Urzadzanie i dekorowanie - porady i informacje | homify Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

9 czarujących pomysłów na wejście do domu

Strefa wejścia do domu czy mieszkania odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie sprawia on na odwiedzających. Stanowi preludium do tego, co znajduje się w środku i daje przedsmak tego, w jaki sposób urządzone zostały jego wnętrza.

11 Listopad, 2018

32 pomysły na odświeżenie wnętrz bez wydawania fortuny

Marzą wam się nowe, odświeżone wnętrza, ale nie macie pieniędzy na remont? Oto trzydzieści dwa sposoby na prawdziwą rewolucję w waszych czterech ścianach, które nie będą kosztować was fortuny. 

05 Listopad, 2018

Luksusowy dom w Moskwie

Dziś pokażemy Wam projekt architektów ze studia Handsvale, który ci zrealizowali w Moskwie. Zaaranżowali wnętrza apartamentu w stolicy Moskwy, utrzymując je w luksusowym stylu glamour z elementami Art Deco.

04 Listopad, 2018

Luksusowy penthouse z widokiem na miasto

Największą zaletą mieszkań typu 'penthouse' – zlokalizowanych na samym szczycie budynku mieszkalnego – są widoki, które rozciągają się z ich wnętrz. Aby w pełni wykorzystać uprzywilejowaną lokalizację, konieczne są wielkoformatowe przeszklenia, które…

27 Październik, 2018

10 rzeczy, które trzeba mieć w domu

Odnawiamy wygląd wnętrz zgodnie z modą panującą w 2018 roku! Nie wiecie, jak zaaranżować wnętrze zgodnie z trendami panującymi w 2018 roku? Mamy dla Was krótki przewodnik po wszystkich niezbędnych elementach wystroju wnętrza.

29 Wrzesień, 2018

7 pięknych etnicznych wnętrz

Pasjonujecie się podróżami? A może kochacie polski folklor? Etniczne wzory pozwalają zrelaksować się we wnętrzach, które przenoszą do innych krajów lub w inne czasy… Dziś pokażemy Wam kilka sposobów na wprowadzenie etnicznych elementów w aranżację…

28 Wrzesień, 2018

Drewniane elementy we wnętrzach

Drewno to niezastąpiony element każdych wnętrz, bez względu na to, czy są one nowoczesne, czy też klasyczne. Występować w nich może pod różnymi postaciami, zarówno jako materiał wykończeniowy, jak i ten wykorzystywany do produkcji mebli.

13 Wrzesień, 2018

Wnętrze nowoczesnego apartamentu w Moskwie

Zapraszamy do obejrzenia wnętrz nowoczesnego apartamentu w Moskwie. Urządzony został w stylu nowoczesnych, odznacza się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Układ pomieszczeń jest praktyczny, a materiały wykończeniowe, meble i inne elementy wyposaż…

11 Wrzesień, 2018

Drewniany dom marzeń

Kto powiedział, że tradycyjna rustykalna architektura nie może być nowoczesna? Projekt, który pokażemy w tym Katalogu Inspiracji jest właśnie taki – współczesny, ale jednocześnie przytulnie wiejski.

09 Wrzesień, 2018

20 rzeczy, które należy pilnie usunąć z domu

Są rzeczy, które wyszły już z mody, ale my z jakiegoś powodu wciąż tolerujemy je w naszym domu, pomimo ich wyglądu. Są rzeczy stare i niewygodne, rzeczy, które są niepotrzebne…

01 Wrzesień, 2018