Ewa Prejs – profesjonaliści w kategorii Architekci w miejscowości Katowice | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Ewa Prejs
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Ewa Prejs
Ewa Prejs
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Podstawowymi obszarami biznesowymi, na których skupia się działalność naszej pracowni, jest architektura kubaturowa i architektura wnętrz, a także obiekty komercyjne oraz obiekty znajdujące się pod opieką konserwatora zabytków.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami publicznymi.

Działamy w Polsce i za granicą, jednak większość inwestycji zrealizowaliśmy na Śląsku.

Wspomagając naszych klientów w kreowaniu inwestycji, szukamy rozwiązań funkcjonalnych, niesztampowych i ponadczasowych. Przykładamy dużą wagę do ekonomicznych uwarunkowań inwestycji. Analizujemy potrzeby klienta oraz kontekst przestrzenny i kulturowy.

Wiemy, że architektura to nie tylko proces twórczy i zabawa formą ale również olbrzymia odpowiedzialność za funkcjonalny i ekonomiczny sukces inwestycji.

Łamiemy stereotypy i przekonujemy klientów do odważnych rozwiązań. Mamy szacunek do prostoty, która nie zawsze jest łatwa. Projektujemy przestrzeń, która stanowi o wartości dodanej do inwestycji, dzięki której wyróżnia się ona na tle innych.

Lubimy, gdy nasza architektura wywołuje emocje.

Panujemy nad przestrzenią.

Słuchamy.

Unikamy schematów.

Obszary usług
Katowice
Adres
40-061 Katowice
Polska
ewaprejs.pl
Prof pin.png%7c50.2510337,19