Jachtoma design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Jachtoma design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Jachtoma design
Jachtoma design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Jestem architektem wnętrz nie tylko z wykształcenia, ale też z powołania. Studia z zakresu projektowania wnętrz ukończyłam z wyróżnieniem, a moja miłość do aranżacji wnętrz pozwala mi z powodzeniem projektować mieszkania w Warszawie od 8 lat. Mam szerokie i wszechstronne portfolio realizacji. Współpracowałam z różnymi biurami projektowymi, zaprojektowałam własną kolekcję mebli, a przez kilka lat pracowałam równie dla korporacji, projektując przestrzenie biurowe. Ponadto uczestniczyłam w kilku konkursach projektowania mebli, prowadziłam warsztaty z zakresu projektowania, a moje prace publikowane były w tak prestiżowych tytułach jak: Czas na Wnętrza, Dobre Wnętrze, DesignAlive i FUTU. Swoje projekty prowadzę od aranżacji koncepcji i przygotowania wizualizacji po nadzór nad ich realizacją. Współpracuję wyłącznie z firmami, które specjalizują się w wysokojakościowych produktach. Posiadam też profesjonalną i sprawdzoną ekipę remontową oraz stolarza. Dzięki temu, grono klientów zadowolonych z moich usług powiększa się z każdym rokiem. Projektuję meble i wnętrza w Warszawie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm: mieszkania, domy, apartamenty, przestrzenie biurowe i usługowe. Zawsze z oddaniem i zaangażowaniem w to, co robię oraz w jednym celu: zapewnieniu satysfakcji moim klientom.
Lata praktyki oraz zamiłowanie do projektowania wnętrz pozwalają mi utrzymać odpowiednio wysoki poziom wyobraźni i zmysłu estetycznego, a także pomagają znajdować satysfakcjonujące rozwiązania w każdej sytuacji.
Do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie, starając się zawsze wychodzić na przeciw jego potrzebom i angażując go w cały proces projektowy, tak aby efekt końcowy przyniósł spełnienie i satysfakcję nam obojgu.
Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały proces i pomogę urzeczywistnić Twoje marzenia, wspierając Cię swoją wiedzą, doświadczeniem, profesjonalnymi narzędziami do projektowania i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

Usługi
  • Projektowanie wnętrz: mieszkań
  • apartamentów
  • domów. Projektowanie komercyjne: biura
  • obiekty usługowe i gastronomiczne
Obszary usług
  • Projektowanie w zakresie :rysunki techniczne
  • fotorealistyczne wizualizacje
  • kosztorys
  • specyfikacja materiałowo-meblowa
  • nadzór autorski nad projektem i wizyty w sklepach..
  • warszawa
Nagrody i wyróżnienia
Wyróżnienie w konkursie  Elle Decoration „Młodzi na start” w 2013r. W 2012 i 2013 zakwalifikowałam się na udział w przeglądzie portfolio na Łódź Design Festiwal. Posiadam patent na podłogę modułową oznaczoną wzorem przemysłowym Wp.21494. Projekt półki, która dostała rekomendację do konkursu Dobry Wzór 2013.
Adres
Tadeusza Hennela 10
02-495 Warszawa
Polska
+48-518575758 www.jachtomadesign.pl
Prof pin.png%7c52.2011395,20