Zrób to sam - porady i informacje | homify

Zrób to sam – porady i informacje

Jak własnoręcznie zbudować piękną drewnianą altanę?

Doczekaliśmy się w końcu ciepłych dni, a spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu to teraz czysta przyjemność! Jeśli jesteście właścicielami zielonych terenów wokół domu, grzechem byłoby nie skorzystać z tej cudownej możliwości.

22 Czerwiec, 2017

6 rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę, budując grill

Choć grill nie jest elementem wyposażenia domu absolutnie niezbędnym, to jednak, zwłaszcza latem, przynosi dużo radości. Każdy przyzna, że nie ma nic przyjemniejszego, niż sobotnie popołudnie przy grillu w gronie rodziny i znajomych.

20 Czerwiec, 2017

7 trików, aby prasowanie przestało być katorgą

Niektórzy uwielbiają prasowanie. Precyzyjne i powolne ruchy ich relaksują, lubią przy okazji posłuchać ulubionych płyt czy obejrzeć serial. Inni, cóż… nazywając rzeczy po imieniu: nienawidzą prasowania! Niestety wymogi miejsc pracy nie przeważnie n…

17 Czerwiec, 2017

Odśwież swój dom w mniej niż godzinę!

Nie ważne czy żyjemy w ogromnym domu czy niewielkim mieszkanie, regularne sprzątanie powinno być wpisane w nasze obowiązki. Dzięki temu dom staje się świeży i higieniczny, a my bez obaw możemy przyjąć nawet nieproszonych gości.

14 Czerwiec, 2017

Zmień sposób jedzenia - pomysły na różne posiłki

Sposób, w jaki się odżywiamy, jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak szeroko dyskutowany. Eksperci do spraw dietetyki, naukowcy, lekarze- każdy zdaje się mieć inną opinię na temat tego, co powinniśmy jeść, a czego należy unikać.

09 Czerwiec, 2017

14 sposobów na to, by Twój dom zawsze był czysty i uporządkowany!

Sprzątanie i utrzymanie porządku w domu wcale nie jest łatwym i przyjemnym działaniem, często wymagając dużego zaangażowania i wysiłku fizycznego. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przedstawić idealne pomysły na to, jak sprzątać, a także utrzym…

29 Maj, 2017

Dobra organizacja to podstawa! - 16 sprytnych, domowych trików

Dobrze zaprojektowane wnętrze to nie tylko stylowe meble i eleganckie dodatki. Ważna jest jego atmosfera i wyjątkowy klimat oraz materiały użyte do wykończenia, ale nie one decydują o codziennym życiu.

28 Maj, 2017

Twój dom będzie olśniewał czystością, w zaledwie 3 godziny!

Sprzątanie i czyszczenie domu może wydawać się niekończącą się pracą, ale jeśli będziecie podążać za naszymi wskazówkami, możecie mieć uporządkowany dom w ciągu zaledwie trzech godzin! Czyż nie jest to kusząca propozycja? Wyobraźcie to sobie: wystarc…

25 Maj, 2017

DIY - przygotuj swój ogród na wiosnę!

Wiosna kojarzy Ci się z relaksem w ogrodzie, jednak Twoja przestrzeń koło domu nie zachwyca swoim wyglądem? Nie martw się! Mamy  dla Ciebie kilka prostych pomysłów, które pomogą Ci odmienić ogród w kilka godzin.

9 rzeczy, których NIE potrzebujesz w swoim domu

Wiosenne porządki to nie nieodłączny towarzysz pierwszych, ciepłych promieni słonecznych. To całkowicie normalne, że w tym czasie chcemy odmienić swoje życie.Nasz dom to zbiorowisko przeróżnych sprzętów i przedmiotów, które mogą okazać się zupełnie n…