały świat
  • european union
  • World
Adres
80-156 Gdańsk
Polska
+48-508223951 www.witaminadprojekt.pl
Prof pin.png%7c54.359024,18