KOZIARSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Pracownia w ciągu 18 lat istnienia wyspecjalizowała się w trudnych i złożonych zadaniach projektowych, budując zespół twórczych, kompetentnych architektów, podejmujących powierzane im zadania z rzetelnością i zaangażowaniem. Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca z renomowanymi specjalistami branżowymi pozwala nam świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie- począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Na podstawie wieloletniej współpracy z prywatnymi inwestorami, mamy wolnorynkowe i biznesowe podejście do inwestycji, a dzięki stosowanym rozwiązaniom projektowym optymalizujemy koszty i czas realizacji obiektów. W naszym portfolio znajdują się rownież projekty inwestycyjne i deweloperskie.
Usługi
  • Projektujemy świadomie. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektów przebudowy
  • rewitalizacji i modernizacji obiektów. Z pasją projektujemy również budynki mieszkaniowe
  • biurowe
  • usługowe i przemysłowe. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nie pozostawiamy problemów bez rozwiązania. Każdy projekt jest unikatowy i wymaga oryginalnych rozwiązań.
  • projekt
  • pozwolenie na budowę
  • projekt budowlany
Obszary usług
Katowice and Polska
Adres
Warszawska 23/8
40-009 Katowice, Polska
Polska
+48-327811025 www.koziarski.pl

Opinie

Projekt wykonany na najwyższym poziomie, ludzie bardzo profesjonalni naprawdę wiedzą co robią. Pomimo moich wysokich oczekiwań poradzili sobie rewelacyjnie i spełnili wszystkie moje zachcianki, serdecznie polecam kazdemu skorzystac z usług.
8 miesięcy temu
Data projektu: Marzec 2020
firma polecił mi przyjaciel i byłem pesymistycznie do niej nastawiony, lecz były to niepotrzebne obawy. pracownicy podeszli do mnie i moich potrzeb indywidualnie oraz profesjonalnie. Zaproponowali mi nowy projekt i była to naprawdę dobrze zrobiona robota. polecam w 100%
8 miesięcy temu
Data projektu: Czerwiec 2020
Profesjonalna obsługa klienta i świetny kontakt. Przy projekcie zostały wzięte pod uwagę wszystkie moje sugestie i "marzenia", które miałam, jeśli chodzi o wygląd budynku. Jestem niezwykle zadowolona, dziękuję!
8 miesięcy temu
Data projektu: Luty 2020
Prof pin.png%7c50.258387,19