B.T. Meble

601 803 515
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Add Shelf

Firma Bartnicki i S-ka została założona w 1991 roku przez Joannę i Tadeusza Bartnickich. Od połowy roku 2015 działa ona pod nazwą B.T. Meble. Wieloletnie doświadczenia w branży stolarskiej pozwalają nam na szybką i rzetelną realizację szerokiej gamy usług i produktów stolarskich, zarówno według projektów własnych jak i dostarczonych przez Klientów. Za wyróżniającą jakość naszych wyrobów odpowiadają użycie najlepszych materiałów stolarskich dostępnych na rynku oraz pasja z jaką wspieramy Klientów podczas urządzania/reorganizowania wnętrz. Najlepszą wizytówką naszej firmy jest wieloletnie zaufanie jakim darzą nas stali Klienci!

W naszej działalności skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu nowych mebli w stylu lat 50, 60 i 70 (głównie fotele, krzesła, sofy, biblioteczki, biurka i toaletki) oraz na znajdowaniu, odkupowaniu i odnawianiu mebli z tamtych lat (głównie fotele, krzesła i sofy). Drugą ważną "gałęzią" naszych produktów są stoły drewniane (w tym także rozkładane) do jadalni. Stoły wykonujemy z litego drewna według tradycyjnej technologii stolarskiej.

Usługi
  • Sprzedaż elementów wyposażenia wnętrz z naszej stałej oferty
  • renowacja mebli
  • sprzedaż mebli do i po renowacji
  • projektowanie elementów wyposażenia wnętrz
  • doradztwo w zakresie doboru materiałów i kolorów
  • wykonanie elementów wyposażenia wnętrz na zlecenie
Obszary usług
Polska and Europa
Adres
Tuwima 19
05-071 Sulejowek
Polska www.bartnickimeble.pl

Opinie

Gorąco polecam. Meble odrestaurowane z dbałością o każdy detal. Zarówno stolarka, jak i tapicerstwo są na najwyższym poziomie, dzięki czemu mebel jest masywny i stabilny, a obicie świetnie komponuje się z kolorem drewna.
ponad 2 lata temu
Data projektu: Listopad 2015