TOKA + HOME

79 129 11 20
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Add Shelf

TOKA + HOME to zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania wnętrz prywatnych oraz użytkowych.Nasze doświadczenie projektowe popiera portfolio z licznymi realizacjami. 

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej inwestorowi.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów na każdym etapie współpracy.

Jako architekci czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach realizacji wnętrza; począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez nadzór nad ekipą wykonawczą oraz dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Nasze projekty wyróżnia funkcjonalność, jakość, dbałość o detale oraz ponadczasowość.

Dbamy o to aby realizacje naszych projektów wykonane były z materiałów najwyższej jakości- po to aby na etapie użytkowania wnętrza przynosiły pełną satysfakcję klientowi.

Do każdego wnętrza podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy je do preferencji oraz stylu życia użytkowników wnętrza.

Znajomość bieżących trendów, obszerna wiedza na temat możliwości zastosowań materiałów wykończeniowych oraz dbałość o detale na etapie realizacji owocuje funkcjonalnymi realizacjami.

Usługi
projektowanie wnętrz komercyjnych oraz prywatnych
Obszary usług
 • Dąbrowa Górnicza
 • Tychy
 • Katowice
 • Sosnowiec
 • Śląsk
 • Małopolska
Adres
41-300 Tychy, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza,
Polska tokahome.pl

Opinie

Na podstawie własnych doświadczeń zdecydowanie nie polecam usług tej firmy projektowej. Projektanci podejmują się projektowania rozmieszczenia układu elektryki w nowym domu ale kompletnie nie znają się tym, w moim projekcie jest cała masa błędów, którą musueliśmy z elektrykami jakoś opanować (jako ciekawostkę podam, że włączniki światła zostały umieszczone na wysokości 2 metrów!!). Nie są w stanie racjonalnie rozmieścić sprzętów i mebli, nie potrafią odróżnić płytki podłogowej od ściennej (u nas w projekcie dali na podłogę płytki ścienne!!!), poza tym nie potrafią policzyć ilości płytek - nam policzyli 20m więcej płytek niż trzeba!!! To kompletni dyletanci którzy nie wiedzą jak przełożyć koncepcję na wykonawstwo, a to jest chyba podstawowa rzecz, aby ekipy sprawnie i szybko zrealizowały założenia. Niestety przy takich projektantach jak Toka Home jest to niemożliwe. Nasi wykonawcy załamywali ręce, a zwłaszcza elektrycy, a my wraz z nimi. Skończyło się to zerwaniem umowy z naszej strony, ale szkoda wyrzuconych w błoto pieniędzy i straconego czasu.
7 miesięcy temu
Data projektu: Wrzesień 2016

  Twój profil jest kompletny w 91% procentach

  91%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

  Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika