OPORSKA.COM – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wrocław | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
OPORSKA.COM
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
OPORSKA.COM
OPORSKA.COM
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

OPORSKA.COM wnętrza z wewnątrz - autorska pracownia architektoniczna: projektowanie wnętrz mieszkalnych i usługowych; usługi w zakresie dekoracji wnętrz. 

Naszą propozycję kierujemy do osób ceniących sobie oryginalność, odwagę i  komfort. Współpracę w zakresie projektowania wnętrz rozpoczynamy od koncepcji projektu, przez przygotowanie jego dokumentacji technicznej, aż po nadzór autorski wraz z wykonawstwem ,, pod klucz''. W pracy cenimy sobie wzajemne zrozumienie, odwagę oraz kreatywność. Opracowywane projekty oparte są o szacunek do miejsca i zastanej przestrzeni: lubimy w pracy wykorzystywać naturalne produkty w skali zarówno mikro jak i makro. Proponujemy naszym Klientom najprostsze i najbliższe naturze rozwiązania. Często wykorzystujemy w pracy materiały z recyklingu. Antykom dajemy nowe życie na miarę XXI w. i budżetu naszych Klientów. Bardziej niż markowość cenimy sobie jakość i komfort, co nie znaczy, że stronimy od kosztownych rozwiązań -  jeżeli mają one swoje ekonomiczne i etyczne uzasadnienie, chętnie po nie sięgamy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i partnerów biznesowych. Wspieramy  projekty w zakresie inwestowania w nieruchomości: pozyskujemy i prowadzimy  nowe inwestycje .

Pozytywna  Relacja  i znajomość Natury Rzeczy to  główny konstrukt budowania  otaczającej nas przestrzeni, którą staramy się  wypełnić zgodnie z gustem i poczuciem estetyki naszych Klientów, pilnie strzeżąc oczywiście jej prawideł. W swoją pracę wkładamy nasze serca, dlatego zawsze trafiamy w same sedno.  

:)

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • aranżacja dekoracji ślubnych
  • usługi tapicerskie
  • usługi stolarskie
  • usługi plastyczne
  • metaloplastyka
Obszary usług
Europa
Adres
Pomorska 55/15
50-217 Wrocław
Polska
+48-517239595
Prof pin.png%7c51.1211151,17