Studio4Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Oferta Studio4design obejmuje szeroki zakres usług z branży projektowania wnętrz. Wykonuje projekty komercyjne – hotele, sklepy, restauracje, biura, jak również dla klientów indywidualnych – pojedyncze pomieszczenia, mieszkania, apartamenty, domy.


Zapytania: ekaterina.studio4@gmail.com

Kontakt: +48 880 826 886

Usługi
projketowanie wnętrz and architektura wnętrz
Obszary usług
Kraków and Polska
Adres
Władysława Łokietka
30-010 Kraków
Polska
+48-880826886 studio4design.pl

Opinie

Polecam!
około 3 lata temu
Data projektu: Styczeń 2020
Nie wiem skąd takie wysokie oceny. Profesjonalizm pani pozostawia wiele do życzenia. W ogóle nie wzięła pod uwagę tego ze projektuje dom dla rodziny z 2 dzieci. Ciagle błędy w obliczeniach naraziły mnie na koszty i na duże opóźnienia. Jak na panią architekt to wstyd ze nie umie obliczyć ilości płytek na kilku metrach ściany lub wymierzyć szafki tak żeby nie blokowała drzwi.Pani nie zna się na rozplanowaniu kuchni.Właściwie całe przedsięwzięcie polegało na ciągłych kontrolach błędów oraz wyszukiwaniu wszystkiego samemu w internecie.Propozycje wyposażenia kompletnie odbiegały od stylu i kolorystyki która zaplanowaliśmy.Wyglądało to jakby wzięła pierwsze lepsze propozycje z homebooka czy coś. Do tego problemy językowe utrudniające komunikacje. Na koniec pani przywłaszczyła sobie nasze płytki które dała innej klientce i nie wywiązując się z projektu śmiała jeszcze na koniec wystawić fakturę na dopłatę za usługę której nie wykonała. Nie polecam, wielki zawód.
prawie rok temu
Dziękujemy za świetny projekt! Warto słuchać rad P. Ekateriny, początkowo sceptyczni co do jej niektórych pomysłów po realizacji okazywały się strzałami w dziesiątkę. Pani Ekaterina cały czas była z nami oraz z naszymi wykonawcami w kontakcie, zmagając sie z "niespodziankami" na bieżąco. POLECAMY!
ponad rok temu