ZoomProjekt – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Gdańsk | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
ZoomProjekt
ZoomProjekt

ZoomProjekt

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
ZoomProjekt
ZoomProjekt
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

ZoomProjekt
to autorska pracownia aranżacji wnętrz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży oferujemy, we współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami, kompleksowy zakres usług i realizację każdego rodzaju zleceń.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu mebli na wymiar. Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje. Koordynujemy prace remontowo-budowlane. Oferujemy pomoc w doborze i organizacji materiałów do wykonania indywidualnych projektów, spełniając tym samym oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy na każdym etapie realizacji inwestycji. Podczas wykonywania wizualizacji, dopracowujemy najważniejsze dla każdego wnętrza aspekty: funkcjonalność pomieszczeń oraz odpowiedni styl. Przygotowany przez nas kosztorys z pewnością pomoże w podjęciu ostatnich decyzji. Sama realizacja wnętrza, według wcześniej przygotowanego planu, przebiega szybciej, bardziej przewidywalnie oraz eliminuje konieczność podejmowania wielu kosztowych decyzji, dając upragniony efekt końcowy z zachowaniem przewidzianego budżetu.

Już dzisiaj możesz przekonać się o oryginalnych pomysłach, praktycznych rozwiązaniach oraz wsparciu i zaangażowaniu we wszystkie prace, które wykonujemy dla Ciebie.

Usługi
  • Aranżacje
  • projekty wnętrz
  • Wizualizacje 3D
  • nadzory autorskie
  • remonty
  • Meble na wymiar
Obszary usług
trojmiasto i okolice
Adres
Zeusa 43
80-299 Gdańsk
Polska
+48-535888346 zoomprojekt.pl
Prof pin.png%7c54.4175586,18