Venturi Home Solutions
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Nowy projekt

Nasza firma obecna jest na rynku ogólnopolskim od 2006 roku. Od początku działalności naszym celem było dostarczanie naszym klientom kompleksowej obsługi w zakresie instalacji Inteligentnego Domu czyli zintegrowanego sterowania oświetleniem i roletami, systemów multiroom, sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją i oraz tworzeniem indywidualnych rozwiązań autorskich. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług pracujemy na sprzęcie i systemach sprawdzonych firm o światowej renomie takich jak KNX, Lutron, SpeakerCraft, ReQuest, Fibaro itd...

Zakres naszych usług to również tworzenie profesjonalnych systemów i instalacji Audio/Video, niezależnie czy jest to małe kino domowe w salonie czy też dedykowane pomieszczenie kinowe.  Niezależnie od charakteru instalacji, nasz klient może liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od wizji lokalnej, poprzez projekt, wykonanie instalacji, dobór i montaż sprzętu, oraz końcowe programowanie/kalibracje/strojenie instalacji mające na celu dopasowanie jej do wymagań użytkownika. Wszystko w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. 

Zapraszamy do odwiedzenia w naszym showroomie w Łodzi i zaznajomienia się osobiście z proponowanymi przez nas rozwiązaniami.

Usługi
  • inteligentny dom
  • Kino Domowe
  • Multiroom Audio/Video
  • Sterowanie Oświetleniem
Obszary usług
Cała polska and Łódź
Adres
Horacego Safrina 6
91-177 Łódź
Polska
+48-664454894 www.venturihs.com