Przed i po – porady i informacje

Metamorfoza łazienki - 7 niesamowitych przykładów

Zdjęcia projektów przed i po są zawsze tymi, które najbardziej nas ekscytują. Niesamowitym jest,  co można zrobić ze starych domów i mieszkań! W każdym domu istnieje kuchnia i łazienka, niestety, często przestają nam się one podobać, stają się niemod…

08 Luty, 2018

Przed i Po: Klatka schodowa i łazienka dostały nowe życie

Uwielbiamy oglądać rezultaty remontów przeprowadzonych przez naszych architektów i projektantów. Niesamowite jest zestawienie starych, ponurych pomieszczeń z całkowicie odnowionymi, jasnymi i modnymi aranżacjami, będącymi wynikiem pracy naszych specj…

28 Styczeń, 2018

Wielka transformacja niemodnego mieszkania na poddaszu

Chyba wszyscy uwielbiamy oglądać spektakularne metamorfozy starych i niemodnych mieszkań. Są one dla nas inspiracją do zmian i pozytywnym dowodem na to, że w architekturze wnętrz nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia.

24 Grudzień, 2017

Przed i Po: Niezwykła metamorfoza ponurego domu z lat siedemdziesiątych

W naszym dzisiejszym Katalogu Inspiracji z cyklu Przed i Po bierzemy na celownik dom zbudowany w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku, co oznacza jedną rzecz: jest nieco przestarzały.

21 Grudzień, 2017

Przed i Po: Jak zbudować kuchnię na zewnątrz w 7 prostych krokach

Grillowanie lub gotowanie na świeżym powietrzu to sama przyjemność i świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni na tarasie lub w ogrodzie. Jednak, jak przy każdym innym projekcie, warto rozplanować cały proces przed zakupem czegokolwiek.

20 Grudzień, 2017

Przed i Po: Opuszczony dom w Surrey przechodzi całkowitą metamorfozę

Zawsze jesteśmy podekscytowani, gdy możemy pokazać Wam, jak brzydkie i przestarzałe przestrzenie zyskują drugą szansę i nową duszę, a wszystko dzięki cudownym metamorfozom przeprowadzanym przez naszych projektantów i architektów.

19 Grudzień, 2017

Przed i po: wspaniała metamorfoza mieszkania

Ten artykuł dedykujemy wszystkim tym, którzy poważnie myślą o całkowitej renowacji swojego domu lub mieszkania. Wiemy, że podjęcie decyzji o całkowitej modernizacji i metamorfozie wnętrza jest, delikatnie mówiąc, trudne.

30 Listopad, 2017

Przed i Po: metamorfoza 5 kuchni

Przed zaczęciem jakiegokolwiek projektu renowacji, na pewno chcielibyście poznać kilka sztuczek i sposobów na super efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Jednak nawet niewielki nakład najczęściej oznacza godziny ciężkiej pracy, na którą nie zawsz…

28 Listopad, 2017

5 remontów łazienek, których efekt po powala

Kiedy podziwiacie efekty remontu w czyimś mieszkaniu, trudno jest odpędzić od siebie myśli o przeprowadzeniu zmian we wlasnych czterech kątach. Dziś dla inspiracji pokażemy Wam remonty pięciu łazienek, zestawiając ze sobą zdjęcia sprzed i po renowacj…

22 Listopad, 2017

Solidny drewniany domek: krok po kroku

Mamy dla Was niewielki, prosty i piękny i bardzo ekonomiczny dom, do zbudowania w każdej okolicy. Pokażemy Wam krok po kroku w jaki sposób powstał ten egzemplarz. Zobaczycie metalową konstrukcję podstawy sprawiającą, że całość jest bardzo solidna.

24 Październik, 2017