DUDA Architektura Budownictwo

DUDA Architektura Budownictwo

DUDA Architektura Budownictwo
DUDA Architektura Budownictwo
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat, dzięki czemu
możemy zaoferować pełną obsługę w zakresie doradztwa projektowego oraz podczas samej realizacji.

Profesjonalne projekty domów jednorodzinnych

Nasze projekty domów oparte są zarówno na sprawdzonych rozwiązaniach jak i na nowoczesnych technologiach. Robimy wszystko, aby projekt dopasowany był do gustów i potrzeb klienta, a jednocześnie był oryginalny, wytrzymały i bezpieczny i spełniał wszystkie niezbędne normy. Specjalizujemy się także we wdrażaniu przygotowanych przez Państwa wcześniej rozwiązań – z nami każdy projekt domu otrzyma wszystkie niezbędne korekty zachowując nałożone przez Państwa wymagania i przygotowany zostanie do bezproblemowego wdrożenia.

Projekty domów parterowych i wielokondygnacyjnych w licznych wariantach

Nasi projektanci posiadają szeroką wiedzę z zakresu budowlanych technologii – należą do nich między innymi: technologia tradycyjna, zapewniająca wysoką izolację termiczną budynku; domy z keramzytu, wywodzące się ze Skandynawii – solidna bryła, wysoka izolacja jak i szybki czas budowy; kanadyjskie projekty domów drewnianych szkieletowych z drewna sosnowego i świerkowego; solidne i ciepłe domy drewniane z bali; prefabrykowane domy drewniane, gdzie szkielet budynku przygotowywany jest poza placem budowy, a następnie umieszczany w miejscu docelowym.

Przygotowujemy również projekty domów nowoczesnych w systemach Ytong (z użyciem betonowych bloczków) oraz B. Porotherm Dryfix (z wykorzystaniem szlifowanych pustaków ceramicznych).

Projekty domów Katowice – zapraszamy!

Szeroka oferta projektowa, doradztwo budowlane oraz możliwość zakupu atrakcyjnych cenowo działek pod zabudowę – to wszystko, czego potrzebujesz, by postawić dom swoich marzeń!

Usługi
Projekty typowe i indywidualne domów
Obszary usług
Śląsk and cała Polska
Adres
Mikołowska 56
40-065 Katowice
Polska
+48-668065505 duda.info.pl