Pozostale pomieszczenia

Magazyn

12 sposobów na "Wielkie Wejście" do domu

Mamy tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. To samo dotyczy naszego domu! Nie ma znaczenia, czy jesteśmy właścicielami ogromnej willi czy niewielkiego mieszkania.

17 Luty, 2017

11 ciekawych i eleganckich korytarzy i klatek schodowych

Nie myślcie o swoim korytarzu, jako o niczym więcej, niż o obszarze przejściowym, który zabierze Was z przed frontowych drzwi do reszty domu. Dajcie mu uwagę, na którą naprawdę zasługuje.

08 Luty, 2017

18 charakterystycznych schodów z poręczami, które trzeba zobaczyć!

Schody oprócz swojej naturalnej funkcji komunikacyjnej pełną również rolę reprezentacyjną. Są wizytówką każdego domu i od wieków uznawane są za symbol dobrobytu. Przykłady z kultury i historii designu nieustannie pokazują, że schody stanowią ważny el…

04 Luty, 2017

5 pomysłów na ciekawy pokój dla dziecka

Czas, gdy dzieci idą spać jest najczęściej trudną chwilą także dla rodziców. Warto sprawić, by ten moment nie stał się nieznośny, a dziecko czerpało przyjemność ze spania w swoim własnym pokoju.

23 Styczeń, 2017

24 pomysły na wejście do domu: proste i piękne!

Każda pora roku jest odpowiednia, aby poprawić wygląd wejścia do domu i sprawić, by było ono ładne, reprezentacyjne i przyjemne dla oka. Zdarza się, że nie potrzeba nawet dużych remontów, a wystarczy zadbać o kilka szczegółów, które nadadzą całości b…

16 Styczeń, 2017

10 świetnych pomysłów na przedpokoje, które zaskoczą Twoich gości

Główna przestrzenią, która w każdym domu kreuje jego wizualny obraz, jest przedpokój. To właśnie on odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie w naszych czterech ścianach odnoszą nasi goście.

03 Styczeń, 2017

Nowoczesny dom - 12 pomysłów na robiący wrażenie przedpokój

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym znajdziemy się po wejściu do domu. Jako takie odpowiada ono za pierwsze wrażenie, jakie nasze lokum wywołuje. Niezwykle istotne jest zatem, aby przestrzeń tę zaaranżować stylowo, z pomysłem, nie…

01 Styczeń, 2017

12 wejść typu: "Dlaczego sam o tym nie pomyślałem?"

Wejście do domu – przedpokój, jak wszyscy wiemy, jest jego wizytówką. Jest to również pomieszczenie, o którym często zapominamy, nie szukamy jego piękna, nie próbujemy wprowadzić tu magii, w nadziei, że reszta domu przytrze pierwsze wrażenie jakie ma…

15 Grudzień, 2016

Strych marzeń - 9 inspirujących przykładów

Strych może być najlepszym miejscem, które Twój dom jest w stanie Ci zaoferować. Z pomocą poddasza możesz stworzyć doskonałe pomieszczenie, które stanie się salonem, dodatkową sypialnią, bajeczną łazienką lub pokojem zabaw.

04 Grudzień, 2016

22 znamomitych przykładów wejść i korytarzy

Myśląc o aranżacji wnętrza swojego rodzinnego gniazdka zazwyczaj skupiamy się na tym, jakie kolory wprowadzić do salonu, które łóżko będzie najlepsze do sypialni, czy też jak stworzyć funkcjonalną kuchnię.

25 Listopad, 2016