Przed i po

Magazyn

Mały dom z wielkimi pomysłami

Dziś, wraz z architektami wnętrz z paryskiej pracowni architektonicznej Black Stones, chcielibyśmy zaprezentować Wam niesamowitą i zapierającą dech w piersiach metamorfozę, w którą aż trudno uwierzyć.

19 Luty, 2017

Od nudnego domu z lat 50-tych do nowoczesnej willi

Choć dom, którego transformację pokażemy Wam w dzisiejszym Katalogu Inspiracji, znajdował się w dobrym stanie, to jednak jego właściciele wymarzyli sobie lokum bardziej nowoczesne i stylowe.

18 Luty, 2017

Home staging: pomysły, które warto skopiować urządzając małe mieszkanie

Jeżeli znajdujecie się na etapie urządzania małego mieszkania, to z pewnością codziennie spotykacie się z wieloma trudnościami. Aranżacja niewielkich wnętrz to zadanie niełatwe, wymagające sporej dozy samozaparcia, determinacji i wyobraźni.

16 Luty, 2017

Zachwycająca przemiana 53 metrowego domu

Każda zmiana czy metamorfoza to trudny zabieg, zwłaszcza w przypadku kiedy chce się utrzymać dawny urokliwy charakter, a jedynie dodać nutki nowoczesności i przestrzeni. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam klimatyczną posiadłość, która uległa roz…

10 Luty, 2017

Wyjątkowa metamorfoza nudnego apartamentu

Architekci stanęli przed wyzwaniem przeistoczenia wnętrz nijakiego mieszkania w lokum z charakterem. Mieli duże pole do popisu, jako że apartament był niemal pusty i wykończono go materiałami o neutralnej kolorystyce.

07 Luty, 2017

Spektakularna renowacja zwyczajnego przedpokoju

Remont domu nie musi być kosztownym, czasochłonnym przedsięwzięciem. Czasami niewielkie zmiany mogą zaowocować efektownym wnętrzem. Jeżeli wiesz dokładnie, czego chcesz i masz na to przeznaczony konkretny budżet, renowacja może okazać się projektem…

04 Luty, 2017

Przed i po: Mały dom staje się duży

Co dzieje się z ukochanym domem, kiedy zamieszkująca go rodzina rośnie? Nagle, istniejące pokoje już nie wystarczają, w kuchni i salonie brakuje miejsca, a tłoczna atmosfera nie sprzyja dobrym relacjom – każdy czuje się jak w klatce.

29 Styczeń, 2017

Remont i rozbudowa domu z garażem bez tajemnic

W niniejszym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam prosty sposób na rozbudowę domu i dostosowanie całości do potrzeb i wymagań domowników. Oczywiście, łącznie z przynależącym do obiektu i zadaszonym garażem, w który dodatkowo zdecydowano się…

27 Styczeń, 2017

Przed i po: Realizacja fasady w Zielonej Górze

Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Również fasada wiele świadczy o naszym domu. Dlatego dzisiaj przestawimy Wam pracę architektów z rodzimego podwórka, którzy stworzyli elewację zgodną z najnowszymi trendami.

25 Styczeń, 2017

Metamorfoza kuchni jak z koszmaru

Jeżeli macie wątpliwości, że każdą, nawet najbardziej koszmarną kuchnię, odmienić można nie do poznania, obejrzyjcie przykład z dzisiejszego Katalogu Inspiracji. Eksperci odpowiedzialni za ten projekt przed i po zdołali stworzyć nowoczesną,…

24 Styczeń, 2017