Art Voice – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Łódź | homify
Art Voice

Art Voice

Art Voice
Art Voice
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Ofertę kierujemy do osób pragnących mieszkać i przebywać w otoczeniu nowoczesnej przestrzeni, w pełni przyjaznej, komfortowej i racjonalnie przemyślanej. 

Zajmujemy się głównie:

Opracowaniem koncepcji i projektów  wnętrz  prywatnych, biurowych oraz komercyjnych.  Źródłem naszych inspiracji są nowe technologie oraz materiały wykończeniowe. Uwzględnione w projekcie pozwalają znacząco skrócić czas jego realizacji oraz obniżyć koszty całego przedsięwzięcia.

Stylizacją akustyczną mieszkań oraz powierzchni użyteczności publicznej. Odpowiednie warunki akustyczne, to jeden z ważnych czynników wpływających na dobre samopoczucie. Stylistyka, funkcjonalność, to warunek konieczny ładnego pomieszczenia ale niewystarczający, żeby komfort przebywania w nim był w pełni zadowalający. Właściwa akustyka powoduje, że otoczenie staje się nam bardziej przyjazne. Możemy lepiej odpocząć, zrelaksować się i skupić na sprawach istotnych w danej chwili. To również istotny element dobrego odbioru sprzętu hi-fi lub kina domowego. Nawet ten najlepszy, stworzony w zacnych „manufakturach”, zagra tylko tak dobrze na ile pozwoli na to akustyka.

Wykańczaniem wnętrz – Wykonujemy prace remontowo-wykończeniowe oraz adaptacje pomieszczeń dla właściwego wykorzystania parametrów sprzętu audio. Stosujemy materiały o ciekawych walorach dekoracyjnych oraz dobrych właściwościach akustycznych. Odpowiednio wykorzystane, pozwolą stworzyć właściwą aurę akustyczną oraz nadać pomieszczeniu nowoczesny styl.

Wykonywaniem instalacji :   

  *  hi-fi, kina domowego, multiroom, TV-Sat. Dostarczamy sprzęt audio, okablowanie oraz akcesoria  z                uwzględnieniem właściwej konfiguracji systemu. Oferujemy marki znane i cenione za tworzenie dźwięku, którego odbiór dostarcza wiele pozytywnych wrażeń. 

  *  elektrycznych, monitoringu, domofonu włącznie z dostarczaniem osprzętu.

-   Obsługą firm w zakresie wykonywania instalacji: nagłośnień, multimedialnych oraz Digital Signage dla gastronomii, sklepów, sal konferencyjnych, centrów medycznych, itp.

www.artvoice.pl  /  biuro@artvoice.pl

Obszary usług
Łódź
Adres
90-547 Łódź
Polska
+48-604293030 www.artvoice.pl

    Twój profil jest kompletny w 82% procentach

    82%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika