BR design studio
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

BR design jest pracownią projektową z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonuje nas tworzenie nowoczesnych oraz funkcjonalnych projektów, które wzbudzają emocje. BR design są najlepszym rozwiązaniem dla firm oraz osób indywidualnych szukających profesjonalnych projektów. BR design to wiedza i umiejętności zarówno z dziedziny grafiki komputerowej, obróbki zdjęć, architektury wnętrz, produkcji TV oraz projektowania graficznego na potrzeby druku i internetu.

Obszary usług
Katowice
Adres
ŻWIRKI I WIGURY 11/21
40-063 Katowice
Polska
+48-501101730 brdesign.pl

Opinie

Fantastyczne warsztaty z epoxy! Bardzo dobrze przekazana wiedza o różnych technikach i materiałach potrzebnych do samodzielnej kontynuacji pracy w domu. Każdy wyszedł z samodzielnie zrobioną pracą i ogromem wiedzy. Stanowczo jeszcze wrócę na inne warsztaty! Fajnie, że jest też opcja zakupu vouchera prezentowego;)
5 miesięcy temu
Bardzo profesjonalny warsztat, Pani Basia jest przemilą osobą, kompetentną, z indywidualnym podejściem do osób, którym przekazuje swoją wiedzę i umiejętności. Cudowna atmosfera i klimat pracowni, polecam wszystkim udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Basię 🙂
5 miesięcy temu
Profesjonalne warsztaty z tworzenia z żywicy epoksydowej pod okiem wyspecjalizowanej instruktorki w miłej i przyjaznej atmosferze. Żona bardzo zadowolona z prezentu w formie warsztatów zarówno z wiedzy którą wyniosła jak i własnoręcznie zrobionych podkładek.
5 miesięcy temu