Zrób to sam – porady i informacje

Pleśń w domu — jak powstaje i jak ją wyeliminować na zawsze

Pleść w domu? Nie ma co rozpaczać! To powszechny problem, który może pojawić się na ścianach, oknach czy suficie, i istnieje na niego wiele sposobów.Ale zanim usuniesz pleśń z domu, dowiedz się, jak powstaje, aby nie wróciła.

29 Styczeń, 2024

Jak legalnie wynajmować pokoje? 7 rzeczy, które musisz wiedzieć

Wynajem pokoju zawsze był popularną opcją mieszkaniową dla studentów oraz niedawno przesiedlonych pracowników na stanowiska tymczasowe, a także tych dopiero rozpoczynających karierę.

Jak pozbyć się korników z domu?

Wydaje Ci się dziwne, że drewno w Twoim domu wydziela niewielkie ilości trocin tak drobnych, że wyglądają jak pył? Czy w starych drewnianych elementach, szafkach lub podłogach, widoczne są małe dziury? Twój dom z pewnością był obiektem ataku korników.

Sofy ogrodowe - czym kierować się przy zakupie wymarzonej sofy?

Urządzanie ogrodu, niezależnie od jego rozmiaru, może dać zarówno wiele przyjemności, jak i stać się prawdziwym koszmarem. Dlaczego? Wynika to z faktu, że wiele osób zbyt pochopnie dokonuje zakupu mebli i roślin do swojego ogrodu.

27 Październik, 2022
Ad

Czyszczenie i pielęgnacja butów – dla ich pięknego wyglądu

Buty to najważniejszy element naszego ubioru – chronią nasze stopy, umożliwiają komfortowe poruszanie się, a także stanowią nieodzowną część każdej stylizacji. Mają jednak tendencje do niszczenia się oraz brudzenia przez ciągły kontakt z kurzem, wodą…

16 Luty, 2022

Mop parowy – niezbędne informacje!

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że mopy parowe z roku na rok robią się coraz popularniejsze. Są w stanie bardzo skutecznie czyścić podłogi, jednak to nie jedyna ich zaleta.

28 Grudzień, 2021

Co warto mieć w domu w czasach walki z pandemią?

Rok 2020 to trudny czas dla wielu ludzi na świecie. Jest to czas, który absolutnie nie sprzyja relacjom międzyludzkim, spotkaniom w gronie przyjaciół czy rodzinnym obiadom. Opustoszały ulice miast, kina, teatry, szkoły, stadiony, kluby fitness…

02 Listopad, 2020

Uschnięte rośliny - czy da się je uratować?

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! – tak myślimy, przekraczając próg ukochanego gniazdka, tylko po to, aby za parę chwil zdać sobie sprawę, że na miejscu czy w ogrodzie czeka na nas niemiła niespodzianka: uschnięte rośliny.

27 Październik, 2020

6 ram łóżka, które możesz zrobić sam!

Takie umiejętności, jak zdolność do samodzielnego wykonania dekoracji i elementów wyposażenia wnętrz są coraz bardziej cenione. W czasach, w których wszystko możemy mieć na wyciągnięcie ręki lub wystarczy kilka kliknięć i zakupy online są gotowe – w…

15 Październik, 2020

Zapach farby może zaszkodzić zdrowiu. Pozbądź się go!

Nowy kolor ścian, pomalowany stół lub półki z pewnością odświeżają wygląd i urozmaicają aranżację wnętrza, ale jednocześnie zmuszają do tolerowania woni świeżej farby. Nie dość, że zapach bywa nieprzyjemny, to może być szkodliwy dla zdrowia.

29 Wrzesień, 2020