SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wodzisław Śląski | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury
SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury

SKAZANI NA DESIGN Studio Ar…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury
SKAZANI NA DESIGN Studio Ar...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

SKAZANI NA DESIGN Studio Architektury to zgrany zespół dyplomowanych, kreatywnych i doświadczonych architektów. Poznaliśmy się podczas studiów na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Połączyła Nas przyjaźń, design oraz pasja do projektowania . Każdy projekt jest dla Nas nowym wyzwaniem oraz źródłem inspiracji. Wszyscy pracujemy nad pomysłem, projektem i dopasowaniem go specjalnie do Ciebie, dlatego jesteśmy SKAZANI NA DESIGN. 

Podstawą Naszych działań projektowych jest Architektura Wnętrz. Zajmujemy się każdym rodzajem przestrzeni. Kreujemy wnętrza prywatne i publiczne - od porady architekta po kompleksowy projekt wnętrza domu jednorodzinnego, mieszkania, sklepu, biura a nawet budynku użyteczności publicznej. Każdy projekt jest przedstawiany za pomocą fotorealistycznych wizualizacji.

___

Wyróżniamy się odwagą w projektowaniu oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Nasze realizacje będą niepowtarzalne i dopasowane do Twoich potrzeb, dosłownie "uszyte" dla Ciebie na miarę.

W każdym projekcie stawiamy na funkcjonalność, estetykę oraz nowoczesność. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz znajomości bieżących trendów w architekturze z łatwością łączymy style, zwracamy uwagę na detale, w tym światło, kolory, faktury oraz materiały.

Wybór zakresu naszych usług zależy od Twoich potrzeb i upodobań. Dzięki naszej kreatywności, zbudowanemu zaufaniu, dobrej komunikacji oraz dopasowaniu do Twojego budżetu powstanie coś, co przerośnie nawet Twoje oczekiwania.

Usługi
projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych projekty mebli i zabudów meblowych nadzory nad realizacją
Obszary usług
całe województwo Śląskie Katowice Gliwice Dąbrowa Górnicza Chorzów Bytom Zabrze Sosnowiec Mikołów Rybnik Racibórz Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Żory
Adres
44-373 Wodzisław Śląski
Polska
+48-796423020 www.skazaninadesign.pl
Prof pin.png%7c50.003137,18