Sypialnia – porady i informacje

Garść inspiracji: oryginalna sypialnia

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji podzielimy się z Wami garścią inspiracji dotyczących głównej sypialni. Mamy dla Was 8 inspirujących zdjęć, za którymi kryją się oryginalne i ciekawe, dobrze przemyślane projekty.

04 Styczeń, 2021

Jak zaprojektować i udekorować idealną sypialnię?

Sypialnia to jedno z prywatnych pomieszczeń w naszym domu, które pełni bardzo wiele funkcji: jest miejscem snu i relaksu, oglądania seriali, czytelnią, niekiedy jadalnią czy miejscem do pracy.

09 Grudzień, 2020

Królewska sypialnia - jak powinna wyglądać?

Szukacie pomysły na to, jak urządzić sypialnię? Oto zestawienie kilku wyjątkowych, niepowtarzalnych aranżacji. Sypialnie zaprezentowane w tym Katalogu Inspiracji przypadną do gustu miłośnikom stylu glamour i wszystkim tym, którzy marzą o królewskim ż…

08 Grudzień, 2020

9 sposobów na miejsce do przechowywania w małej sypialni

Sypialnia to miejsce na relaks, odpoczynek i sen w związku z tym musi być pomieszczeniem wyciszającym. Dobrze urządzona sypialnia to gwarancja dobrego snu! Nie wskazane są różnorodne przedmioty codziennego użytku poukładane na widoku.

31 Sierpień, 2020

Sypialnia wprost z marzeń sennych...

Sypialnia to miejsce bardzo intymne i zarazem najlepiej sprzyjające wypoczynkowi, to miejsce, w którym spędzamy ogromną ilość czasu, na spaniu, relaksowaniu się czy czytaniu. Wielu z nas pragnie, aby sypialnia była przestrzenią uroczą i niepowtarzaln…

27 Sierpień, 2020

10 sposobów na ulepszenie Twojej sypialni przy pomocy niebieskiego koloru

Kolor niebieski, klasyczny, elegancki, wielowarstwowy, zawsze modny. Ale obecnie jest on kolorem numer jeden za sprawą Classic Blue wybranego przez Pantone jako kolor roku 2020.

14 Czerwiec, 2020

7 świetnie zorganizowanych szaf do sypialni

Najbardziej pożądana przestrzenią do przechowywania w sypialni jest zazwyczaj garderoba. Wymaga ona jednak szczególnych warunków i nie każdy może sobie na nią pozwolić ze względu na metraż.

10 Maj, 2020

Nowoczesna sypialnia z garderobą

Sypialnia -miejsce wyjątkowe, ponoć statystycznie aż 25 lat naszego życia spędzamy na spaniu. Z tego powodu sypialnia jest tak ważnym i wyjątkowym miejscem w naszym domu czy mieszkaniu.

28 Kwiecień, 2020

10 pomysłów, dzięki którym Twoja sypialnia będzie prezentować się fantastycznie

Sypialnia to pomieszczenie w każdym domu, które stanowi naszą prywatną oazę spokoju. Ma to być miejsce, spełniające przede wszystkim rolę relaksacyjną, wspierające nasz błogi i niczym niezmącony sen.

20 Luty, 2020

Naturalna, lniana pościel w pięknych kolorach

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Tutaj na pierwszym miejscu liczy się wygoda użytkowania. Podstawowym meblem, który sprawia, że dane pomieszczenie staje się sypialnią, jest oczywiście łóżko… Ale i ono wymaga specjalnego potraktowania, po…

14 Grudzień, 2019