Formacja Projekt – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wrocław | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Formacja Projekt
Formacja Projekt

Formacja Projekt

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Formacja Projekt
Formacja Projekt
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Tworzymy projekty wnętrz komercyjnych i użyteczności publicznej.
Kreując miejsce – myślimy o jego przeznaczeniu. Wokół funkcji budujemy koncepcję, którą następnie uzupełniamy o autorskie pomysły wyposażenia i aranżacje odpowiadające oczekiwaniom.

Tworzymy również wnętrza prywatne. Poszukujemy inspiracji w otoczeniu osób, które się do nas zgłaszają. Spod naszej kreski wychodzą przestrzenie indywidualne, determinowane potrzebami, gustami i charakterem ich właścicieli. Proponujemy rozwiązania funkcjonalne, pamiętając o wyjątkowości projektowanego miejsca.

Budujemy markę. Poczynając od charakteru i przeznaczenia miejsca po sporządzenie identyfikacji wizualnej. Pomagamy ubrać pomysł w efekt wizualny.

Wykonujemy te wnętrza. Lata współpracy z wykonawcami zaowocowały bogatym bankiem fachowców, których możemy polecić. Można u nas wykonać kuchnię i łazienkę, zrealizować projekt mebli według autorskiego pomysłu, wyposażyć wnętrze w umeblowanie czy elementy wykończeniowe. Stawiamy na staranność i jakość.

Uczymy. Prowadzimy szkolenia w zakresie home staging. Pokazujemy, jak przeprowadzić szybkie, tanie i efektywne metamorfozy mieszkań i lokali usługowych, komercyjnych, biurowych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak sprzedać nieruchomość po oczekiwanej cenie, zgłoś się do nas.

Usługi
Projektowanie wnętrz wraz z wykonawstwem.
Obszary usług
Wrocław
Adres
Czekoladowa 55
52-326 Wrocław
Polska
+48-662367144 www.formacjaprojekt.pl
Prof pin.png%7c51.0612856,16