Sypialnia – porady i informacje

Sypialnie tak piękne, że aż marnują się na spanie!

Kiedy pomyślimy o wszystkich funkcjach, które musi spełniać sypialnia, wydawać się może, że subtelna i neutralna przestrzeń będzie je godzić najlepiej. Nasi niezwykle utalentowani projektanci wnętrz są innego zdania! oni kochają oryginalność i indywi…

21 Grudzień, 2017

11 pięknych, południowo afrykańskich sypialni

Sypialnia jest najbardziej osobistym miejscem w domu. Spędzamy w niej prawie jedną trzecią życia więc warto, żeby odpowiadała oczekiwaniom mieszkańców. Niezależnie od preferowanego wzornictwa, wszyscy zgodzimy się ze stwierdzeniem, że musi ona być za…

17 Grudzień, 2017

11 sprytnych sposobów na umieszczenie telewizora w sypialni

Niezależnie od tego, czy jesteście za, czy przeciw, pomysł wprowadzenia telewizora do sypialni jest wyłącznie Waszym wyborem. Bycie przeciwko nie zmienia faktu, że istnieje niezliczona liczba osób, które nie kochają niczego tak bardzo, jak przytulani…

16 Grudzień, 2017

22 pomysły na sypialnię na poddaszu

Sypialnie na poddaszu to głównie temat skosów, belek i słupów, które czynią przestrzeń mocno nieustawną. Tak na prawdę prawie jedna trzecia pomieszczenia nie zostaje w pełni wykorzystana z uwagi na te wszystkie przeszkody.

14 Grudzień, 2017

8 pomysłów na nowoczesną sypialnię połączoną z łazienką

Wyobraź sobie, że od porannej, relaksującej kąpieli dzieli Cię tylko krok od łóżka. Idealnie, prawda? Połączenie sypialni i łazienki sprawi, że we własnym domu poczujesz się jak w luksusowym hotelu.

30 Listopad, 2017

10 elementów sypialni w stylu glamour

Marzy ci się sypialnia w stylu glamour, w której bogaty dekor, najlepszej jakości materiały i przyjemne w dotyku tekstylia składają się na zachwycającą całość? Obejrzye nasze zestawienie dziesięciu sypialni, na przykładzie których pokażemy ci, jak ur…

25 Listopad, 2017

Sypialnia połączona z łazienką - znajdź swoją inspirację

Wyobraź sobie, że od porannej, relaksującej kąpieli dzieli Cię tylko krok od łóżka. Idealnie, prawda? Połączenie sypialni i łazienki sprawi, że we własnym domu poczujesz się jak w luksusowym hotelu.

24 Listopad, 2017

20 sypialni mniejszych, niż 6 metrów kwadratowych

Sypialnia to miejsce odpoczynku, w którym możemy pozbyć się wszystkich trosk i zmartwień, wreszcie zrelaksować w wygodnej piżamie. To, czy się wyspaliśmy będzie mieć wpływ na nadchodzący dzień.

19 Listopad, 2017

10 kreatywnych sposobów na wprowadzenie odrobiny magii do sypialni

Sypialnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Jest prywatnym azylem; oazą, w której możemy pobyć na osobności z samymi sobą, odprężyć się po ciężkim dniu, przespać się, poczytać w spokoju książkę, lub po prostu zrelaksować się i wyciszyć.

17 Listopad, 2017

Wspaniałe pomysły na zaaranżowanie antresoli

Jeśli moglibyście całkowicie przerobić sypialnię w Waszym domu czy mieszkaniu, to jak by ona wyglądała? Na naszych łamach nieraz zwracamy uwagę na potrzebę zachowania prywatności, którą ma wiele osób w kwestii sypialni.

17 Listopad, 2017