Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

10 prezentów, które możesz podarować na parapetówkę

Tradycja wręczania prezentów przez sąsiadów nowej osobie, która właśnie wprowadziła się do nowego domu, nie jest u nas instytucją, szczególnie jeśli chodzi o witanie nowych sąsiadów – pod tym względem nie jesteśmy aż tak gościnnym krajem.

Tapetowanie szorstkich ścian: czy to możliwe? Jak?

Tapeta była kiedyś wielkim sukcesem dekoracyjnym, ponieważ nakładano ją na wszystkie ściany z motywami kwiatowymi i powtarzającymi się oraz we wszystkich pomieszczeniach domu w połączeniu z dywanem.

15 Luty, 2024

Harmonizacja estetyki i funkcjonalności: dostosowywanie projektów pomieszczeń do każdego celu

Projektowanie wnętrz to nie tylko kwestia estetyki, równie ważna jest kwestia funkcjonalności. Harmonijne połączenie obu aspektów może znacząco wpłynąć na jakość codziennego życia.

27 Listopad, 2023

Projekt Domu Jednorodzinnego w Warszawie: Moje Własne Miejsce do Życia

Mam przyjemność podzielić się z Państwem tym marzeniem o projekcie domu jednorodzinnego wykonanego przez firmę Senkoart Design o powierzchni 110 m², zlokalizowanego na osiedlu Ludwinowska 2 w Warszawie.

07 Październik, 2023
Ad

Żyrandole i lampy sufitowe w salonie – 5 praktycznych porad

Żyrandol czy lampa wisząca? To pytanie, które pojawia się nie tylko w trakcie aranżacji salonu. Wybór pomiędzy tymi dwoma typami oświetlenia dotyczy też czasami sypialni czy nawet kuchni.

27 Wrzesień, 2023

Lampy tarasowe i balkonowe – jakie wybrać?

Lampy tarasowe i balkonowe to nie tylko elementy oświetlenia. Są one także ważną częścią aranżacji przestrzeni zewnętrznej. To, jakie lampy wybierzesz, w bezpośredni sposób wpływa na atmosferę i wygląd tarasu lub balkonu.

12 Lipiec, 2023

Projekt pokoju dziecięcego dla 4-latka - Kreatywność, zabawa i komfort w jednym!

Stworzenie idealnego pokoju dziecięcego dla 4-latka to zadanie pełne wyzwań, które wymaga uwzględnienia zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. Dzięki współpracy z firmą SenkoArt, udało się stworzyć niezwykłe i inspirujące wnętrze, które spełnia zar…

05 Lipiec, 2023

Mała sypialnia w bloku – sprawdź, jak urządzić ją z głową

W ubiegłym stuleciu mieszkanie w bloku z wielkiej płyty były spełnieniem marzeń dla wielu polskich rodzin mieszkających w miastach. Priorytetem było wówczas to, by każdy miał własny pokój, mniej ważna była natomiast jego wielkość.

31 Maj, 2023

Nowa kolekcja podłóg Vertisol Tessitura jest już dostępna!

Impreza już się zaczyna — firma Vertisol wprowadziła na rynek nową kolekcję podłóg winylowych Tessitura! A co najlepsze — jest dostępna w jasnej i wiosennej gamie kolorów, która doskonale wpisze się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie.

23 Marzec, 2023

Projekt skandynawskiego salonu, kuchni i jadalni SenkoArt

Styl skandynawski już dawno wydostał się poza granice Europy Północnej i szturmem zdobył serca ludzi na całym świecie. Mieszkańcy krajów nordyckich od zarania dziejów zdają sobie sprawę z siły natury i jej bliskiego związku z człowiekiem.

10 Marzec, 2023
Ad