Sypialnia – porady i informacje

7 małych sypialni, w których można się zakochać!

Sypialnia to przestrzeń w domu, która powinna służyć naszemu odpoczynkowi po ciężkich dniach. To w niej chcielibyśmy odnaleźć komfort, spokój i upragnioną ciszę. Niewielkie sypialnie, właśnie dzięki swoim metrażom są w stanie zapewnić kameralność i p…

14 Wrzesień, 2017

Proste pomysły na oryginalną sypialnię

Szukasz inspiracji jak odmienić sypialnię? Dzisiaj mamy kilka prostych pomysłów, które pozwolą Wam odmienić swoje wnętrze. Sprawdź pomysły naszych projektantów i znajdź sypialnię, w której chciałbyś zasypiać.

05 Wrzesień, 2017

Feng Shui w sypialni - 10 prostych kroków

Poza konkretnymi rzeczami materialnymi i pięknymi przestrzeniami, szczęście i spokój to nieuchwytne rzeczy, których pragniemy wszyscy. Jeżeli interesujecie się starożytną chińską filozofią Feng Shui zapewne wiecie, że piękne przestrzenie i życiowe sz…

04 Wrzesień, 2017

55 sypialni, które skradną Twoje serce

Sypialnia jest znacznie ważniejsza niż nam się wydaje, gdyż spędzamy tam naprawdę dużą część naszego życia. Czas poświęcany na sen jest niezbędny do odzyskania sił fizycznych i psychicznych. To tam wypoczywamy przed kolejnym trudnym dniem pracy.

25 Sierpień, 2017

Dekoracja sypialni: 10 wyjątkowych pomysłów

Sypialnia jest naszym schronieniem, wchodząc do niej i zamykając za sobą drzwi, zostawiamy wszystkie troski i trudy dnia codziennego, po to by doskonale wypocząć i zrelaksować się.

21 Sierpień, 2017

Trendy: 13 sypialni prosto z RPA

Wasz sypialnia jest miejscem, które pozwala na ucieczkę od świata pracy, czy obowiązków rodzinnych. Bardzo ważne jest, aby pomyśleć o wystroju, który pozwoli całkowicie się zrelaksować i odzyskać spokój ducha.

19 Sierpień, 2017

12 niesamowitych pomysłów na naprawdę piękną sypialnię

Gdy urządzamy mieszkanie lub dom chcemy, by wszystko było jak najpiękniejsze. Warto jednak w sposób szczególny skupić się na jednym pomieszczeniu. Czy macie pomysł na jakim? Jest to oczywiście sypialnia! To pomieszczenie tylko dla nas, którego to dek…

16 Sierpień, 2017

10 pomysłów dla małych sypialni

W obecnych czasach żyjemy w zatłoczonych aglomeracjach, co zmusza nas do wybierania mniejszych mieszkań. Ograniczona powierzchnia sprawia, że musimy wybierać trafne rozwiązania, które pozwolą nam dobrze zorganizować przestrzeń.

10 Sierpień, 2017

10 pomysłów na sypialnię połączoną z łazienką

Wyobraź sobie, że od porannej, relaksującej kąpieli dzieli Cię tylko krok od łóżka. Idealnie, prawda? Połączenie sypialni i łazienki sprawi, że we własnym domu poczujesz się jak w luksusowym hotelu.

08 Sierpień, 2017

Z pewnością pokochasz tych 11 uroczych niewielkich sypialni

Nieważne, czy jest przestronna, czy raczej niewielka, sypialnia powinna być miejscem na wypoczynek i oderwanie się od pędu codziennego dnia. W dzisiejszym artykule prezentujemy Wam 10 projektów sypialni, które choć nieduże, zostały urządzone z wielki…

08 Sierpień, 2017