Sypialnia - porady i informacje | homify Sypialnia – porady i informacje

Sypialnia – porady i informacje

8 inspirujących sypialni od polskich projektantów, które pokochacie

Polscy projektanci i architekci wnętrz wypadają wspaniale na tle profesjonalistów z innych krajów. Mają swój własny styl, indywidualne podejście do inwestora, kreatywne pomysły i wspaniałe podejście do wykorzystania i rozplanowania przestrzeni.

23 Lipiec, 2019

Naturalna i antyalergiczna pościel z lnu - sklep z Tuchomia

Len to surowiec włóknodajny znany nam od wieków. Mimo rosnącej popularności bawełny oraz innych włókien, renoma lnu nie zmalała. W dobie dbania o środowisko naturalne, rosnącego zainteresowania ekologią i ideą zero waste ten rodzaj tkaniny przeżywa…

22 Maj, 2019

10 stylowych dekoracji do sypialni

Sypialnia to miejsce odpoczynku, w którym możemy pozbyć się wszystkich trosk i zmartwień, wreszcie zrelaksować w wygodnej piżamie. To, czy się wyspaliśmy będzie mieć wpływ na nadchodzący dzień.

18 Maj, 2019

... Słodkich snów... - komfortowa i naturalna pościel z Tuchomia

Sypialnia to miejsce gdzie na pierwszym miejscu liczy się wygoda użytkowania. Mniej ważne jest tutaj wyrażanie swojego charakteru czy nadawanie osobistych cech ponieważ to pomieszczenie jest z założenia tylko nasze i nie przeznaczone do przyjmowania…

14 Maj, 2019

20 kombinacji kolorów idealnych do sypialni

Sypialnia to miejsce relaksu i odpoczynku, w którym znikają wszelkie troski związane z pracą. Udajemy się do niej wtedy, kiedy już możemy sobie pozwolić na błogi sen po ciężkim dniu.

22 Styczeń, 2019

20 pomysłów na sypialnię na poddaszu

Urządzenie praktycznej, funkcjonalnej, a zarazem ładnej sypialni na poddaszu to nie lada wyzwanie. Skośne sufity, niewymiarowe kąty, niewiele miejsca i słaby dostęp naturalnego światła to największe problemy, z którymi spotykają się osoby podejmujące…

10 Wrzesień, 2018

9 Trendów w aranżacji sypialni z roku 2018

Jeśli szykujecie się do remontu lub reorganizacji sypialni, warto rozejrzeć się po panujących trendach. Nie mówimy tu tylko o tym, co modne w Polsce, ale w różnych zakamarkach świata. Zebraliśmy dla Was inspiracje od przeróżnych projektantów.

02 Wrzesień, 2018

15 fantastycznych sypialni

Szukacie pomysły na to, jak urządzić sypialnię? Oto zestawienie piętnastu wyjątkowych, niepowtarzalnych aranżacji. Sypialnie zaprezentowane w tym Katalogu Inspiracji przypadną do gustu każdej osobie, bez względu na preferowany styl czy budżet.

23 Czerwiec, 2018

12 designerskich pomysłów na małą sypialnię

Jeżeli wydaje Wam się, że urządzanie niewielkich pomieszczeń to zadanie niezwykle trudne, jesteście w błędzie. Małe sypialnie mogą zostać zaaranżowane równie wygodnie i funkcjonalnie, co ich większe odpowiedniki.

03 Maj, 2018

7 wyjątkowych szaf z przesuwnymi drzwiami

Szafy z przesuwnymi drzwiami już od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na naszym rynku. Wyróżnia je przede wszystkim ogromna funkcjonalność, możliwość indywidualnego dopasowania wymiarów, a także pakowność oraz oryginalny dizajn.

21 Marzec, 2018