Przed i po – porady i informacje

Przed i po: 7 genialnych metamorfoz balkonów!

Jako mieszkańcy miast możemy zaliczyć się do szczęśliwców, jeśli posiadamy w mieszkaniu balkon, na którym możemy spędzać prywatnie czas. Ale nie zawsze tak było. Przez długi czas balkony były postrzegane jako dodatek przy budowie domów wielorodzinnyc…

20 Kwiecień, 2024

Przed i Po: 5 inspirujących metamorfoz

Remont mieszkania może być uciążliwy, ale może też być okazją na stworzenie czegoś pięknego! Zwykle spotykamy się z nieskończonymi możliwościami. Ważne jest, by podjęciem jakichkolwiek działań zaplanować efekt końcowy.

30 Wrzesień, 2018

Beznadziejny przypadek? Ten ogród uda się uratować!

Raczej nie ma osoby, która powiedziałaby, że nie czerpie zupełnie żadnej radości z widoku pięknego ogródka. Co innego, jeśli za oknem rozpościera się obraz zaniedbania i… cóż, rozpaczy.

20 Sierpień, 2018

Przemiana zwykłego mieszkania w wymarzone gniazdko

Efekty metamorfozy tego mieszkania są wręcz niewiarygodne. Patrząc na zdjęcia zrobione przed wejściem ekipy remontowej, trudno sobie wyobrazić, że to miejsce miało stać się wykwintnym i gościnnym domem, jakim jest obecnie.

05 Sierpień, 2018

Od koszmarnego domu do pięknej góralskiej chaty!

Architekci z Warszawskiej pracowni Nowak I Nowak z całą pewnością nie boją się wyzwań- a do takich należało przywrócenie do życia zniszczonego, starego i zupełnie nieprzystosowanego do wymagań współczesności domu.

28 Lipiec, 2018

Metamorfoza mieszkania na 52 metrach kwadratowych

Obejrzyjcie wyjątkową transformację wnętrz niewielkiego mieszkania. Wcześniej staromodne, ciasne i mało funkcjonalne – teraz współcześnie zaaranżowane, praktyczne i niezwykle wygodne.

22 Lipiec, 2018

Przed i po: genialna zmiana kawalerki

Ten kto ma choć małe własne mieszkanie, może mówić o szczęściu. Ale problem niekiedy pojawia się w momencie, gdy trzeba je urządzić. Jak kawalerka ma pomieścić nasz cały świat? Jak rozplanować wnętrze kawalerki, w którym ma znaleźć się cała reszta ni…

02 Lipiec, 2018

Przed i Po: Od rudery po piękny domek w stylu rustykalnym

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji mamy nie lada gratkę dla miłośników metamorfoz i remontów. Zobaczycie, jak stara rudera zostaje przekształcona w piękny dom o rustykalnym uroku, gdzie wszystko jest czyste, wygodne i przytulne.

16 Maj, 2018

Przed i Po: Od obskurnej chaty po piękny dom

Ta niesamowita transformacja prawie całkowicie zniszczonego wiejskiego domu na pewno Was zainspiruje i zaskoczy. Pomyślmy ile domów na przedmieściach lub na wsiach, wyglądają na zaniedbane, ile pozostaje w opłakanym stanie, i ile wygląda na opuszczon…

10 Maj, 2018

Fantastyczna metamorfoza starego mieszkania

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących niezwykle udaną renowację zaniedbanego, starego mieszkania w typowym dwukondygnacyjnym budynku w jednym z niewielkich angielskich miasteczek.

12 Kwiecień, 2018