Biuro Projektów MTM Styl – domywstylu.pl

85 740 87 59
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Add Shelf

MTM Styl to jedno z największym biur projektowych. Od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów. Wykonujemy projekty indywidualne.

MTM Styl to biuro projektowe działające w branży architektonicznej. Zaufanie, jakim obdarzyli nas budujący uplasowało nasze biuro w czołówce firm projektowych. Od ponad 20 lat umiejętnie łączymy działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest architektura. Każde zlecenie traktujemy, jako wyzwanie dla naszej kreatywności i pomysłowości. Nasze projekty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty. Efektem naszej wieloletniej pracy jest ponad 800 projektów, które prezentujemy za pośrednictwem Internetu oraz w wydawanym przez nas katalogu „Domy w Stylu”. Zamów bezpłatny katalog z projektami domów: magdalena.namojlik@mtmstyl.pl lub tel. 85 740 87 59

We sell projects outside the Polish border. Those interested please contact us: maciej.matlowski@mtmstyl.pl, tel: (+48) 85 740 87 53.

W swojej ofercie posiadamy:

- projekty domów jednorodzinnych

- projekty domów wielorodzinnych

- projekty domów letniskowych

- projekty domów w zabudowie bliźniaczej i dwurodzinne

- projekty spełniające kryteria programu Mieszkanie dla Młodych (MdM)

- projekty w technologii Multi-Comfort

- projekty w standardzie NF40

- pensjonaty

- garaże, altany

Usługi
projekty indywidualne bezpłatna analiza działki analiza warunków zabudowy adaptacja projektu projekty zagospodarowania działki
Obszary usług
Białystok
Nagrody i wyróżnienia
  • • 2001 – Pozytywna opinia Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
  • • 2009 – Tytuł Innowacja Roku przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE dla kolekcji domów energooszczędnych
  • • 2012 – Tytuł „Projekt Roku 2013” przyznawany przez wydawnictwo Publikator dla projektów: Heban i Szyper 6 dr-S, wyróżnienia dla projektów: Meteor 2 oraz Orbita
  • • 2013 – III miejsce w plebiscycie „Laur Konsumenta 2013” w kategorii: Pracownie gotowych projektów domów.
  • • 2013 – I miejsce w międzynarodowym konkursie „O Kryształową Cegłę” dla Rezydencji Piotrkowskiej zaprojektowanej przez zespół MTM STYL w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.
  • Pokaż wszystko 14 nagrody i wyróżnienia
Adres
Podleśna 14
15-227 Białystok
Polska www.domywstylu.pl

Opinie

Miesiąc temu kupiłem projekt ARIEL 4. Projekt wybieraliśmy z żoną od 5 miesięcy zanim się zdecydowaliśmy. Przeszukaliśmy cały internet, aż w końcu trafiliśmy na domy w stylu. Mają miłą i cierpliwą obsługę, dostaliśmy pomoc w znalezieniu architekta miejscowego do adaptacji .
3 miesiące temu
Data projektu: Wrzesień 2017
Kupiłam projekt gotowy wraz z adaptacją do warunków miejscowych w MTM STYL. Załatwili w moim imieniu pozwolenie , więc nie musiałam chodzić po urzędach. Dom już stoi i spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Projekt był solidny i dopracowany. Budowa była bezproblemowa.
6 miesięcy temu
Data projektu: Wrzesień 2015
Od 5 lat mieszkam w projekcie Amarylis zaprojektowanym przez biuro projektów MTM STYL. Projekt powstawał na indywidualne zamówienie. Sama wybrałam nazwę. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Rzeczowo, konkretnie i bardzo profesjonalnie :)
6 miesięcy temu
Data projektu: Lipiec 2012