Sypialnia - porady i informacje | homify

Sypialnia – porady i informacje

6 zachwycających sypialni, z których nie będzie się chciało wychodzić

Sypialnia to pomieszczenie, w którym każdy z nas, niezależnie od tego jaki styl lubimy, oczekuje spokoju, relaksu i wytchnienia. Ale wcale nie oznacza to, że musi być nudna i pozbawiona niepowtarzalnego charakteru! Kiedy myślimy o aranżacji jej wnętr…

20 Marzec, 2017

40 wyjątkowych apartamentów sypialnianych, z których nie będziesz chciał wyjść

Dziś oferujemy szeroki wybór zjawiskowych przykładów, jednego z najważniejszych i najbardziej intymnych pomieszczeń w domu: sypialni. To tu wypoczywamy, relaksujemy się i śpimy – to nasze szczególnie osobiste miejsce.

14 Marzec, 2017

Sypialnia - 6 trików Feng Shui na Rok Koguta

Niemal jedną trzecią każdego dnia spędzamy w sypialni, odpoczywając i ładując baterię na kolejną dobę. Dlatego tak ważne jest, aby pomieszczenie to było oazą relaksu, miejscem niczym niezmąconego spokoju, w którym dominuje pozytywna energia.

07 Marzec, 2017

10 zadziwiających pomysłów na zwiększenie przestrzeni w Twojej sypialni

Bardzo ważne w utrzymaniu porządku w sypialni jest posiadanie wystarczającej ilości miejsca. Zasada ta oczywiście odnosi się do wszystkich pomieszczeń, jednak to kuchnia oraz łazienka są najbardziej funkcjonalnymi pokojami, gdzie potrzebujemy sporo m…

10 sposobów, by Twoja sypialnia wyglądała jak elegancki pokój hotelowy

Nie ma nic przyjemniejszego i relaksującego niż zanurzyć się w łóżku z czystą, pachnącą pościelą, poczuć rześkie powietrze wypełniające sypialnię oraz otaczającą nas ciszę i spokój.

42 zdjęcia sypialni urządzonych przez najlepszych włoskich dekoratorów wnętrz

Wielu z nas czci moment, kiedy pod koniec długiego, wykańczającego dnia, gdy znajdujemy się na krańcu fizycznych i psychicznych możliwości, udajemy się do sypialni i kładziemy do łóżka.

23 Luty, 2017

9 błędów, których powinieneś unikać w urządzaniu sypialni

Czy myślisz o urządzeniu swojej przyszłej, wymarzonej sypialni a może rozważasz najlepsze sposoby na przeranżowanie obecnego wystroju? Jeśli tak, niezwykle ważnym jest, by uniknąć często spotykanych błędów i uczynić pokój perfekcyjnym.

8 niezwykłych i wyjątkowych sypialni, w których się zakochasz

Twoja sypialnia to Twoje sanktuarium. To miejsce, gdzie po przyjściu do domu możesz odpocząć bez żadnych zakłóceń. Jest ona pomieszczeniem, które możesz zaaranżować w swoim ulubionym stylu, gdyż nikt prócz Ciebie nie będzie tam zaglądał.

15 wyjątkowych zagłówków do Twojego pokoju: oryginalne i piękne

Zagłówek jest elementem, który musi pasować do łóżka oraz podkreślać osobowość i charakter. Jest to niewątpliwie detal, który dekoruje pomieszczenie. Co trzeba wziąć pod uwagę wybierając zagłówek? Po pierwsze rozmiar łóżka, jeżeli chcesz by były ze s…

20 Styczeń, 2017

15 pomysłów na małą sypialnię, które wprowadzisz w jeden dzień

Wszyscy wiemy, jak ważna jest sypialnia! To część domu, w której spędzamy większość czasu, relaksując się z dobrą książką, śpiąc lub spędzając czas z naszym partnerem. Powinna być naszą małą spokojną oazą.

19 Styczeń, 2017