Urzadzanie i dekorowanie - porady i informacje | homify

Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

10 wyjątkowych pomysłów dla Twojego domu

Dzisiaj w homify zabieramy Cię do tajwańskiego miasta Luodong, w którym znaleźliśmy miejsce godne zainteresowania. Wyjątkowe mieszkanie znajduje się w imponującym drapaczu chmur i mierzy zaledwie 55 metrów kwadratowych.

30 Kwiecień, 2017

Czy na pewno powinniśmy malować sufit na biało?

Przywykliśmy już do wykańczania pomieszczeń rozmaitymi kolorami i materiałami. Nie dziwi nas już tkanina czy trójwymiarowa płytka na ścianie. Biel, która jeszcze parę lat temu królowała, choć wciąż modna, często zastępowana jest innymi barwami.

29 Kwiecień, 2017

13 pomysłów na połączenie kuchni, salonu i jadalni

Już od dawna odchodzimy od zamkniętych pomieszczeń, zastępując je otwartymi przestrzeniami, zapewniającymi przyjemną i miłą atmosferę, aby cała rodzina mogła cieszyć się wspólnymi chwilami.

27 Kwiecień, 2017

15 pomysłów na doskonałe pierwsze wrażenie

Hall jest pierwszą rzeczą, którą goście zobaczą, kiedy przekroczą próg naszego domu, wystrój tutaj powinien być szczególny, ale jednak z jakiegoś powodu, rzadko się tak dzieje.

27 Kwiecień, 2017

20 drzwi, które zmienią oblicze każdego wnętrza

Wnętrza naszego domu skrywają najcenniejsze skarby i tajemnice, dlatego niezwykle ważne jest, by zachować prywatność niektórych pomieszczeń. To dlatego drzwi wewnętrzne są tak istotne w aranżacji każdego domu, czy mieszkania.

26 Kwiecień, 2017

Jak ozdobić mały dom – 10 sprytnych trików

Nasz dzisiejszy artykuł z pewnością przypadnie do gustu wielu czytelnikom, ponieważ tym razem skupiliśmy się na niewielkich domach. Wiemy, że brak wystarczającej ilości miejsca to problem wielu z Was.

22 Kwiecień, 2017

15 przykładów spektakularnych domów!

Obecnie powstaje wiele różnych projektów domów, które zachwycają swoimi wymyślnymi kształtami, czy też ponadprzeciętną funkcjonalnością. Jeżeli nie macie pomysłu na to, jak powinny wyglądać Wasze wymarzone cztery ściany, mamy dla Was dobrą wiadomość.

21 Kwiecień, 2017

8 mebli, które szpecą Twój dom - unikaj ich!

Dom nadmiernie przepełniony meblami wygląda na mniejszy, a pokoje wydają się być zaśmiecone. Nie mówiąc już o trudnościach z poruszaniem się po nich. Nie można więc przesadzać ze wstawianiem do salonu wszystkiego, co nam się podoba.

20 Kwiecień, 2017

20 praktycznych pomysłów do małego mieszkania

Jednym z największych problemów, z jakimi zmagają się lokatorzy mieszkań w dużych miastach, jest ich ograniczony metraż. Niewielka powierzchnia nie powinna jednak stanowić przeszkody na drodze do komfortowego mieszkania.

20 Kwiecień, 2017

8 rzeczy, które obniżają wartość Twojego domu

Akcesoria retro mogą być prawdziwą ozdobą Twojego domu. Może się jednak zdarzyć, że rzeczy z przeszłości mogą sprawiać, że Twój dom jest oszpecony i traci na wartości.Nasi eksperci od architektury wnętrz podpowiedzą Ci na co zwrócić uwagę, jeśli nie…

19 Kwiecień, 2017