Magazyn

Garść inspiracji: oryginalna sypialnia

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji podzielimy się z Wami garścią inspiracji dotyczących głównej sypialni. Mamy dla Was 8 inspirujących zdjęć, za którymi kryją się oryginalne i ciekawe, dobrze przemyślane projekty.

04 Styczeń, 2021

10 sposobów na ulepszenie Twojej sypialni przy pomocy niebieskiego koloru

Kolor niebieski, klasyczny, elegancki, wielowarstwowy, zawsze modny. Ale obecnie jest on kolorem numer jeden za sprawą Classic Blue wybranego przez Pantone jako kolor roku 2020.

14 Czerwiec, 2020

Naturalna, lniana pościel w pięknych kolorach

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Tutaj na pierwszym miejscu liczy się wygoda użytkowania. Podstawowym meblem, który sprawia, że dane pomieszczenie staje się sypialnią, jest oczywiście łóżko… Ale i ono wymaga specjalnego potraktowania, po…

14 Grudzień, 2019

9 Trendów w aranżacji sypialni z roku 2018

Jeśli szykujecie się do remontu lub reorganizacji sypialni, warto rozejrzeć się po panujących trendach. Nie mówimy tu tylko o tym, co modne w Polsce, ale w różnych zakamarkach świata. Zebraliśmy dla Was inspiracje od przeróżnych projektantów.

02 Wrzesień, 2018

10 małych i funkcjonalnych sypialni

Meblowanie sypialni jest zawsze ekscytującym zadaniem: trzeba wybrać łóżko, szafę i inne meble, jak kredens czy toaletkę lub biurko oraz, oczywiście, wszystkie akcesoria. Od zasłon i narzut, po ramki na zdjęcia inne elementy dekoracyjne – wszystko to…

10 Marzec, 2018

30 spektakularnych sypialni, które skradną Wasze serca

Sypialnia to przestrzeń stworzona do odpoczynku i relaksu. Po powrocie do domu, po ciężkim dniu pracy, szukamy wygody i miejsca, gdzie moglibyśmy się zregenerować na następny dzień.

25 Luty, 2018

9 pomysłów, by Twoja sypialnia była jeszcze bardziej przytulna tej zimy

Kiedy na zewnątrz śnieg i mróz lub deszcz i wiatr, tym bardziej komfortowo czujemy się w naszych czterech ścianach. Wiele osób zgodzi się, że najlepszym miejscem na schowanie się przed zimą jest sypialnia.

22 Styczeń, 2018

11 pięknych, południowo afrykańskich sypialni

Sypialnia jest najbardziej osobistym miejscem w domu. Spędzamy w niej prawie jedną trzecią życia więc warto, żeby odpowiadała oczekiwaniom mieszkańców. Niezależnie od preferowanego wzornictwa, wszyscy zgodzimy się ze stwierdzeniem, że musi ona być za…

17 Grudzień, 2017

10 kreatywnych sposobów na wprowadzenie odrobiny magii do sypialni

Sypialnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jest prywatnym azylem; oazą, w której możemy pobyć na osobności z samymi sobą, odprężyć się po ciężkim dniu, przespać się, poczytać w spokoju książkę, lub po prostu zrelaksować się i wyciszyć.

17 Listopad, 2017

21 nowoczesnych sypialni z pomysłem na decor wyjętym ze snów

Naprawdę napawa nas ogromną radością oglądanie tych wszystkich fantastycznych designów sypialni, które powstają przy ciężkiej i bardzo kreatywnej pracy projektantów wnętrz. Tak bardzo lubimy przeglądać zdjęcia, że zdecydowaliśmy się zebrać aż 21 geni…

09 Listopad, 2017