homify.Pl – profesjonaliści w kategorii Media i blogerzy w miejscowości Warszawa | homify
homify.Pl
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
homify.Pl
homify.Pl
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Od kiedy pamiętam pasjonowały mnie różnice kulturowe. Dlatego też, ciekawi mnie jakie trendy mieszkaniowe panują w różnych krajach lub regionach. Szczerze wierzę, że nie tylko nasza osobowość wpływa na świat zewnętrzny, ale też świat wpływa na naszą osobowość. To co nas otacza może nas motywować, pobudzać i pozytywnie nastrajać. Od tego stwierdzenia już tylko krok do zdania sobie sprawy z tego, jak ważny jest wystrój naszych mieszkań. 

Dla homify piszę już od roku. W tym czasie mogłam poznać wiele trendów, mnóstwo rozwiązań projektowych i świetnych pomysłów na wykorzystanie przestrzeni. Z radością też dzielę się własnymi spostrzeżeniami i ulubionymi projektami. 

Uważam, że każdy styl aranżacji ma coś fantastycznego do zaoferowania, choć najbliższe memu sercu są połączenia nowoczesności ze stylem rustykalnym. Świeże i przestronne wnętrza o ciepłej atmosferze wprawiają mnie w bardzo dobry nastrój.

Obszary usług
Warszawa
Adres
00-917 Warszawa
Polska
Prof pin.png%7c52.208365,21