pani.be – profesjonaliści w kategorii Architekci krajobrazu w miejscowości Bielsko - Biała | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
pani.be
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
pani.be
pani.be
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Nazywam się Ewelina Bieniek i jestem Architektem Krajobrazu. Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (studia pierwszego stopnia) oraz Politechnikę Krakowska (studia drugiego stopnia).

Pracuje dla bielskiej Pracowni Architektury Krajobrazu.

Projektowanie, upiększanie Świata "zielenią", odnajdywanie "Genus loci" oraz rewitalizacja zniszczonych i zapomnianych miejsc to coś, co lubię robić w życiu, coś, co sprawia ze moja praca jest przyjemnością i pozawala mi za każdym razem odkrywać coś nowego, pięknego.

Od kiedy zaczęłam prace w zawodzie spotkałam wielu ciekawych ludzi z różnych branży i tak zaczęła się moja przygoda z aranżacją wnętrz i projektowaniem mebli. Jest to moja nowa pasja, która pozwala mi się rozwijać i "otwierać" na więcej dziedzin architektury.

Moje projekty uwzględniają potrzeby różnych osób niezależnie od wieku, płci czy stopnia sprawności. Chcę żeby wszystkie zaprojektowane przeze mnie przestrzenie były tworzone nie tylko pod względem wizualnym, ale także użytkowym, ponieważ mądre kompromisy stosowane w planowaniu zapewniają dostępność i bezpieczeństwo osobom reprezentującym wszystkie grupy użytkowników danego obiektu.

W wolnym czasie uwielbiam grać na pianinie oraz tańczę w zespole folklorystycznym, dzięki któremu zwiedzałam "pół świata", poznałam wiele kultur oraz mogłam poznać różne style architektury.

Usługi
  • Projektowanie przestrzeni publicznych
  • Projektowanie ogrodów
  • Projektowanie zieleni w budynkach
  • Aranżacja wnętrz
  • Projektowanie mebli
Obszary usług
Bielsko – Biała
Adres
Komorowicka 293/11
43-300 Bielsko – Biała
Polska
+48-503579849 www.instagram.com/pani.be
Prof pin.png%7c49.8576989,19