MOODPROJECT – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wrocław | homify
MOODPROJECT

MOODPROJECT

MOODPROJECT
MOODPROJECT
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Twój profil jest kompletny w 82% procentach

82%
  • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika

PROJEKTY

MOOD PROJECT to Autorska Pracownia Architektury Wnętrz zajmująca się projektowaniem wnętrz prywatnych (domów i mieszkań), działająca na terenie Wrocławia i okolic. Dla klientów spoza Wrocławia pracownia oferuje również usługi on - line.

Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz, w których prywatny inwestor będzie czuł się komfortowo to dla mnie ogromna satysfakcja, ale także wyzwanie. W swoich projektach efektywnie łączę oczekiwania i potrzeby inwestora z własnym doświadczeniem, wiedzą oraz znajomością obowiązujących trendów wnętrzarskich. Otwarcie na dialog przekłada się na dobrą atmosferę współpracy z klientem oraz wzajemny sukces. Dzięki temu moje projekty są funkcjonalne, piękne i ponadczasowe, ale przede wszystkim spójne z gustem i preferencjami klienta. Do każdego projektu podchodzę z pasją i zaangażowaniem, szukając nowych, coraz lepszych rozwiązań funkcjonalnych. Wyróżnia mnie wysoka jakość pracy i dbałość o detale. W procesie kreowania przestrzeni stawiam na naturalne i wysokiej jakości materiały, stonowaną kolorystykę, ascetyczne formy, wykorzystuję nowoczesne technologie i ponadczasowy design. Lubię jasne, pełne światła wnętrza nowoczesne i minimalistyczne oraz surowe wnętrza loftowe i skandynawskie. Pracownia MOOD PROJECT wspiera klienta na każdym etapie prac projektowych: od projektu koncepcyjnego poprzez projekt kompleksowy (wizualizacje 3D, szczegółową dokumentację techniczną, dobór materiałów wykończeniowych i oświetlenia) do nadzoru wykonawczego. 

Usługi
projektowanie wnętrz
Obszary usług
Wrocław Polska
Adres
53-632 Wrocław
Polska
www.moodproject.pl/projekty
Prof pin.png%7c51.1196136,17