oshi pracownia projektowa – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Łódź | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
oshi pracownia projektowa
oshi pracownia projektowa

oshi pracownia projektowa

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
oshi pracownia projektowa
oshi pracownia projektowa
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

oshi pracownię projektową stworzyliśmy w 2006 roku i niezmiennie zajmujemy się projektowaniem wnętrz. W naszym dorobku, najwięcej mamy projektów mieszkań i domów ale chętnie podejmujemy się też innych wyzwań, jak sklepy, biura, kawiarnie, restauracje, hotele, jachty, wystawy, stoiska targowe i każdą inną przestrzeń, która potrzebuje aranżacji, zmiany, nadania funkcji i estetycznego wyrazu. Kochamy prostotę i biel, szanujemy naturalne materiały i funkcjonalność, dbamy o to by wnętrze było szyte na miarę właściciela i było otwarte na zmiany w czasie. Dużą wagę przykładamy do nadzoru autorskiego prac. Przez lata zebraliśmy świetne grono wykonawców i dostawców, gotowych na każde wyzwanie, których chętnie polecamy. Wspólnie dbamy by prace przebiegały sprawnie a efekt satysfakcjonował zarówno inwestora jak i nas. Przyjmujemy zlecenia na terenie całej Polski.

    Oprócz licznych inwestorów prywatnych mieliśmy również przyjemność projektować między innymi  dla: Łódź Design Festival, CH manufaktura, whirlpool Łódź Art Center, Urząd Miasta Łodzi, Villeroy&Boch, Roca, Laufen, Krono, Międzynarodowe Targi Łódzkie, Ceramika Paradyż, Łódzki Dom Kultury, Apsys Polska, Infosys, OPG, MMC studio design, Glazbud, 38PR, Diason, Agata Wojtkiewicz Atelier, Azalea cruise

Usługi
projektowanie wnętrz aranżacja wnętrz
Obszary usług
globalny
Adres
ul. piotrkowska 101
90-425 Łódź
Polska
+48-513179145 www.oshi.pl
Prof pin.png%7c51.7649399,19