Shtantke Interior Design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Gdynia | homify
Shtantke Interior Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Shtantke Interior Design
Shtantke Interior Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Julia Shtantke

urodzia się w Moskwie. W 2010 ukończyła Moskiewski Uniwersytet Wzornicta Przemysłowego by w latach 2010 – 2013 pracować w prywatnym studiu projektowym w Moskwie.

W 2013 roku postanawia otworzyć własne studio, które zajmuje się projektowaniem wnętrz takich jak: apartamenty, domy, hotele, oraz obiekty  użyteczności publicznej.

Podstawową zasadą naszej działalności jest architektoniczne podejście do wszystkich projektów.  Tworzymy unikalne i wyjątkowe projekty, które są  nowoczesne i  komfortowe. Zawsze podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.

Oferujemy naszym klientom usługi 3D 
w szerokim zakresie , konsultacje specjalistów oraz planowanie projektów.

 Nasze studio projektowe specjalizuje się w  jednorodzinnych i wielorodzinnych rezydencjach, willach, oraz  tak indywidualnych projektach jak hotele, spa  i inne pomieszczenia komercyjne. Zwracamy szczególną uwagę na wszystkie detale projektu, które są określane  przez naszych klientów. Dotrzymujemy uzgodnionych terminów.

Jako profesjonaliści w branży, mamy wiedzę na temat wszystkich etapów w procesie projektowania. Stworzyliśmy jedne z najpiękniejszych i najbardziej luksusowych domów  w Rosji (Moskwa, Petersburg) i w Estonii (Tallinn). Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Obszary usług
Gdynia
Adres
81-312 Gdynia
Polska
+48-604194234 www.shtantke.com
Prof pin.png%7c54.5135765,18