Sypialnia – porady i informacje

10 pomysłów na piękną sypialnię

Sypialnia powinna być urządzona z wyjątkową starannością, szczególnie jeśli chodzi o dobór dodatków. To tutaj regenerujemy się po ciężkim dniu i nabieramy sił na kolejne tygodnie.

22 Lipiec, 2017

24 sypialnie, które zachęcą Was do remontu u siebie

Sypialnia jest miejscem wypoczynku. To tutaj codziennie zamykamy oczy i chcemy wyciszyć się, zrelaksować, zapomnieć o problemach lub znaleźć na nie rozwiązanie. Chyba każdy czytelnik wie, jak ogromny wpływ na nasze samopoczucie odgrywa przestrzeń, w…

22 Lipiec, 2017

10 pomysłów na niedrogie dekoracje sypialni

Jeżeli pragniesz poprawić wystrój swojej sypialni, ale odkładasz to na później, bo nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, ten artykuł może całkowicie zmienić Twoje podejście! Nawet przy napiętym budżecie możemy poprawić swój komfort życia.

Wspaniałe, drewniane łóżka, w których będziesz spać jak dziecko

Jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka jest wypoczynek i dobry sen, bez którego nie jesteśmy w stanie się zregenerować i poprawnie funkcjonować. Nic więc dziwnego, że w każdym domu musi znajdować się wygodne łóżko dla każdego mieszkańca.

18 Lipiec, 2017

24 sypialnie, które przeniosą Cię do krainy snów

Sypialnia to szczególne pomieszczenie, gdzie chcemy zaszyć się po ciężkim dniu i spokojnie wypocząć. Łączymy to miejsce z relaksem, harmonią i przestrzenią, gdzie po prostu możemy być sobą.

17 Lipiec, 2017

13 sypialni jak ze snu

Dla wielu sen to najprzyjemniejsza czynność w ciągu dnia. Dlatego tak ogromną wagę przywiązuje się do sposobu, w jaki urządzona jest sypialnia. Prawidłowy sen, a zatem odpowiednio zaaranżowane pomieszczeni, w którym można go zaznać, mają kluczowe…

15 Lipiec, 2017

13 pomysłów na tapety w sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym mamy poczuć się w stu procentach swobodnie. Całe mieszkanie czy dom urządzamy pod nasz gust, jednak często kwestie praktyczne lub preferencje innych domowników stają temu na drodze.

15 Lipiec, 2017

Najlepsze triki w sprzątaniu sypialni

Nie zawsze czujemy się na siłach, żeby sprzątać, a już zwłaszcza sprzątać sypialnię, w której kuszące łóżko zastawia na nas pułapkę. Ale właśnie… czy na pewno jest kuszące? Nie leży na nim stos ubrań, znajdziemy tam czystą pościel, a na stoliku noc…

05 Lipiec, 2017

11 pięknych i wygodnych, drewnianych łóżek

Nasza sypialnia jest najbardziej prywatną przestrzenią w domu, to ostatni bastion prywatności, do którego można uciec wtedy, jeśli nasza osobista przestrzeń w pozostałej części domu została naruszona.

04 Lipiec, 2017

Kolorowych snów! - 10 przykładów stylowych sypialni

Sypialnia to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w całym domu. Dzięki niej możemy zaczerpnąć błogiego relaksu i w pełni zregenerować siły po ciężkim dniu. Istotne jest, by aranżacja tej przestrzeni w pełni odpowiadała Waszym gustom.

01 Lipiec, 2017