Zrób to sam - porady i informacje | homify

Zrób to sam – porady i informacje

Jak sprzątać, żeby posprzątać – 7 praktycznych wskazówek

Niniejszy Katalog Inspiracji postanowiliśmy poświęcić sprzątaniu i podpowiedzieć Wam, jak radzić sobie z nieporządkiem naprawdę dobrze i osiągać zamierzone efekty. Dzięki naszym wskazówkom – bardzo łatwym we wdrożeniu – Wasz dom zmieni się wkrótce…

25 Kwiecień, 2017

Jak odnowić kuchnię za pomocą projektów DIY

Kuchnia od zawsze jest pomieszczeniem o specjalnej randze. Współcześnie wykorzystuje się ją nie tylko do przygotowywania jedzenia, ale także jako miejsce, w którym przyjmujemy gości, spędzamy wolny czas i spotykamy się z innymi domownikami.

24 Kwiecień, 2017

15 pomysłów DIY, które wykonasz w ciągu jednego dnia

Jeśli szukasz pomysłów na łatwe odświeżenie swojego wnętrza, to mamy dla Ciebie kilka prostych przykładów. Razem z naszymi projektantami wybraliśmy pomysły, które możesz łatwo wykonać w kilka godzin.

22 Kwiecień, 2017

Sprzątanie w 10 minut: 10 codziennych trików dla czystego domu!

Bałagan piętrzy się w Twoim domu, a Ty ciągle szukasz wymówki? Wydaje Ci się, że nie masz dostatecznie dużo czasu, aby utrzymać porządek? Koniec z odkładaniem wszystkiego na później! Dzisiaj nasi projektanci podpowiedzą Ci, jak utrzymać porządek…

12 Kwiecień, 2017

Pleśń w domu: jak ją usunąć i wyeliminować na zawsze?

Nie przejmujcie się! Nie jesteście jedynymi, którzy borykają się z problemem pleśni w domu. Jest to dość powszechne zjawisko, choć oczywiście konieczne do zwalczenia. Pleśń może wywoływać szereg chorób, dlatego niezbędnym jest znalezienie rozwiązania…

12 Kwiecień, 2017

11 objawów złych manier, gdy odwiedzasz czyjś dom

Zbliżają się Święta Wielkanocne a w raz w nimi okres licznych odwiedzin rodziny i przyjaciół. Bez względu na to, czy przychodzi się w gości tylko na dzień, czy też zostaje na noc, każdą wizytą rządzą pewne prawa.

09 Kwiecień, 2017

13 sposobów na odnowienie wnętrza za mniej niż 500 złotych!

Wiosna motywuje nas do zmian nie tylko w życiu, ale i we wnętrzach. Nawet jeśli nie dysponujesz dużym budżetem możesz łatwo odmienić swój dom i przygotować się na słoneczne dni.

05 Kwiecień, 2017

12 sposobów na idealne pranie

Jaki jest sens kupowania drogich ubrań świetnej jakości, skoro tak łatwo zniszczyć je można w praniu? Mało kto z uwagą i zrozumieniem odczytuje informacje zawarte na metkach, a jeszcze rzadziej dostosowuje się do zaleceń producenta.

05 Kwiecień, 2017

5 rzeczy, które pomogą Ci utrzymać dom w czystości

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności domowych, dlatego często z powodu zmęczenia odwlekamy je na później lub podejmujemy się zmagania po najmniejszej linii oporu. Każdy z nas ma swoje praktyki, które pozwalają osiągnąć oczekiwane rezultaty.

03 Kwiecień, 2017

Czerń we wnętrzu: 7 pomysłów

Wiosna wkracza do naszych domów i mieszkań wielkimi krokami. Jeśli należymy do osób, które wystrój uzależniają od pory roku, to z pewnością nasze aranżacje pełne są teraz koloru i kwiatowych wzorów.

03 Kwiecień, 2017