Marta Czeczko | architekt wnętrz – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Marta Czeczko | architekt wnętrz
Marta Czeczko | architekt wnętrz

Marta Czeczko | architekt w…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Marta Czeczko | architekt wnętrz
Marta Czeczko | architekt w...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Działalność pracowni obejmuje usługi projektowania wnętrz zarówno
domów i mieszkań prywatnych, jak i lokali komercyjnych. Zakres i standard usług projektowych dostosowany jest do potrzeb klienta i ustalany indywidualnie podczas rozmowy wstępnej. Może obejmować:

● projekt koncepcyjny

Takie rozwiązanie zakłada rozpoznanie potrzeb i preferencji klienta, wykonanie inwentaryzacji stanu istniejącego, a następnie przygotowanie trzech wariantów układu funkcjonalnego wnętrza oraz propozycji kluczowych mebli i elementów wyposażenia. Ten typ usługi świetnie sprawdza się także w przypadku klientów, którzy zakupili mieszkanie we wczesnej fazie realizacji z możliwością zgłoszenia uwag dotyczących lokalizacji ścian, przyłączy hydraulicznych oraz elektrycznych, co ogranicza i przyspiesza późniejsze prace wykończeniowe.

● projekt kompleksowy

Kompleksowy projekt wnętrz obejmuje wszystkie etapy - od fazy koncepcyjnej po projekt wykonawczy. Rozwiązanie to zawiera wszystkie elementy projektu koncepcyjnego, a ponadto sporządzenie dokumentacji technicznej dla wykonawców oraz zestawienia wszystkich elementów wyposażenia wnętrza - od materiałów wykończeniowych posadzek i ścian, poprzez meble i oświetlenie, aż po dodatki uzupełniające wnętrze. Całość dopełniają realistyczne wizualizacje 3D, które są zapowiedzią efektów końcowych naszej pracy.

● nadzory autorskie

Głównym celem nadzoru autorskiego jest kontrolowanie zgodności wykonanych prac z projektem. Może to być zarówno jednorazowa wizyta lub nawet kilkumiesięczna opieka. Już w trakcie prac nad projektem wykonawczym przygotowywany jest szczegółowy kosztorys oraz harmonogram prac. Nadzorowane są zamówienia i dostawy materiałów oraz prace ekip wykonawczych.

Zapraszam do współpracy!

Usługi
projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych
Obszary usług
Warszawa
Adres
01-248 Warszawa
Polska
+48-695994078 www.martaczeczko.com

Opinie

Wspólnie zrealizowaliśmy kilka sesji zdjęciowych wnętrz zaprojektowanych przez panią Martę. Polecam wszystkim współpracę z takim architektem wnętrz:)
7 miesięcy temu
Prof pin.png%7c52.2296756,21