Sypialnia

Magazyn

9 błędów, których powinieneś unikać w urządzaniu sypialni

Czy myślisz o urządzeniu swojej przyszłej, wymarzonej sypialni a może rozważasz najlepsze sposoby na przeranżowanie obecnego wystroju? Jeśli tak, niezwykle ważnym jest, by uniknąć często spotykanych błędów i uczynić pokój perfekcyjnym.

8 niezwykłych i wyjątkowych sypialni, w których się zakochasz

Twoja sypialnia to Twoje sanktuarium. To miejsce, gdzie po przyjściu do domu możesz odpocząć bez żadnych zakłóceń. Jest ona pomieszczeniem, które możesz zaaranżować w swoim ulubionym stylu, gdyż nikt prócz Ciebie nie będzie tam zaglądał.

15 wyjątkowych zagłówków do Twojego pokoju: oryginalne i piękne

Zagłówek jest elementem, który musi pasować do łóżka oraz podkreślać osobowość i charakter. Jest to niewątpliwie detal, który dekoruje pomieszczenie. Co trzeba wziąć pod uwagę wybierając zagłówek? Po pierwsze rozmiar łóżka, jeżeli chcesz by były ze s…

20 Styczeń, 2017

15 pomysłów na małą sypialnię, które wprowadzisz w jeden dzień

Wszyscy wiemy, jak ważna jest sypialnia! To część domu, w której spędzamy większość czasu, relaksując się z dobrą książką, śpiąc lub spędzając czas z naszym partnerem. Powinna być naszą małą spokojną oazą.

19 Styczeń, 2017

20 pomysłów na garderoby, które będą świetnym dodatkiem do każdej sypialni

Garderoba jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej sypialni. Jako takie muszą zostać wyselekcjonowane uważnie, biorąc pod uwagę rozmiar pomieszczenia, jego kształt i styl aranżacji.

11 Styczeń, 2017

15 wymarzonych zagłówków, idealnych dla Twojej sypialni

Jeśli chodzi o projektowanie sypialni, wszyscy szukamy czegoś wyjątkowego. Nasza sypialnia jest najbardziej prywatną przestrzenią w naszym domu, to ostatni bastion prywatności, do którego można uciec wtedy, jeśli nasza osobista przestrzeń w pozostałe…

26 Grudzień, 2016

15 wyjątkowych sposobów na telewizor w sypialni

Na pytanie, czy powinniśmy mieć telewizor w sypialni, są różne odpowiedzi. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż po długim, ciężkim dniu wpaść do łóżka i wreszcie nadrobić zaległości w najnowszych odcinkach ulubionego serialu lub relaks z dobrym filmem.

22 Grudzień, 2016

12 sypialni: dla każdego znaku zodiaku!

Dziś pokażemy 12 niezwykłych pokoi, które pasują do różnych znaków zodiaku. Biorąc pod uwagę najbardziej uderzające cechy osobowości każdego znaku, możemy wybrać pokój odpowiedni dla niego.Sypialnia jest najbardziej osobistą przestrzenią naszego domu.

19 Grudzień, 2016

10 cudownych sypialni dwuosobowych (poczujesz się w nich jak w hotelu)

Sypialnia jest jedną z najważniejszych części domu, służy jako schronienie od reszty świata, azyl od trosk, zmartwień i pracy. Właśnie w niej można się zrelaksować, czytać książki, medytować a nawet oglądać swój ulubiony program telewizyjny.

12 Grudzień, 2016

6 sekretów na utrzymanie porządku w sypialni

Niewielu z nas przepada za sprzątaniem – zdecydowanie wolimy, gdy wszystko już jest posprzątane, a my możemy w spokoju zająć się czymś bardziej interesującym. Jednak są takie sytuacje, gdzie nawet największe lenie muszą w kilka chwil ogarnąć cały bał…

03 Grudzień, 2016