Dessi – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Poznań | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Dessi
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Dessi
Dessi
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

STUDIO DESSI zajmuje się projektowaniem architektury wnętrz prywatnych i publicznych. Projektujemy także różnego typu meble będące częścią naszych projektów przez co powstałe wnętrza są niepowtarzalne. Cechuje nas kreatywne i elastyczne podejście do klienta. Oferujemy rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Stawiamy na dokładność i terminowość.                                                                                                                                                                                                         

Projektowanie wnętrz przebiega w trzech etapach.

1. etap - jest to wstępna rozmowa, w której staramy się poznać Państwa preferencje i oczekiwania co do projektu oraz jego zakresu.

 2. etap- to już praca nad samym projektem. Opracowywany zostaje w kilku wersjach układ pomieszczeń. Dobierana jest kolorystyka, materiały, meble i oświetlenie. Wszystko to zostaje przedstawione Państwu na spotkaniach w postaci wizualizacji komputerowych i szkiców. 

 3. etap- następuje po akceptacji przez Państwa drugiego etapu. Powstają wtedy szczegółowe rysunki techniczne pomieszczeń, a także zestawienia z wycenami materiałów i wyposażenia wnętrz.

ZAPRASZAMY!

Usługi
Projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych
Obszary usług
Poznań
Adres
60-461 Poznań
Polska
+48-693101527 www.dessi.pl
Prof pin.png%7c52.4531745,16