Urzadzanie i dekorowanie

Magazyn

Telewizor w salonie- 19 pomysłów na jego aranżację

Salon to miejsce szczególne- większość z nas uważa tę przestrzeń jako serce domu, bowiem tu gromadzimy się i wspólnie spędzamy wolny chwile. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam 19 oryginalnych pomysłów na spójną aranżację salonu z telewizorem.

24 Styczeń, 2017

12 rzeczy, które goście niewątpliwie zauważą w Twoim domu

Wszyscy chcemy zaimponować gościom, już od pierwszej minuty ich wejścia do naszych domów. Witamy ich w progu, zabieramy im płaszcz, zapraszamy na gorącą herbatę i ciasto. Dom ma również ważną rolę do odegrania, jeśli chodzi o gościnność i przyjaciels…

23 Styczeń, 2017

6 największych błędów przy urządzaniu domu i jak ich uniknąć

Urządzanie wnętrz naszego własnego domu czy mieszkania to świetna zabawa. Nie ma nic przyjemniejszego, niż wybieranie kolorów ścian, decydowanie o układzie mebli i kupowanie dekoracji. Efekt końcowy może przynieść mnóstwo satysfakcji.

23 Styczeń, 2017

10 mieszkań z idealnym feng shui

Feng shui jest znane głównie z urywków dziwnych informacji, które nie oddają jednak w pełni tych inspirujących idei.  Jest to system myślenia, który formalizuje wiele zasad używanych przez profesjonalnych projektantów wnętrz na co dzień.

21 Styczeń, 2017

17 powszechnych błędów, które popełniamy przy organizacji domu

Każdy z nas chce mieszkać w domu dobrze zorganizowanym. Nie chodzi tu jedynie o porządek, ale o poczucie wygody i komfortu, które towarzyszy odpowiedniej organizacji. Tworząc wnętrza o charakterze praktycznym i funkcjonalnym popełniamy jednak dużo…

21 Styczeń, 2017

9 fantastycznych grillów!

Kiedy temperatura na zewnątrz rozpieszcza, większość z Was z pewnością myśli o wypoczynku na świeżym powietrzu. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na częste wycieczki poza miasto to właśnie odpowiednio zaaranżowana przestrzeń wokół domu zapewni Wam re…

21 Styczeń, 2017

Mieszkanie w skandynawskim stylu, dla którego można stracić głowę

Szukacie inspiracji na gustownie urządzone mieszkanie z duszą? Znaleźliśmy dla Was idealny projekt. Poza tym, że odznacza się wyjątkowo stylową aranżacją, to dodatkowo nie brak mu funkcjonalności.

20 Styczeń, 2017

8 błędów, których powinieneś unikać urządzając mieszkanie

Nikt nie jest doskonały, nawet nasi architekci, dlatego pomyłki przy urządzaniu i aranżowaniu mogą przytrafić się każdemu. Chcemy jednak pomóc Wam ich uniknąć. Sprawdź czego powinieneś się wystrzegać!

20 Styczeń, 2017

37 dobrych pomysłów, aby stworzyć swój własny ogród wertykalny

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwe szczęście potrafi kryć się w drobnych rzeczach. Warto o tym pamiętać podczas tworzenia dekoracji domu. To właśnie wprowadzenie do naszego rodzinnego gniazdka odpowiednich elementów sprawia, że roztacza on Wokół siebi…

19 Styczeń, 2017

Marmur: 16 zjawiskowych wnętrz, które Cię zainspirują

Marmur, kiedyś stosowany tylko we wnętrzach klasycznych, był wyznacznikiem luksusu. Dziś znamy go jako materiał wykończeniowy, który w różnej formie coraz częściej pojawia się w naszych domach, będąc eleganckim dopełnieniem wystroju wnętrza.

18 Styczeń, 2017