Zrób to sam – porady i informacje

Uschnięte rośliny - czy da się je uratować?

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! – tak myślimy, przekraczając próg ukochanego gniazdka, tylko po to, aby za parę chwil zdać sobie sprawę, że na miejscu czeka na nas niemiła niespodzianka: uschnięte rośliny. Powody mogą być różne.

18 Sierpień, 2017

5 najważniejszych renowacji, które warto przeprowadzić, aby zwiększyć wartość nieruchomości

Jeżeli planujesz sprzedaż domu czy mieszkania, musisz przeprowadzić pewne renowacje, aby zwiększyć wartość swojej nieruchomości. Nie jest jednak łatwo zdecydować, na czym przede wszystkim należy się skupić i na co konkretnie przeznaczyć pieniądze.

15 Sierpień, 2017

10 prostych i inteligentnych wskazówek dotyczących czyszczenia domu

Nasz dzisiejszy katalog inspiracji jest trochę inny niż zazwyczaj. Zamiast prezentować Wam elegancki dom, postanowiliśmy stworzyć listę łatwych, ale bardzo inteligentnych wskazówek dotyczących czyszczenia i sprzątania, które pomogą sprawić by Wasz do…

13 Sierpień, 2017

14 praktycznych trików, dzięki którym będziesz cieszyć się lśniącą łazienką

Sprzątanie łazienki z pewnością nie należy do ulubionych czynności wielu z Was. Każdy jednak chce cieszyć się schludną, lśniącą i uporządkowaną łazienką, w której przyjemnie zaczyna i kończy się dzień.

12 Sierpień, 2017

5 projektów "zrób to sam" na lato

Latem jesteśmy pełni energii! Doba wydaje się dłuższa, dłuższe są bowiem dnie, a światło słońca wypełnia nas entuzjazmem. Nawet jeśli wciąż czekamy na upragniony urlop i wakacje z rodziną bądź przyjaciółmi, to pogoda za oknem napełnia nas optymizmem.

11 Sierpień, 2017

Ekspresowe porządki czyli czysty dom w godzinę

Sprzątanie domu czasem przypomina walkę z wiatrakami. My czyścimy, szorujemy, odkurzamy, polerujemy i wreszcie padamy ze zmęczenia. A bałagan sam się robi i to nawet tego samego dnia.

03 Sierpień, 2017

10 prostych czynności, które możesz wykonać w domu, aby był ładniejszy

Szukasz sprawdzonych i łatwych sposobów na utrzymanie porządku w domu? W tym Katalogu Inspiracji pokażemy ci, jak możesz utrzymać wnętrza swojego domu w porządku i dobrej organizacji za pomocą 10 prostych trików.

01 Sierpień, 2017

7 porad, aby oczyścić dom ze złej energii

Nie, to nie jest nasz wymysł, ani nie są to magiczne moce czy zabobony – to czysta fizyka. Świeży, lekki, czysty i pachnący dom będzie zawsze miał zdecydowanie lepszą energię niż ten zagracony i pełen nieużywanych sprzętów oraz mebli łapiących kurz.

27 Lipiec, 2017

10 najlepszych adaptacji mebli z IKEA

IKEA… Któż nie zna tej ikony ekonomicznych mebli i dekoracji, pełnej pomysłów i niskich cen, lecz jednocześnie nieco nudnych i bezosobowych designów? Rzeczy z IKEA kocha się lub nienawidzi, co nie zmienia faktu, że znajdują się one w tysiącach wnętrz.

26 Lipiec, 2017

7 propozycji od IKEA, które pomogą uporządkować dom

Utrzymanie perfekcyjnego porządku w domu to zadanie, które przysparza sporo problemów, jeśli nie ma odpowiednich narzędzi i właściwej organizacji. Z tego właśnie względu, każdy dobry projekt wnętrza zazwyczaj obejmuje rozwiązania do przechowywania, d…

26 Lipiec, 2017