Perfect Space
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Perfectspace to multifunkcyjna agencja architektoniczna o wszechstronnym profilu świadczonych usług. Po zakupie swojego "M" architekci pomogą Ci w zaprojektowaniu, a następnie wykończeniu wnętrza w zaplanowanym budżecie. W ofercie znajdziesz: profesjonalne projekty wnętrz mieszkalnych i biurowych. Kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkań i lokali usługowych pod klucz (wykonawstwo, logistyka, dostawy, zakupy, nadzory). Wszelkie prace końcowe, usługi specjalne i sprzątanie „po” oraz opiniowanie i pomoc w świadomym zakupie mieszkania. Rynek budowlany w Polsce dynamicznie się rozwija, co powoduje większą dostępność i atrakcyjność cen usług. Biorąc pod uwagę wydatki, jakie wiążą się z zakupem, wykończeniem i wyposażeniem mieszkania, profesjonalna porada architekta wnętrz nie oznacza dużego nakładu finansowego

Usługi
  • aranżacje wnętrz
  • kompleksowe wykańczanie wnętrz
  • Wykończenia pod klucz
  • luksusowe urządzanie wnętrz
  • projektowanie wnętrz
Obszary usług
Warszawa i okolice
Adres
Bruzdowa 100E lok.1
02-991 Warszawa
Polska
+48-224021102 perfectspace.pl

Opinie

Nie miałem czasu na samodzielne wykończenie mieszkania, a poza tym nie chciało mi się użerać z tanimi pseudofachowcami, więc po prostu dałem trochę więcej i zatrudniłem PS. Absolutnie nie żałuję – gotowe mieszkanie prezentuje się elegancko i nowocześnie, a co najważniejsze, nie zauważyłem w nim żadnych niedoróbek. Polecam, choć to raczej kosztowna sprawa.
ponad 4 lata temu
Data projektu: Wrzesień 2016
Moje mieszkanie od samego początku było w rękach agencji Perfect Space. Pomagali mi już na etapie wyboru i zakupu mieszkania. Potem je wykańczali. Tym samym ograniczyli ilość niedoróbek ze strony dewelopera. Wyłapali błędy, które następnie deweloper musiał naprawić. I nie szło to z mojej kieszeni. Po części ułatwili sobie robotę, ale bardzo dobrze. Po co miałabym za to później ja płacić w ramach ich prac, jak leżało to po stronie dewelopera. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Oceniając organizację pracy i wsparcie przy wyborze lokum. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszytskim skorzystanie z usług tych fachowców.
ponad 4 lata temu
Data projektu: Październik 2017
Szczerze polecam firmę Perfect Space - nasza współpraca od początku do końca układała się doskonale a efekt końcowy był jeszcze lepszy niż sobie wymarzyliśmy. Począwszy od Pani Olgi, która zaprojektowała metamorfozę wnętrza, przez Pana Michała, który koordynował wykonywanie prac po Pana Piotra, który wcielał je w życie - wszystkim bardzo dziękujemy i oby każdy miał szczęście trafić na tak profesjonalny zespół! :)
około 2 miesiące temu