Przed i po – porady i informacje

Przed i Po: Od rudery po piękny domek w stylu rustykalnym

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji mamy nie lada gratkę dla miłośników metamorfoz i remontów. Zobaczycie, jak stara rudera zostaje przekształcona w piękny dom o rustykalnym uroku, gdzie wszystko jest czyste, wygodne i przytulne.

16 Maj, 2018

Przed i Po: Od obskurnej chaty po piękny dom

Ta niesamowita transformacja prawie całkowicie zniszczonego wiejskiego domu na pewno Was zainspiruje i zaskoczy. Pomyślmy ile domów na przedmieściach lub na wsiach, wyglądają na zaniedbane, ile pozostaje w opłakanym stanie, i ile wygląda na opuszczon…

10 Maj, 2018

Fantastyczna metamorfoza starego mieszkania

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących niezwykle udaną renowację zaniedbanego, starego mieszkania w typowym dwukondygnacyjnym budynku w jednym z niewielkich angielskich miasteczek.

12 Kwiecień, 2018

Udana renowacja niewielkiego apartamentu na pierwszym piętrze

Obejrzyjcie niezwykle efektowną renowację niewielkiego apartamentu w Amsterdamie. Ta metamorfoza z pewnością zainspiruje Was do przeprowadzenia remontu w swoim własnym mieszkaniu.

11 Kwiecień, 2018

Renowacja dwupokojowego mieszkania

Dziś pokażemy Wam metamorfozę wnętrz dwupokojowego mieszkania. Wcześniej były staromodne, ciemne i niefunkcjonalne, a teraz są nowoczesne i wygodne. Architekci zdecydowali się o utrzymaniu ich w czerni i bieli, osiągając efekt współczesności i elegan…

16 Marzec, 2018

Metamorfoza łazienki - 7 niesamowitych przykładów

Zdjęcia projektów przed i po są zawsze tymi, które najbardziej nas ekscytują. Niesamowitym jest,  co można zrobić ze starych domów i mieszkań! W każdym domu istnieje kuchnia i łazienka, niestety, często przestają nam się one podobać, stają się niemod…

08 Luty, 2018

Przed i Po: Klatka schodowa i łazienka dostały nowe życie

Uwielbiamy oglądać rezultaty remontów przeprowadzonych przez naszych architektów i projektantów. Niesamowite jest zestawienie starych, ponurych pomieszczeń z całkowicie odnowionymi, jasnymi i modnymi aranżacjami, będącymi wynikiem pracy naszych specj…

28 Styczeń, 2018

Wielka transformacja niemodnego mieszkania na poddaszu

Chyba wszyscy uwielbiamy oglądać spektakularne metamorfozy starych i niemodnych mieszkań. Są one dla nas inspiracją do zmian i pozytywnym dowodem na to, że w architekturze wnętrz nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia.

24 Grudzień, 2017

Przed i Po: Niezwykła metamorfoza ponurego domu z lat siedemdziesiątych

W naszym dzisiejszym Katalogu Inspiracji z cyklu Przed i Po bierzemy na celownik dom zbudowany w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku, co oznacza jedną rzecz: jest nieco przestarzały.

21 Grudzień, 2017

Przed i Po: Jak zbudować kuchnię na zewnątrz w 7 prostych krokach

Grillowanie lub gotowanie na świeżym powietrzu to sama przyjemność i świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni na tarasie lub w ogrodzie. Jednak, jak przy każdym innym projekcie, warto rozplanować cały proces przed zakupem czegokolwiek.

20 Grudzień, 2017