Magazyn

15 pomysłów na idealne pierwsze wrażenie

Korytarz lub przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą nasi gości po przekroczeniu progu naszego domu. Dlatego właśnie zasługuje na naszą uwagę i musi być on wyjątkowy! Jeśli w Waszych mieszkaniach lub domach nadszedł czas na wprowadzenie…

09 Maj, 2018

11 pomysłów na drewniane zadaszenie tarasu

Drewniane zadaszenie może okazać się doskonałym uzupełnieniem tarasu lub patio. Nie mówiąc tylko o estetycznym aspekcie takiego rozwiązania, mogą one stać się ochroną przed słońce, deszczem i wiatrem.

08 Kwiecień, 2018

Korytarze: 7 sposobów na dodatkową przestrzeń magazynową

Ach, te korytarze. W wielu przypadka, wielcy zapomnieni w naszych domach. Wielu ludzi twierdzi, że są to jedynie strefy przejściowe – łączniki pomiędzy strefami użytkowymi. Co niektórzy uważają, że jedyne, co można w nich zrobić, to udekorować.

25 Marzec, 2018

Szklane drzwi przesuwne na taras, czyli pomysł idealny!

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji skupimy się na szklanych, przesuwnych drzwiach tarasowych. Jak zobaczymy, są one niezwykle praktyczne i estetycznie wysublimowane.  Szklane drzwi chronią nas od wiatru, hałasu i smogu, dając możliwość cieszenia się…

13 Marzec, 2018

19 nowoczesnych schodów, które przyprawiają o gęsią skórkę!

Dwupiętrowy dom? Świetnie! Tylko jakie schody wybrać, by połączyć dwa poziomy? Do wyboru mamy liczne kształty i przeróżne materiały. Wewnętrzne klatki schodowe mogą być nie tylko funkcjonalnym elementem architektonicznym w domu, ale również cudownym…

07 Marzec, 2018

Już dziś zadbajmy o strefę wejściową

Pierwsze wrażenie bywa dość trwałe, a można je wywrzeć tylko raz. Choć nie możemy pomóc Wam poćwiczyć odpowiedniego uścisku dłoni, czy pięknego uśmiechu, z pewnością możemy Wam pomóc w stworzeniu atrakcyjnej strefy wejściowej do domu.

24 Luty, 2018

14 zdjęć, które koniecznie musisz zobaczyć przed urządzeniem garderoby

Szafy na ubrania są w rzeczywistości meblami bardzo mocno problematycznymi. Z jednej strony zapewniają miejsce na ubrania, a z drugiej, zazwyczaj zabierają bardzo dużo miejsca w pokoju.

30 Styczeń, 2018

15 prostych sposobów na odnowienie strefy wejściowej

Drzwi wejściowe i strefa wokół nich są niczym wizytówka naszego domu. Pierwszy rzyt oka na drzwi do danego domu pozwala wyobrazić sobie jak wygląda wnętrze. To, czy mamy zadbaną strefę wejściową wniknie na odbiór naszego domu w oczach gości.

24 Styczeń, 2018

Przygotuj swoją garderobę na zimę

Nie ma co ukrywać, zima zaczęła się już jakiś czas temu, a do wiosny jeszcze daleko. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, powinni zadbać o to, by przygotować swoją garderobę na chłodne, zimowe dni.

13 Styczeń, 2018

8 pomysłów na zadaszone tarasy, aby zła pogoda nie była straszna

Chcecie posiadać piękny taras, ale nie chcecie być zależni od pogody? Zadaszona konstrukcja jest najlepszym wyjściem! Wiedząc to, musimy znaleźć odpowiedni styl zadaszenia. Wachlarz możliwości jest ogromny, ale zawęziliśmy listę do najbardziej stylow…

17 Grudzień, 2017