Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Gdańsk | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz
Marta Koniczuk Pracownia Ar...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Profesjonalna pracownia projektowa stworzona przez absolwentów Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Aby zrozumieć klienta, potrzebne jest uważne i indywidualne
podejście. Kluczem do dobrego projektu, będącego sumą oczekiwań klienta i artystycznej wizji architekta, jest spotkanie na płaszczyźnie potrzeb, marzeń i wartości. Te priorytety sprawiają, że przestrzenie, które projektuję, są nie tylko zaskakujące i funkcjonalne, ale przede wszystkim idealnie zgrane z oczekiwaniami ich użytkowników.

Niezależnie od skali projektu, zawsze dbam o oryginalne i kreatywne rozwiązania. Istotą mojej pracy jest profesjonalizm i dbałość o każdy element, na wszystkich etapach realizacji. W ten sam sposób podchodzę i do awangardowych czy minimalistycznych wnętrz, i do pełnych detalu wnętrz klasycznych. Dzięki takiemu podejściu, zrealizowane projekty zarówno dużych przestrzeni publicznych, apartamentów, domów prywatnych, jak i małych mieszkań, to powód do dumy.

Projektuję również meble na indywidualne zamówienie. Proponuję projekty kompleksowe, działając od projektu koncepcyjnego, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski nad inwestycją oraz pomoc w zamawianiu materiałów i dostawach na miejsce inwestycji.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami i wykonawcami z różnych branż.

Usługi
  • projektowanie wnętrz
  • architektura wnętrz
  • projektowanie mebli
  • aranżacja przestrzeni
  • Gdańsk
  • Sopot
  • Gdynia
Obszary usług
architektura wnętrz and Gdańsk
Nagrody i wyróżnienia
  • I miejsce w konkursie POLSKA ARCHITEKTURA XXL. NAJLEPSZE POLSKIE WNĘTRZE PUBLICZNE W ROKU 2016, organizowanym przez Sztuka-Architektury.pl
  • Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Clue International Lighting Design Competition organizowanym przez PHILIPS.
  • Wyróżnienie w konkursie Światło dla… w kategorii architektura za projekt sali konferencyjnej z 2013 roku, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych oraz Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.
Adres
80-288 Gdańsk
Polska
+48-601710158 martakoniczuk.pl
Prof pin.png%7c54.3742904,18