BOXlife Sp. z o.o. – profesjonaliści w kategorii Generalni wykonawcy w miejscowości Brzeziny | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
BOXlife Sp. z o.o.
BOXlife Sp. z o.o.

BOXlife Sp. z o.o.

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
BOXlife Sp. z o.o.
BOXlife Sp. z o.o.
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

BOXlife Sp. z o.o.  –  polski lider w zakresie produkcji  modułów mieszkalnych i usługowych, prefabrykowanych na ramach stalowych kontenerów morskich, uwzględniający w najwyższym stopniu cele społeczne, prawa człowieka, najlepsze praktyki związane z pracą i zatrudnieniem, kwestie środowiskowe, a także zaangażowanie oraz rozwój na szczeblu lokalnym i integrację osób marginalizowanych społecznie. Wszystkie wypracowane zyski, stanowiące nadwyżkę bilansową przedsiębiorstwa społecznego BOXlife Sp. z o.o. not for profit reinwestowane są na realizację celów statutowych, a podejmowane w tym zakresie decyzje strategiczne uwzględniają partycypacyjną rolę pracowników.

BOXlife Sp. z o.o. not for profit jest przedsiębiorstwem społecznym zgodnie z kryteriami Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (EKES), [opinia EKES nr INT/589, Bruksela, 26 października 2011 r.], ponadto kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw w rozumieniu Odnowionej strategii UE na lata 2011-2014 dotyczącej społecznej odpowiedzialności biznesu,  oraz  White Paper: Communication on CSR.

Usługi
  • produkcja modułów do zabudwy całorocznej
  • letniskowej i usługowej
Obszary usług
Europa and Brzeziny
Adres
Łodzka 35
95-060 Brzeziny
Polska
+48-730455243 www.boxlife.pl

Opinie

Niestety zostaliśmy oszukani przez właściciela firmy BOXlife. To co on " buduje " to jest totalna fuszerka, nie ma bladego pojęcia o tym co robi. Kilka rodzin jest w takiej samej lub gorszej sytuacji niż ja. Oszukuje na ogromne sumy i nie poczuwa się do winy. To co robi jest niezgodne z prawem a nawet przestępstwem!!! Właściciel Andrzej D. Jest osobą cyniczną, bezczelną ale potrafi być jednocześnie czarujący i przesympatyczny aby zwabić kolejna " ofiarę". Link do filmu na Youtube.- zobaczcie jak " buduje" naprawdę. https://youtu.be/0Bke5HLMXLw
8 miesięcy temu
Data projektu: Styczeń 2018
Prof pin.png%7c51.801787,19