Zrob to sam

Magazyn

42 szafy, które ułatwią Twoje życie

Czy kiedykolwiek czułeś się poirytowany widząc swoją szafę, czy garderobę przepełnioną ubraniami  i… bałaganem? Nie zawsze większa szafa jest rozwiązaniem. Bardzo często należy dostosować meble do swoich potrzeb i zamiast polegać na gotowych projek…

8 pomysłów na przywołanie szczęścia do domu

Brakuje Ci szczęścia lub czujesz się przygnębiony? Zadbaj o to, aby poczuć się dobrze w swoim domu. W swoim prywatnym miejscu powinieneś czuć się przyjemnie i komfortowo, dlatego warto dobrze zaaranżować przestrzeń.

Z tymi poradami zaoszczędzisz w 2017. (Twój portfel Tobie podziękuje)

Jeżeli należycie do osób, które w nowym roku wyznaczają sobie cele, z pewnością wiecie bardzo dobrze, jak szybko się o nich zapomina. Wystarczą jednak proste, codzienne czynności, które ułatwiają wytrwać w postanowieniu.

10 Luty, 2017

20 prostych projektów, które wykonasz w weekend

DIY to świetny sposób na wykończenie swojego domu. Nie panikuj! Nie mamy tutaj na myśli prac z młotkiem i wiertarką. Istnieją proste sposoby, na udekorowanie swojego domu własnoręcznie. Szczególnie teraz, kiedy pogoda za oknem nie zachęca do spacerów.

7 rytuałów, które przyniosą Ci szczęście w nowym roku

Miesiąc temu rozpoczęliśmy nowy rok, więc najwyższy czas przygotować się na kolejne zmagania z doskonałym życiem. Nikt nie wie co przyniesie nam 2017, jednak przygotowaliśmy dla Was kilka rytuałów, które pomogą Wam lepiej wejść w kolejny rok.

29 Styczeń, 2017

6 sposobów na to, jak zaoszczędzić na ogrzewaniu

Zima w pełni i pewnie wielu z Was już zaprząta sobie głowę rachunkiem za ogrzewanie. Aby odjąć Wam nieco zmartwień, przygotowaliśmy zestawienie sześciu sprawdzonych sposobów na to, jak zaoszczędzić na ogrzewaniu.

25 Styczeń, 2017

Niespodziewani goście! Jak posprzątać dom w 5 minut?

Wszyscy wiemy jak to jest, gdy odwiedzają nas nieoczekiwani goście! Wtedy chcemy mieść oczywiście piękny, czysty i doskonale zorganizowany dom. Zależy nam na tym, aby goście czuli się komfortowo w naszym domu, a przyjaciele czuli się jak u siebie.

22 Styczeń, 2017

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Sezon zimowy w pełni i pewnie wielu już nabawiło się bólu głowy, myśląc o rachunku za ogrzewanie. Koszty utrzymania wnętrz domu w stanie przyjemnego ciepła z roku na rok wzrastają.

12 Styczeń, 2017

10 sposobów na kraty chroniące dom

Chyba żaden ze środków ochrony antywłamaniowej nie budzi tylu wątpliwości i przeciwstawnych opinii co kraty. Nie przeszkadza to jednak temu, że są powszechnie stosowane i to już od co najmniej kilku tysięcy lat.

02 Styczeń, 2017

15 rzeczy, które wszyscy, mądrzy właściciele domów robią raz w roku

Mieszkanie w domu ma niewątpliwie wiele zalet. Każdy z nas mógłby wymienić przynajmniej kilka z nich. Na pewno będzie to większa przestrzeń lub większa ilość pokoi. Dużym plusem jest też posiadanie garażu czy też własnego ogródka.

20 Grudzień, 2016