homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
TOKA + HOME
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
TOKA + HOME
TOKA + HOME
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Opinie

Na podstawie własnych doświadczeń zdecydowanie nie polecam usług tej firmy projektowej. Projektanci podejmują się projektowania rozmieszczenia układu elektryki w nowym domu ale kompletnie nie znają się tym, w moim projekcie jest cała masa błędów, którą musueliśmy z elektrykami jakoś opanować (jako ciekawostkę podam, że włączniki światła zostały umieszczone na wysokości 2 metrów!!). Nie są w stanie racjonalnie rozmieścić sprzętów i mebli, nie potrafią odróżnić płytki podłogowej od ściennej (u nas w projekcie dali na podłogę płytki ścienne!!!), poza tym nie potrafią policzyć ilości płytek - nam policzyli 20m więcej płytek niż trzeba!!! To kompletni dyletanci którzy nie wiedzą jak przełożyć koncepcję na wykonawstwo, a to jest chyba podstawowa rzecz, aby ekipy sprawnie i szybko zrealizowały założenia. Niestety przy takich projektantach jak Toka Home jest to niemożliwe. Nasi wykonawcy załamywali ręce, a zwłaszcza elektrycy, a my wraz z nimi. Skończyło się to zerwaniem umowy z naszej strony, ale szkoda wyrzuconych w błoto pieniędzy i straconego czasu.
prawie 3 lata temu
Data projektu: Wrzesień 2016
Poproś o opinię