Perfect Space
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Opinie

Nie miałem czasu na samodzielne wykończenie mieszkania, a poza tym nie chciało mi się użerać z tanimi pseudofachowcami, więc po prostu dałem trochę więcej i zatrudniłem PS. Absolutnie nie żałuję – gotowe mieszkanie prezentuje się elegancko i nowocześnie, a co najważniejsze, nie zauważyłem w nim żadnych niedoróbek. Polecam, choć to raczej kosztowna sprawa.
ponad 3 lata temu
Data projektu: Wrzesień 2016
Moje mieszkanie od samego początku było w rękach agencji Perfect Space. Pomagali mi już na etapie wyboru i zakupu mieszkania. Potem je wykańczali. Tym samym ograniczyli ilość niedoróbek ze strony dewelopera. Wyłapali błędy, które następnie deweloper musiał naprawić. I nie szło to z mojej kieszeni. Po części ułatwili sobie robotę, ale bardzo dobrze. Po co miałabym za to później ja płacić w ramach ich prac, jak leżało to po stronie dewelopera. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Oceniając organizację pracy i wsparcie przy wyborze lokum. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszytskim skorzystanie z usług tych fachowców.
ponad 3 lata temu
Data projektu: Październik 2017
Perfect Space to idealne rozwiązanie dla osób które nie mają czasu lub/i ochoty zajmować się samodzielnie koordynacją wykończenia mieszkania/domu. Od nieocenionej pomocy przy odbiorze mieszkania po bardzo rzetelne, terminowe i bezproblemowe wykończenie. Robiłem z P.S. wszystko poza stolarką. Super miła i kompetentna kadra w biurze, szybka i dokładna ekipa, bardzo dobry kontakt po zakończeniu prac. Akurat po 2 latach zgłosiłem kilka drobnych poprawek gwarancyjnych - kontak nadal znakomity, dogadaliśmy się w 5 minut. Szczerze polecam! 💪👍🤝
11 miesięcy temu
Nie wyobrażam sobie działać inaczej niz z to miało miejsce przy współpracy z Pefect Space. Kazdy remont kojarzy sie z nerwami i gigantyczną stratą czasu a biorąc zaufaną firme minimalizujesz te przykrości do minimum. Nie jestem łatwym klientem ale wytrzymali ze mna bez skarg :) Pewnie można było coś zrobić nieco taniej gdybym sie zajmowała tym sama a nie przez firme zewnętrzną ale wtedy poziom nerwów i strata czasu wzrasta wprost proporcjonalnie do zaoszczędzonej każdej złotówki. Zdarzył sie jakiś drobiazg który nie spełniał moich oczekiwań ale nie było problemu żeby zostało to skorygowane do mojej wizji. Z czystym sumieniem polecam tym bardziej ze już kolejna osoba z mojego polecenia korzystała z ich usług i wszyscy są zadowoleni. Musze przyznać że do napisania opinii zdecydowałam sie po tym jak zgłosiłam sie do nich po 5 latach od wykonania pracy z reklamacją (w sumie to nie było czego reklamować po takim czasie -najwyzej nowe zlecenie mogłam złożyć). Ekipa w postaci Pana Piotra, ktory nadal tam pracuje, mnie odwiedziła i dokonała naprawy glazury w łazience... nie pobierając żadnej opłaty - WOW!
ponad rok temu
Perfect Space to nie tylko projekt i wykończenie, to realizacja marzeń o idealnym mieszkaniu. Od samego początku współpracy do końca - nie oddania kluczy, do końca :) PS jest partnerem Klienta: pełne zrozumienie potrzeb, terminowa realizacja wszystkich etapów, szeroko pojęta elastyczność, wysoki standard materiałów. Zdecydowanie polecam!
ponad rok temu
Z czystym sumieniem - dali radę i nawet mnie pozytywnie zaskoczyli jeżeli chodzi o szybkość i profesjonalizm.
ponad rok temu
Firma jak najbardziej profesjonalna ale jak to z remontami bywa zawsze są problemy ,ale udało się je rozwiązać. Prezes osoba godna zaufania i słowna bardzo polecam współpracę z Panem Michałem Kaźmierczakiem osoba bardzo odpowiedzialna podejmuje wyzwania.
ponad rok temu
Poproś o opinię