KOZIARSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Katowice, Polska | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
KOZIARSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
KOZIARSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
KOZIARSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Pracownia w ciągu 18 lat istnienia wyspecjalizowała się w trudnych i złożonych zadaniach projektowych, budując zespół twórczych, kompetentnych architektów, podejmujących powierzane im zadania z rzetelnością i zaangażowaniem. Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca z renomowanymi specjalistami branżowymi pozwala nam świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie- począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Na podstawie wieloletniej współpracy z prywatnymi inwestorami, mamy wolnorynkowe i biznesowe podejście do inwestycji, a dzięki stosowanym rozwiązaniom projektowym optymalizujemy koszty i czas realizacji obiektów. W naszym portfolio znajdują się rownież projekty inwestycyjne i deweloperskie.
Usługi
  • Projektujemy świadomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektów przebudowy
  • rewitalizacji i modernizacji obiektów. Z pasją projektujemy również budynki mieszkaniowe
  • biurowe
  • usługowe i przemysłowe. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nie pozostawiamy problemów bez rozwiązania. Każdy projekt jest unikatowy i wymaga oryginalnych rozwiązań.
  • projekt
  • pozwolenie na budowę
  • projekt budowlany
Obszary usług
Katowice and Polska
Adres
Warszawska 23/8
40-009 Katowice, Polska
Polska
+48-327811025 www.koziarski.pl
Prof pin.png%7c50.258387,19