Przed i po

Magazyn

Przed i po, czyli taras kompozytowy bez tajemnic

Posiadanie domu nie ogranicza się jedynie do posiadania budynku, o którego elewację i wnętrze należy zadbać. Do każdej rezydencji przynależy także choćby kawałek podwórka lub ogrodu.

22 Styczeń, 2017

Całkowita przemiana mieszkania przy niskim budżecie

Już sama myśl o remoncie może przyprawić o ból głowy, ponieważ wyobrażamy sobie długi czas pracy, ogromny wkład finansowy i wysiłek, na który nie zawsze jesteśmy przygotowani. Właśnie dlatego, w dzisiejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy pokazać Wa…

20 Styczeń, 2017

Fantastyczna transformacja domu z lat 70-tych

Dziś pokażemy Wam projekt zaskakującej renowacji domu z lat 70-tych. Jego renowacji podjęła się grupa niemieckich architektów- stanęli oni przed wyzwaniem unowocześnienia budynku staromodnego, o dziwnej bryle i nieciekawej fasadzie.

19 Styczeń, 2017

Pielęgnacja elewacji - doskonały pomysł polskich architektów

To oczywiste, że najbardziej zależy nam na dopieszczeniu aranżacji naszego domu. Nie możemy jednak zapominać o zewnętrznej stronie naszych czterech ścian. W związku z tym, dzisiaj zaprezentujemy Wam piękna elewację, która swoją prostotą zachwyci każd…

18 Styczeń, 2017

Kabina prysznicowa, czyli kilka ciekawych inspiracji dla miłośników szybkiego mycia i życia

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu, zarówno rano, jak i wieczorem. Niestety, większość z nas nie ma dziś czasu na długie kąpiele, zwłaszcza w dni pracujące.

15 Styczeń, 2017

Jak stworzyć basen w pięciu krokach?

Nie, to nie żart. Używanie prefabrykatów podczas budowy domu jest co raz bardziej powszechne, również ze względu na możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, ale również ze względu na tempo powstawania konstrukcji.

11 Styczeń, 2017

Przed i po, czyli o tym, jak w prosty sposób stać się właścicielem nowego mieszkania

W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam mieszkanie, które – dzięki dodaniu lub wymianie mebli – zyskało całkiem nowe oblicze. Meble i inne dekoracje odgrywają w każdym mieszkaniu niebagatelną rolę, gdyż nie tylko podnoszą komfort życia…

08 Styczeń, 2017

Nudne mieszkanie nabiera nowoczesnego charakteru - pomysł wart skopiowania

Jeżeli Twoje wnętrza przypominają mieszkanie babci, są ciemne i staromodne i nie zaspokajają już Twoich potrzeb, nadszedł czas na zmianę. Być może brakuje Ci pomysły na efektowny remont- pomocą służyć będzie ten Katalog Inspiracji.

07 Styczeń, 2017

Na tyłach domu wybudował garaż - ale to, co z nim zrobił, zaskakuje

Zazwyczaj, gdy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni mieszkalnej, decydujemy się na zagospodarowanie poddasza lub piwnicy. W przypadku tego domu było to jednak niemożliwe, dlatego właściciele zdecydowali o budowie dodatkowego budynku na jego tyłach.

05 Styczeń, 2017

Spektakularne przemiany pięciu łazienek

Każdy wie, że jasna, przestronna, czysta łazienka to doskonałe miejsce do codziennego relaksu. Dzisiaj nadszedł czas na zmiany pięciu łazienek, które zostały zapomniane na lata.

03 Styczeń, 2017