Salon – porady i informacje

11 inspirujących aranżacji salonu

Do którego z pomieszczeń kierujecie kroki tuż po przyjściu do domu, po długim dniu w pracy czy w szkole? Zapewne do salonu (z krótkim przystankiem w kuchni). To właśnie salon jest miejscem, gdzie relaksujemy się, czy to w towarzystwie rodziny i przyj…

29 Listopad, 2017

10 salonów z beżem w roli głównej

O ile w sypialni możemy dać upust naszej wyobraźni i w pełni wyrazić swój charakter, salon powinien być urządzony w ciepłych tonach, aby każdy gość mógł czuć się tutaj komfortowo.

22 Październik, 2017

10 pomysłów na ścianę w małym salonie

Jaki kolor powinniśmy wybrać do małego pomieszczenia? Na myśl od razu nasuwa się biel, lecz prawdę mówiąc, nie wniesie ona nic do wnętrza oprócz odrobiny światła. Nie tylko przestrzeń jest ważna.

16 Październik, 2017

15 wspaniałych pomysłów na dekorację salonu

Piękny salon musi być doskonale udekorowany, ale istnieje cienka granica między wysmakowanym stylem a przepychem.  Jak ozdobić salon nie wpadając w przesadę? Ten temat nie będzie Was więcej przyprawiał o ból głowy.

09 Październik, 2017

15 pomysłów na salon połączony z jadalnią

Jednym z najważniejszych trendów we współczesnej architekturze jest łączenie salonu i jadalni. Te dwa pomieszczenia stanowią razem nową jakość, wielofunkcyjny pokój dzienny, który naprawdę integruje domowników.

15 Wrzesień, 2017

18 pomysłów dla małego salonu z telewizorem

Postęp technologiczny jest widoczny w każdym aspekcie naszego życia. Jednym z najprostszych przykładów jest telewizja. W ciągu ostatnich kilku lat telewizory przeszły prawdziwą ewolucję.

11 Wrzesień, 2017

38 spektakularnych salonów!

Szukacie pomysłów na urządzanie salonu? Nie musicie już więcej szukać! W tym katalogu inspiracji znajdziecie rozwiązanie wszystkich Waszych problemów. Do wyboru będziecie mieć nieskończoną liczbę odmian i stylów urządzania, dzięki czemu odnajdziecie…

09 Wrzesień, 2017

Najczęstsze błędy popełniane podczas projektowania salonu - jak ich uniknąć?

Urządzanie i meblowanie to nie lada problem dla każdego posiadacza nowego mieszkania czy, tym bardziej, domu. Jest tyle zawiłości i problemów, które trzeba rozstrzygnąć, że czasami nie wiadomo od czego zacząć.

31 Sierpień, 2017

15 rzeczy, dzięki którym Twój salon stylowo się wyróżni

Chcecie, aby Wasz salon wyróżniał się i wyglądał jak oaza dobrego stylu i gustu? W takim razie musicie wyposażyć go w kilka oryginalnych, charakterystycznych dodatków i akcesoriów, dzięki którym pomieszczenie to zrobi ogromne wrażenie na…

23 Sierpień, 2017

21 niedrogich, ale niezwykle stylowych pomysłów na dekoracje do salonu

Jeżeli chcecie przeprowadzić niedrogą, ale efektowną metamorfozę salonu, musicie mieć w zanadrzu garść innowacyjnych i kreatywnych pomysłów. Lwią część roboty wykonaliśmy dla Was, przeglądając najlepsze aranżacje naszych projektantów i dekoratorów…

22 Sierpień, 2017