Aleksandra Kurowska – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Aleksandra Kurowska

Aleksandra Kurowska

Aleksandra Kurowska
Aleksandra Kurowska
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Architektka wnętrz z powołania, doskonale zorganizowana managerka projektu z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi.  Prywatnie i zawodowo osoba niezwykle kreatywna i pozytywnie nastawiona do życia. Jej wykształcenie i dotychczasowa kariera zawodowa stanowią połączenie najważniejszych umiejętności, które powinny cechować projektanta wnętrz – wszechstronnej wiedzy z zakresu budownictwa i architektury wnętrz oraz wyjątkowego zmysłu estetycznego. Dzięki temu proponowane przez nią rozwiązania są z jednej strony niezwykle efektowne wizualnie, ale również przemyślane pod względem funkcjonalnym i wykonawczym. 

Projektantka jest absolwentką budownictwa oraz kursów specjalistycznych z zakresu architektury wnętrz. Przez kilka lat pracowała  w jednej z największych  firm budowlanych w Polsce, co sprawia, że dysponuje bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu najbardziej wymagających projektów, a przy tym zbudowała zespół sprawdzonych, wysokiej klasy podwykonawców.  Od ponad 10 lat profesjonalnie projektuje wnętrza tak prywatne, jak i komercyjne. W jej pracowni powstają kompleksowe aranżacje okazałych rezydencji, miejskich apartamentów, salonów SPA czy przestrzeni biurowych. Specjalnością Aleksandry Kurowskiej są proste, nowoczesne przestrzenie, ale jej projektów nie sposób pomylić z czymkolwiek innym. Znakiem rozpoznawczym swoich wnętrz uczyniła – jak sama mówi – „nutę szaleństwa”, która w zależności od projektu przyjmuję formę zabawy kolorem, wzorem czy fakturą.

Pasjonatka swojej pracy, która z projektowania czerpie energię do życia. Podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu inspiracji i bacznie przygląda się wnętrzarskim trendom. Konsekwentnie jednak projektuje wnętrza ponadczasowe, które za sprawą zmiany detali mogą przeobrażać się wraz z ich właścicielami. Specjalistka od zadań specjalnych, która nie zostawi swojego klienta praktycznie z żadnym problemem natury wnętrzarskiej. Jej pracownia świadczy usługę „Interior Concierge” gwarantującą kompleksowe wsparcie realizacji również w tematach okołoprojektowych.

Obszary usług
Warszawa
Adres
01-164 Warszawa
Polska
+48-791297377 www.aleksandrakurowska.com
Prof pin.png%7c52.2450981,20

    Twój profil jest kompletny w 82% procentach

    82%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika