Urzadzanie i dekorowanie - porady i informacje | homify

Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

Tych 7 prostych codziennych czynności ułatwi Ci życie

Jasne i przestronne domy to coś, co szczególnie lubimy i w których żyje się niezwykle komfortowo. W homify możesz znaleźć wiele pięknych pomieszczeń, które wręcz tchną spokojną atmosferą.

21 Czerwiec, 2017

Nowoczesne regały dla Twojego domu

Dzisiaj prezentujemy Wam kilka pomysłów na półki modułowe, które mogą być idealną ozdoba Twojego domu. Ten katalog pozwoli znaleźć Ci propozycje, które z łatwością dostosujesz do każdego wnętrza.

21 Czerwiec, 2017

8 rzeczy w Twoim domu, które neutralizują złą energię

O przepływie złej i dobrej energii we wnętrzach domów czy mieszkań wiele już pewnie słyszeliście. Dużo osób wierzy w te nienamacalne siły, które mają wpływ na to, w jaki sposób funkcjonujemy, jak się czujemy i jaki jest nasz poziom szczęścia.

21 Czerwiec, 2017

10 projektów toaletek wartych skonsultowania ze znajomym stolarzem

Toaletki i szafki pod umywalkę dostępne na rynku komercyjnym często nie spełniają naszych wymagań w stu procentach. Czy to ze względu na styl, jakość wykonania, czy też na cenę.

20 Czerwiec, 2017

15 wewnętrznych ogrodów, które upiększą Twój dom

Zadbana i bujna zieleń w naszym domu wygląda zawsze doskonale, dodaje wielu walorów aranżacyjnych i estetycznych. Nie trzeba nikogo przekonywać, że rośliny wokół nas – to same zalety.

20 Czerwiec, 2017

18 nowoczesnych wnętrz, w których się zakochasz

Specjalnie z myślą o tych z Was, którzy znajdują się na etapie projektowania wnętrz, ale także tych, którym już od dawna chodzi myśl o generalnym remoncie, przygotowaliśmy zestawienie osiemnastu nowoczesnych wnętrz.

19 Czerwiec, 2017

6 zmian w aranżacji wnętrz, które kosztują mniej niż 200 złotych

Każdy z nas choć raz przeżył ten moment: rozglądamy się po naszych wnętrzach i myślimy Wow, temu pomieszczeniu przydałby się mały remont.  Zazwyczaj jednak znajdujemy jakąś solidną wymówkę, która najczęściej związana jest z kwestiami finansowymi.

16 Czerwiec, 2017

Pomysły na aranżację salonu z telewizorem w centrum

Technologia idzie do przodu, a telewizory robią się coraz większe. Z tego powodu coraz trudniej jest tak urządzić salon, aby zajmowały one centralne w nim miejsce. utrudnieniem pozostaje jednak jedynie wielkość- współczesne telewizory są lżejsze i…

16 Czerwiec, 2017

5 prostych trików podczas sprzątania domu

Nie ważne, czy mieszkamy w małym, czy dużym domu. Ważne jest to, że spędzamy w nim dużo czasu. Małe domy, podobnie jak wszystkie inne, wymagają uwagi i opieki właściciela. Życie w czystym i schludnym domu jest znacznie przyjemniejsze i bardziej komfo…

12 Czerwiec, 2017

5 praktycznych porad, jak ulepszyć swój dom dzień po dniu

Dom to miejsce, gdzie chce nam się codziennie wracać lub przeciwnie, skąd pragniemy jak najczęściej wyjeżdżać. Może to być apartament lub willa, lecz równie dobrze loft, niewielkie mieszkanko lub wynajmowany pokój.

12 Czerwiec, 2017