Przed i po – porady i informacje

Przed i Po: Od nudnego brudasa po wesoły i funkcjonalny balkon

Jeśli posiadacie mieszkanie z balkonem, z którego nie korzystacie, to na pewno wygląda on podobnie do tego, który za chwilę Wam pokażemy –  przynajmniej do jego stanu sprzed metamorfozy! Na podstawie tego projektu pokażemy Wam kilka sztuczek i sposob…

23 Lipiec, 2017

Krok po kroku: jak wyremontować łazienkę i nie wydać fortuny!

Przymierzacie się do remontu w łazience? Ale nie wiecie, od czego zacząć? Homify pomoże Wam stworzyć łazienkę marzeń! W niniejszym Katalogu Inspiracji zobaczycie, jak krok po kroku osiągnąć maksimum i już wkrótce móc cieszyć się piękną i elegancką ła…

21 Lipiec, 2017

Projekt unowocześnienia staromodnego domu

Właściciele tego nieco staromodnego już domu zdecydowali się na jego renowację. W tym celu zwrócili się do pracowni architektonicznej, aby ta najpierw zaproponowała konkretny projekt do zatwierdzenia przed realizacją.

18 Lipiec, 2017

Przed i po: przemiana okropnego ogrodu!

Nie ma nic lepszego niż spędzanie upalnych dni w pięknym ogrodzie. Jednak jego prowadzenie wymaga czasu i nakładów finansowych, dlatego zdarza się, że nasze ogródki zamiast cieszyć oko leżą odłogiem. Nieużywane stają się coraz bardziej zaniedbane.

Cudowne tranformacje domów za niewielkie pieniądze

Wszyscy wiemy, że budowa domu to poważne koszty. Począwszy od działki, przez materiały budowlane, specjalistów, aż do umeblowanie i akcesoria, to wszystko kosztuje niemało. Któż jednak nie marzy o własnej przestrzeni, którą można zaaranżować według w…

16 Lipiec, 2017

Przed i po, czyli nowe życie starej rezydencji

Rozbudowa domu jest dla wielu z nas przedsięwzięciem przytłaczającym i zwykle nie możemy doczekać się jej końca, o ile w ogóle zdecydujemy się do niej przystąpić. Najchętniej odkładamy ją w czasie tak długo, jak to tylko możliwe.

14 Lipiec, 2017

Odnowione łazienki, które trzeba obejrzeć!

Nie ma nic przyjemniejszego, niż długa kąpiel po ciężkim dniu pracy. Ale tylko w ładnej, zadbanej łazience. Każdą relaksacyjną sesję w wannie potrafi zepsuć brzydkie, staromodne i ciemne wnętrze łazienki.

11 Lipiec, 2017

Przed i Po: Modernizacja i rozbudowa domu w Bretanii

Kiedy kochamy dom, w którym się wychowaliśmy i nie chcemy go zostawić na pastwę losu i czasu, często stajemy przed dużym problemem: Co zrobić jeśli ten dom nie spełnia już wymogów naszej rodziny? Potrzeby mieszkańców ewoluują w czasie, a dom pozostaj…

09 Lipiec, 2017

Spektakularna transformacja domu jednorodzinnego

Głównym elementem, który wymagał renowacji we wnętrzach tego domu, były drewniane podłogi. Należało odnowić je w salonie, kuchni i w sypialniach. To właśnie wokół nich obraca się ta transformacja.

08 Lipiec, 2017

Przed i po: remont kuchni i łazienki

Najczęściej pokazujemy Wam remont całego mieszkania, bądź też tylko jednego pomieszczenia. Tym razem chcemy jednak zwrócić uwagę, jak ważna jest spójna wizja aranżacji wnętrz. Dlatego właśnie przyjrzymy się kompletnemu remontowi kuchni i łazienki.