Perfect Space
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Perfectspace to multifunkcyjna agencja architektoniczna o wszechstronnym profilu świadczonych usług. Po zakupie swojego "M" architekci pomogą Ci w zaprojektowaniu, a następnie wykończeniu wnętrza w zaplanowanym budżecie. W ofercie znajdziesz: profesjonalne projekty wnętrz mieszkalnych i biurowych. Kompleksowe wykańczanie wnętrz mieszkań i lokali usługowych pod klucz (wykonawstwo, logistyka, dostawy, zakupy, nadzory). Wszelkie prace końcowe, usługi specjalne i sprzątanie „po” oraz opiniowanie i pomoc w świadomym zakupie mieszkania. Rynek budowlany w Polsce dynamicznie się rozwija, co powoduje większą dostępność i atrakcyjność cen usług. Biorąc pod uwagę wydatki, jakie wiążą się z zakupem, wykończeniem i wyposażeniem mieszkania, profesjonalna porada architekta wnętrz nie oznacza dużego nakładu finansowego

Usługi
  • aranżacje wnętrz
  • kompleksowe wykańczanie wnętrz
  • Wykończenia pod klucz
  • luksusowe urządzanie wnętrz
  • projektowanie wnętrz
Obszary usług
Warszawa i okolice
Adres
Bruzdowa 100E lok.1
02-991 Warszawa
Polska
+48-224021102 perfectspace.pl

Opinie

Nie miałem czasu na samodzielne wykończenie mieszkania, a poza tym nie chciało mi się użerać z tanimi pseudofachowcami, więc po prostu dałem trochę więcej i zatrudniłem PS. Absolutnie nie żałuję – gotowe mieszkanie prezentuje się elegancko i nowocześnie, a co najważniejsze, nie zauważyłem w nim żadnych niedoróbek. Polecam, choć to raczej kosztowna sprawa.
około 4 lata temu
Data projektu: Wrzesień 2016
Moje mieszkanie od samego początku było w rękach agencji Perfect Space. Pomagali mi już na etapie wyboru i zakupu mieszkania. Potem je wykańczali. Tym samym ograniczyli ilość niedoróbek ze strony dewelopera. Wyłapali błędy, które następnie deweloper musiał naprawić. I nie szło to z mojej kieszeni. Po części ułatwili sobie robotę, ale bardzo dobrze. Po co miałabym za to później ja płacić w ramach ich prac, jak leżało to po stronie dewelopera. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Oceniając organizację pracy i wsparcie przy wyborze lokum. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszytskim skorzystanie z usług tych fachowców.
około 4 lata temu
Data projektu: Październik 2017
Z firmą Perfect Space projektowałem, a potem prowadziłem prace remontowe 35 metrowego mieszkania, a w zasadzie ja nie robiłem nic, tylko wszystkim zajęli się oni :) Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że warto :) Dla osób, które nie chcą albo nie mogą same zaangażować się w remont mieszkania jest to idealne rozwiązanie. W trakcie etapu projektowego Pani Kasia podpowiedziała nam wiele praktycznych rozwiązań, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, a decydując się na realizację z firmą Perfect Space mieliśmy pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z wcześniej uzgodnionym projektem. Sam etap realizacji zajął trochę czasu (ale od początku wiedziałem, że tyle będzie trwał), ale co tygodniowe raporty z postępu prac dawały mi pełną wiedzę, co aktualnie się dzieje. Komunikacja z Panem Michałem i Panią Małgorzatą również bez żadnych zarzutów, każde moje pytanie i wątpliwość nie pozostały bez wyczerpującej odpowiedzi :) Gdybym miał robić kolejny remont, nie wahałbym się nad ponownym wyborem firmy Perfect Space.
5 miesięcy temu