Zrob to sam

Magazyn

Niespodziewani goście! Jak posprzątać dom w 5 minut?

Wszyscy wiemy jak to jest, gdy odwiedzają nas nieoczekiwani goście! Wtedy chcemy mieść oczywiście piękny, czysty i doskonale zorganizowany dom. Zależy nam na tym, aby goście czuli się komfortowo w naszym domu, a przyjaciele czuli się jak u siebie.

22 Styczeń, 2017

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Sezon zimowy w pełni i pewnie wielu już nabawiło się bólu głowy, myśląc o rachunku za ogrzewanie. Koszty utrzymania wnętrz domu w stanie przyjemnego ciepła z roku na rok wzrastają.

12 Styczeń, 2017

10 sposobów na kraty chroniące dom

Chyba żaden ze środków ochrony antywłamaniowej nie budzi tylu wątpliwości i przeciwstawnych opinii co kraty. Nie przeszkadza to jednak temu, że są powszechnie stosowane i to już od co najmniej kilku tysięcy lat.

02 Styczeń, 2017

15 rzeczy, które wszyscy, mądrzy właściciele domów robią raz w roku

Mieszkanie w domu ma niewątpliwie wiele zalet. Każdy z nas mógłby wymienić przynajmniej kilka z nich. Na pewno będzie to większa przestrzeń lub większa ilość pokoi. Dużym plusem jest też posiadanie garażu czy też własnego ogródka.

20 Grudzień, 2016

Jak uniknąć włamania? 5 rzeczy o, których musicie pamiętać

Jak mówi przysłowie: „Okazja czyni złodzieja", dlatego, wiedząc o tym, warto, za wszelką cenę zlikwidować okazję, która może być przyczyną różnego rodzaju kradzieży, czy włamań.

26 Listopad, 2016

Suche powietrze w domu? - mamy na to sposoby

Choć za oknem jeszcze nie czuć zimy, sezon grzewczy trwa w najlepsze, podkręcamy kaloryfery coraz bardziej, a wielkie chłody są coraz bliżej. W związku z tym powietrze w naszym mieszkaniu czy domu staje się suche, a tym samym może źle wpłynąć na samo…

20 Listopad, 2016

Rzeczy, których nie powinieneś mieć w swoim domu, jeśli masz więcej niż 30 lat

Mówi się, że przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. I o takich nawykach chcieliśmy dzisiaj napisać. Często, pewne zachowania, sposób myślenia i przyzwyczajenia wchodzą nam w krew tak bardzo, że robimy je całkowicie nieświadomie, nie zdając sobie spr…

03 Listopad, 2016

Te 5 rzeczy przyciąga włamywaczy

Na kwestię bezpieczeństwa w naszych domach zwraca się uwagę głównie w okresie urlopowym. Jednak zagrożenie włamania jest żywe przez cały rok, a nasze domy są na nie bardziej podatne, niż nam się może wydawać.

27 Październik, 2016

Sprytne pomysły na przechowywanie kosmetyków w łazience

Organizacja kosmetyczki, kosmetyków w łazience czy na toaletce to poważny temat. Każda kobieta ma mnóstwo kosmetyków, produktów do makijażu, specyfików do włosów, a przecież mężczyźni także potrzebują co najmniej kilku produktów do pielęgnacji.

27 Październik, 2016

15 przedmiotów, które możesz wykonać sam w domu

Dziś chcielibyśmy skupić się na manualnych umiejętnościach każdego z Was i zachęcić do stworzenia własnoręcznie wykonanych dekoracji czy przedmiotów, które możecie wykorzystać nie tylko w mieszkaniu, ale także ogrodzie, piwnicy czy garażu.

23 Październik, 2016