Artpanel 3D Wall Panels – profesjonaliści w kategorii Farby i pokrycia ścienne w miejscowości Warsaw | homify
Artpanel 3D Wall Panels
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Artpanel 3D Wall Panels
Artpanel 3D Wall Panels
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekty

Firma Artpanel powstała z myślą o wszystkich ceniących niepowtarzalne wnętrza. Tworzymy innowacyjne panele, które w prosty sposób nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Współpracujemy z dekoratorami wnętrz, architektami, klientami korporacyjnymi oraz indywidualnymi. Naszym celem jest tworzenie produktów, które pobudzą kreatywność i staną się źródłem inspiracji.

Oryginalne wzornictwo, które pozwala uzyskać niepowtarzalny charakter wnętrza domów, firm, salonów usługowych czy sprzedażowych, to nasz wyróżnik.

Nasze dekoracyjne panele 3D zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia decydowanie o wielkości aranżacji oraz efekcie końcowym. Można je układać w nieskończoność, ponieważ każdy kolejny zawsze będzie do siebie pasować. Wypukłe wzory i faktura paneli ściennych nadają przestrzeni niepowtarzalny styl. Dodatkowe efekty można uzyskać poprzez oświetlenie kolorowym światłem, malowanie lub docinanie do określonej formy.

Usługi
Producent wysokiej jakości gipsowych dekoracyjnych paneli ściennych 3D. Profesjonalne doradztwo i indywidualna obsługa klienta.
Obszary usług
Europa
Adres
Mickiewicza 9/5U
01-517 Warsaw
Polska
+48-795585666 artpanel3d.uk

Opinie

ponad 3 lata temu
Duży wybór i obsługa klienta.
ponad 3 lata temu
Prof pin.png%7c52.2618006,20