onemarket.pl – profesjonaliści w kategorii Meble i akcesoria w miejscowości Sulejówek | homify
onemarket.pl
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
onemarket.pl
onemarket.pl
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Onemarket.pl to duży sklep internetowy z produktami dla domu i rodziny. Główną domeną naszej działalności jest sprzedaż mebli i innych produktów wyposażenia wnętrz. Jesteśmy serwisem, który samodzielnie sprzedaje towary i bierze za nie pełną odpowiedzialność.

Mimo, iż oferta Onemarket.pl jest bardzo szeroka, staramy się skrupulatnie selekcjonować oferowane towary. Stawiamy przede wszystkim na jakość i „wyjątkowość” produktu. Szukając dostawców na całym świecie, wybieramy małych i średnich producentów, których oferta jest mniej znana. Wierzymy, że nasi Klienci oczekują towarów unikatowych, których nie sposób zakupić w innym sklepie.

Nasza firma istnieje na rynku od 2001 roku. Sprzedażą w Internecie zajmujemy się od 2004 roku. Od roku 2006 produkujemy również meble drewniane, znane pod marką Visby.pl. Od 2010 roku funkcjonujemy jako Grupa Chrobry sp. z o.o. Pomysł na duży sklep internetowy z szerokim asortymentem dla domu i rodziny powstał w 2013 roku. Główną ideą było zgromadzenie szerokiej oferty produktów z różnych kategorii w jednym miejscu. W związku z tym sklep nazwaliśmy „Onemarket.pl.”. Tę nazwę można interpretować na wiele sposobów. Po rocznych przygotowaniach serwis wystartował 9 grudnia 2014 roku.

Nasze biuro mieści się w Sulejówku, we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Na miejscu można obejrzeć wiele towarów, zakupić je od ręki oraz po wcześniejszym uzgodnieniu odebrać zamówiony towar. Posiadamy również obszerną wystawę mebli Visby, w tym: łóżka, komody, szafy, szafki nocne, materace, toaletki oraz meble dla dzieci i młodzieży Visby Young.  Dokładny adres naszej siedziby to: Onemarket.pl, ul. Miodowa 9, 05-070 Sulejówek. Zapraszamy!

Usługi
sprzedaż internetowa mebli i akcesoriów dla domu
Obszary usług
Internet and Sulejówek
Adres
Miodowa 9
05-070 Sulejówek
Polska
+48-795000949 onemarket.pl
Prof pin.png%7c52.2298087,21