Zrób to sam – porady i informacje

W ten sposób oszczędzasz czas podczas porządków: 5 fantastycznych wskazówek!

Sprzątanie nie jest najpopularniejszą rozrywką. O ileż przyjemniej jest w tym samym czasie siedzieć w słońcu na tarasie lub na kanapie przy filiżance herbaty. Jest wiele ciekawszych rzeczy, które można by robić w wolnym czasie jednak porządki po pros…

03 Grudzień, 2017

Pokaż nam swoje dekoracje bożonarodzeniowe!

Najlepszym sposobem na to, aby rozjaśnić grudniową szarugę, są dekoracje świąteczne! Też tak myślicie? Jeżeli tak, to należycie do grona osób, których szukamy!Od samodzielnie wykonanych stroików bożonarodzeniowych aż po rozświetlone tysiącami świateł…

03 Grudzień, 2017

Jak polerować meble z drewna?

Powierzchnie mebli drewnianych powinny być regularnie polerowane i zabezpieczane, najlepiej przy użyciu produktów, które nie naruszą struktury drewna i nie są zbyt 'agresywne' dla jego koloru i faktury.

02 Grudzień, 2017

44 pomysły na meble z palet, które chciałbyś mieć

Coraz większą popularnością cieszy się prowadzenie ekologicznego trybu życia i dbanie o czystość naszej planety. Każdy z nas może przyczynić się do rozwoju ekologii w naszym domu, dobre nawyki, ekologiczne produkty oraz… recykling.

29 Listopad, 2017

25 sposobów na powtórne wykorzystanie drewna w domu

Drewno z odzysku zyskało w ostatnich latach na popularności, zarówno wśród miłośników projektów DIY, jak i projektantów wnętrz. Pozyskane ze starych mebli i starych struktur budynków, w procesie upcyklingu przechodzi wyjątkową transformację.

27 Listopad, 2017

9 nawyków, które warto w sobie wyrobić, aby cieszyć się czystym i uporządkowanym domem

Zastanawialiście się kiedyś, jak niektórym udaje się zawsze utrzymać porządek i czystość w domu? Niektórzy mają do tego talent, inni z kolei, bez względu na to, co robią, zawsze będą otaczać się artystycznym nieładem.

16 Listopad, 2017

11 pomysłów na przechowywanie, o których prawdopodobnie nigdy nie pomyśleliście

W dzisiejszych czasach mało kto narzeka na nadmiar wolnej przestrzeni, z roku na rok domy wydają się być coraz mniejsze. Ale nie poddawajmy się: od kiedy to małe mieszkanie stanowi problemem?Z pomocą dobrej organizacji, pojemnych szaf i odrobiny krea…

14 Listopad, 2017

Posprzątaj swój dom w mniej niż 3 godziny

Sprzątanie i czyszczenie domu może wydawać się niekończącą się pracą, ale jeśli będziecie podążać za naszymi wskazówkami, możecie mieć uporządkowany dom w ciągu zaledwie trzech godzin! Czyż nie jest to kusząca propozycja? Wyobraźcie to sobie: wystarc…

12 Listopad, 2017

9 rzeczy, które zatrzymają włamywaczy przed obrabowaniem twojego domu

Powoli zbliża się sezon świąteczny, z którym wiążą się częste wyjazdy, wyjścia do rodziny i przyjaciół, urlopy – a co za tym idzie zwiększona nieobecność w domu. Ta z kolei stanowi doskonałą sytuację dla włamywaczy.

05 Listopad, 2017

7 sztuczek, dzięki którym uprzątniesz dom w 5 minut

Jeżeli chcemy utrzymać porządek w domu, to wszystkie przedmioty powinny mieć swoje określone miejsce. Niektóre z nich czekają na specjalne okazje, a niektóre na np. odpowiednią porę roku.

01 Listopad, 2017