Pozostałe pomieszczenia - porady i informacje | homify

Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

Wiosenne porządki wokół domu: 15 pomysłów na taras i patio

Po długich miesiącach zimy nareszcie coraz częściej możemy spędzać czas na świeżym powietrzu – i z tego korzystamy, szkoda bowiem czasu na siedzenie w domu! Co zrobić, aby cieszyć się naturą nie tylko podczas podróży, ale także na naszej działce? Dzi…

23 Kwiecień, 2017

13 pomysłów na wyjątkowe schody w Twoim domu

Każdy, kto posiada duży dom wie, że schody to nie tylko użytkowy element naszego domu. Odpowiednio zaaranżowana klatka schodowa może stać się jednym z najbardziej uderzających elementów naszych czterech ścian.

21 Kwiecień, 2017

8 nowoczesnych pomysłów na przedpokój, który zachwyci Twoich gości

Urządzenie przedpokoju powinno być równie istotnym aspektem co zaprojektowanie reprezentatywnego salonu, ponieważ jest to bardzo ważne pomieszczenie, które robi dobre lub złe pierwsze wrażenie na odwiedzających nas gościach oraz przede wszystkim jest…

20 Kwiecień, 2017

Garderoba na 20 sposobów

Jeśli tylko macie na to miejsce w Waszym domu, to nie zastanawiajcie się: zaprojektujcie w nim garderobę! Choć może nie jest pomieszczeniem pierwszej potrzeby i wielu z nas obywa się bez niej na co dzień bez większych problemów, jej posiadanie znaczn…

17 Kwiecień, 2017

Czas na (murowanego lub betonowego) grilla!

Za oknami coraz ładniejsza pogoda, a to oznaczać może tylko jedno: już za chwilę Polaków ogarnie mania grillowania! Marzycie o urządzeniu wspaniałej majówki w Waszym ogrodzie? Mamy dla Was dobrą wiadomość: jeszcze zdążycie wybudować murowanego grilla…

16 Kwiecień, 2017

15 pomysłów na drewniane szafy dla Twojego domu

Drewniane szafki i szafy to jeden z najłatwiejszych sposobów na przechowywanie przedmiotów w naszym domu. Prócz tego, że mogą zostać w dowolny sposób dopasowane do przestrzeni, są też wyjątkowo trwałe.

14 Kwiecień, 2017

15 sprytnych biurek do Twojego domowego biura

Jeśli chcesz urządzić w swoim domu biuro, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych rzeczy, od przestrzeni do przechowywania do ergonomicznego krzesła Najważniejszym jednak wyborem i punktem centralnym pokoju będzie oczywiście biurko.

10 Kwiecień, 2017

10 atrakcyjnych pomysłów na przedpokój, który robi wrażenie

Wejście do domu odpowiada za pierwsze i ostatnie wrażenie na każdym naszym gościu. Musisz pamiętać, że Twoja siedziba to nie tylko adres, ale i aura otaczająca Ciebie i Twoją rodzinę.

Aranżacja przedpokoju- poznaj 5 najczęstszych błędów

Przedpokój to przestrzeń, do której przykładamy najmniej uwagi podczas aranżacji mieszkania. Większość z nas traktuje to miejsce jako przechodnie, nie wymagające specjalnego traktowania czy dekorowania.

06 Marzec, 2017

12 sposobów na "Wielkie Wejście" do domu

Mamy tylko jedną szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. To samo dotyczy naszego domu! Nie ma znaczenia, czy jesteśmy właścicielami ogromnej willi czy niewielkiego mieszkania.

17 Luty, 2017