Przed i po – porady i informacje

Beznadziejny przypadek? Ten ogród uda się uratować!

Raczej nie ma osoby, która powiedziałaby, że nie czerpie zupełnie żadnej radości z widoku pięknego ogródka. Co innego, jeśli za oknem rozpościera się obraz zaniedbania i… cóż, rozpaczy.

20 Sierpień, 2018

Od koszmarnego domu do pięknej góralskiej chaty!

Architekci z Warszawskiej pracowni Nowak I Nowak z całą pewnością nie boją się wyzwań- a do takich należało przywrócenie do życia zniszczonego, starego i zupełnie nieprzystosowanego do wymagań współczesności domu.

28 Lipiec, 2018

Metamorfoza mieszkania na 52 metrach kwadratowych

Obejrzyjcie wyjątkową transformację wnętrz niewielkiego mieszkania. Wcześniej staromodne, ciasne i mało funkcjonalne – teraz współcześnie zaaranżowane, praktyczne i niezwykle wygodne.

22 Lipiec, 2018

Przed i po: genialna zmiana kawalerki

Ten kto ma choć małe własne mieszkanie, może mówić o szczęściu. Ale problem niekiedy pojawia się w momencie, gdy trzeba je urządzić. Jak kawalerka ma pomieścić nasz cały świat? Jak rozplanować wnętrze kawalerki, w którym ma znaleźć się cała reszta ni…

02 Lipiec, 2018

Przed i Po: Od rudery po piękny domek w stylu rustykalnym

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji mamy nie lada gratkę dla miłośników metamorfoz i remontów. Zobaczycie, jak stara rudera zostaje przekształcona w piękny dom o rustykalnym uroku, gdzie wszystko jest czyste, wygodne i przytulne.

16 Maj, 2018

Przed i Po: Od obskurnej chaty po piękny dom

Ta niesamowita transformacja prawie całkowicie zniszczonego wiejskiego domu na pewno Was zainspiruje i zaskoczy. Pomyślmy ile domów na przedmieściach lub na wsiach, wyglądają na zaniedbane, ile pozostaje w opłakanym stanie, i ile wygląda na opuszczon…

10 Maj, 2018

Fantastyczna metamorfoza starego mieszkania

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących niezwykle udaną renowację zaniedbanego, starego mieszkania w typowym dwukondygnacyjnym budynku w jednym z niewielkich angielskich miasteczek.

12 Kwiecień, 2018

Udana renowacja niewielkiego apartamentu na pierwszym piętrze

Obejrzyjcie niezwykle efektowną renowację niewielkiego apartamentu w Amsterdamie. Ta metamorfoza z pewnością zainspiruje Was do przeprowadzenia remontu w swoim własnym mieszkaniu.

11 Kwiecień, 2018

Renowacja dwupokojowego mieszkania

Dziś pokażemy Wam metamorfozę wnętrz dwupokojowego mieszkania. Wcześniej były staromodne, ciemne i niefunkcjonalne, a teraz są nowoczesne i wygodne. Architekci zdecydowali się o utrzymaniu ich w czerni i bieli, osiągając efekt współczesności i elegan…

16 Marzec, 2018

Metamorfoza łazienki - 7 niesamowitych przykładów

Zdjęcia projektów przed i po są zawsze tymi, które najbardziej nas ekscytują. Niesamowitym jest,  co można zrobić ze starych domów i mieszkań! W każdym domu istnieje kuchnia i łazienka, niestety, często przestają nam się one podobać, stają się niemod…

08 Luty, 2018