Urzadzanie i dekorowanie - porady i informacje | homify Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

Urzadzanie i dekorowanie – porady i informacje

12 pięknych kominków, na długie zimowe wieczory

Kominki ocieplają wnętrze. Jednak aby dobrze dopasować je do wnętrza warto pamiętać, że wybór zabudowy kominka powinien być podyktowany charakterem wnętrza, by pasował do stylistyki danego mieszkania.

12 Listopad, 2019

Świetne pomysły na schody

Schody we współczesnej aranżacji wnętrz coraz częściej traktowane są nie tylko jako łącznik komunikacyjny, element o charakterze praktycznym i funkcjonalnym, ale także jako dekoracja.

27 Sierpień, 2019

Ciekawe projekty półek na książki

Klasyczne regały na książki od dawna zdobią nie tylko biblioteczki, ale również salony. Zbierane na nich pozycje tworzą kolorową mozaikę, która pięknie uzupełnia każdą stylizację.

28 Lipiec, 2019

9 czarujących pomysłów na wejście do domu

Strefa wejścia do domu czy mieszkania odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie sprawia on na odwiedzających. Stanowi preludium do tego, co znajduje się w środku i daje przedsmak tego, w jaki sposób urządzone zostały jego wnętrza.

11 Listopad, 2018

32 pomysły na odświeżenie wnętrz bez wydawania fortuny

Marzą wam się nowe, odświeżone wnętrza, ale nie macie pieniędzy na remont? Oto trzydzieści dwa sposoby na prawdziwą rewolucję w waszych czterech ścianach, które nie będą kosztować was fortuny. 

05 Listopad, 2018

Luksusowy dom w Moskwie

Dziś pokażemy Wam projekt architektów ze studia Handsvale, który ci zrealizowali w Moskwie. Zaaranżowali wnętrza apartamentu w stolicy Moskwy, utrzymując je w luksusowym stylu glamour z elementami Art Deco.

04 Listopad, 2018

Luksusowy penthouse z widokiem na miasto

Największą zaletą mieszkań typu 'penthouse' – zlokalizowanych na samym szczycie budynku mieszkalnego – są widoki, które rozciągają się z ich wnętrz. Aby w pełni wykorzystać uprzywilejowaną lokalizację, konieczne są wielkoformatowe przeszklenia, które…

27 Październik, 2018

10 rzeczy, które trzeba mieć w domu

Odnawiamy wygląd wnętrz zgodnie z modą panującą w 2018 roku! Nie wiecie, jak zaaranżować wnętrze zgodnie z trendami panującymi w 2018 roku? Mamy dla Was krótki przewodnik po wszystkich niezbędnych elementach wystroju wnętrza.

29 Wrzesień, 2018

7 pięknych etnicznych wnętrz

Pasjonujecie się podróżami? A może kochacie polski folklor? Etniczne wzory pozwalają zrelaksować się we wnętrzach, które przenoszą do innych krajów lub w inne czasy… Dziś pokażemy Wam kilka sposobów na wprowadzenie etnicznych elementów w aranżację…

28 Wrzesień, 2018

Drewniane elementy we wnętrzach

Drewno to niezastąpiony element każdych wnętrz, bez względu na to, czy są one nowoczesne, czy też klasyczne. Występować w nich może pod różnymi postaciami, zarówno jako materiał wykończeniowy, jak i ten wykorzystywany do produkcji mebli.

13 Wrzesień, 2018