baby d'Oro
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

baby d’Oro jest ekskluzywną polską marką, która  proponuje stylowe i  funkcjonalne rozwiązania do pokoju dziecięcego. Znakomite wzornictwo, najwyższa jakość tkanin oraz dbałość o detale definiują naszą markę.

Chcemy podzielić sie naszą miłością do piękna i rozbudzić poczucie estetyki u dzieci od najmłodszych lat.  Dla każdego rodzica czas przygotowań na powitanie ukochanego dziecka, jest czasem tworzenia „nowego świata” dla całej rodziny. Świat ten swoje centrum ma właśnie w pokoju dziecięcym. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań, aby było to miejsce przyjazne zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Baby d’Oro posiada pełną gamę produktów, które zostały stworzone w celu kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego. Cztery linie meblowe oraz różnorodne akcesoria w pastelowych odcieniach różu, błękitu, beżu, szarości oraz bieli połączone zostały w stylowe i eleganckie aranżacje. Piękno ma swój adres...

baby d 'Oro, ulica Długa 8/14

Obszary usług
Warszawa and Warszawa, Polska
Adres
Długa 8/14
00-238 Warszawa, Polska
Polska
+48-519686868 babydoro.pl

Opinie

Jestem zachwycona jakością produktów i podejściem do klienta w baby d'Oro. Polecam wszystkim młodym mamom!
6 miesięcy temu
Przejechałam 200 km na zakupy do baby d'Oro i jestem ZACHWYCONA! Obsługa na najwyższym poziomie - Panie we wszystkim mi doradziły. Jakoś produktów oszałamia, a sam butik przepiękny!
6 miesięcy temu
Jeśli poszukujesz dobrej jakości artykułów dla niemowląt to właśnie to jest to miejsce. Dobra jakość idzie w parze z odpowiednią ceną. Ale prezent dla wnuka wspaniały.
9 miesięcy temu