Sypialnia

Magazyn

Garść inspiracji: oryginalna sypialnia

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji podzielimy się z Wami garścią inspiracji dotyczących głównej sypialni. Mamy dla Was 8 inspirujących zdjęć, za którymi kryją się oryginalne i ciekawe, dobrze przemyślane projekty.

04 Styczeń, 2021

Jak zaprojektować i udekorować idealną sypialnię?

Sypialnia to jedno z prywatnych pomieszczeń w naszym domu, które pełni bardzo wiele funkcji: jest miejscem snu i relaksu, oglądania seriali, czytelnią, niekiedy jadalnią czy miejscem do pracy.

09 Grudzień, 2020

Sypialnia wprost z marzeń sennych...

Sypialnia to miejsce bardzo intymne i zarazem najlepiej sprzyjające wypoczynkowi, to miejsce, w którym spędzamy ogromną ilość czasu, na spaniu, relaksowaniu się czy czytaniu. Wielu z nas pragnie, aby sypialnia była przestrzenią uroczą i niepowtarzaln…

27 Sierpień, 2020

10 sposobów na ulepszenie Twojej sypialni przy pomocy niebieskiego koloru

Kolor niebieski, klasyczny, elegancki, wielowarstwowy, zawsze modny. Ale obecnie jest on kolorem numer jeden za sprawą Classic Blue wybranego przez Pantone jako kolor roku 2020.

14 Czerwiec, 2020

Nowoczesna sypialnia z garderobą

Sypialnia -miejsce wyjątkowe, ponoć statystycznie aż 25 lat naszego życia spędzamy na spaniu. Z tego powodu sypialnia jest tak ważnym i wyjątkowym miejscem w naszym domu czy mieszkaniu.

28 Kwiecień, 2020

Naturalna, lniana pościel w pięknych kolorach

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Tutaj na pierwszym miejscu liczy się wygoda użytkowania. Podstawowym meblem, który sprawia, że dane pomieszczenie staje się sypialnią, jest oczywiście łóżko… Ale i ono wymaga specjalnego potraktowania, po…

14 Grudzień, 2019

8 inspirujących sypialni od polskich projektantów, które pokochacie

Polscy projektanci i architekci wnętrz wypadają wspaniale na tle profesjonalistów z innych krajów. Mają swój własny styl, indywidualne podejście do inwestora, kreatywne pomysły i wspaniałe podejście do wykorzystania i rozplanowania przestrzeni.

23 Lipiec, 2019

Naturalna i antyalergiczna pościel z lnu - sklep z Tuchomia

Len to surowiec włóknodajny znany nam od wieków. Mimo rosnącej popularności bawełny oraz innych włókien, renoma lnu nie zmalała. W dobie dbania o środowisko naturalne, rosnącego zainteresowania ekologią i ideą zero waste ten rodzaj tkaniny przeżywa…

22 Maj, 2019

9 Trendów w aranżacji sypialni z roku 2018

Jeśli szykujecie się do remontu lub reorganizacji sypialni, warto rozejrzeć się po panujących trendach. Nie mówimy tu tylko o tym, co modne w Polsce, ale w różnych zakamarkach świata. Zebraliśmy dla Was inspiracje od przeróżnych projektantów.

02 Wrzesień, 2018

10 małych i funkcjonalnych sypialni

Meblowanie sypialni jest zawsze ekscytującym zadaniem: trzeba wybrać łóżko, szafę i inne meble, jak kredens czy toaletkę lub biurko oraz, oczywiście, wszystkie akcesoria. Od zasłon i narzut, po ramki na zdjęcia inne elementy dekoracyjne – wszystko to…

10 Marzec, 2018