Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

14 pomysłów na klatkę schodową dla małego domu

Schody to nie tylko sposób na połączenie kondygnacji. To również wspaniały element dekoracyjny, który może stać się prawdziwym, designerskim centrum każdego domu. Wystarczy, że wybierzemy piękne wzornictwo i oryginalne projekty.

11 Październik, 2017

Ściany: 6 wspaniałych pomysłów na korytarz

Urządzając wnętrza nowego domu czy mieszkania, wielu z nas zapomina o korytarzach – BŁĄD! Choć korytarz pełni głównie rolę przestrzeni komunikacyjnej, a więc funkcję praktyczną, nie oznacza to jednak, że musi wyglądać nijako.

11 Październik, 2017

9 fantastycznych pomysłów na przedpokój twojego domu

Tym Katalogiem Inspiracji chcemy zachęcić Was do tego, abyście nieco więcej uwagi poświęcili aranżacji przedpokoju i korytarza. Te funkcjonlane przestrzenie mogą być duszą każdego wnętrza i odpowiadać za pierwsze wrażenie, jak goście odniosą w waszyc…

06 Październik, 2017

22 genialne pomysły na dekorację i organizację tarasu

W tym Katalogu Inspiracji obejrzycie ponad dwadzieścia zdjęć obrazujących najlepsze pomysły na to, jak udekorować taras, utrzymując przy tym dobrą organizację i porządek. Rozwiązania te sprawdzą się na tarasach i balkonach o różnych rozmiarach – obej…

30 Wrzesień, 2017

4 rodzaje podłóg na taras - wady i zalety

Wybór odpowiedniej podłogi do naszego domu nie zawsze jest zadaniem prostym i szybkim. Wszystko dlatego, że decyzja nie może być podyktowana jedynie wyglądem i estetyką, ważne są również sprawy techniczne.

30 Wrzesień, 2017

6 pomysłów na stworzenie zjawiskowego i funkcjonalnego balkonu

Posiadanie przestrzeni zewnętrznej, choćby nawet niewielkiej, może być, i zazwyczaj jest, atutem każdego mieszkania. Człowiek naturalnie potrzebuje powietrza, dlatego lubi cieszyć się nim wszędzie.

25 Wrzesień, 2017

8 pomysłów na zaaranżowanie małego tarasu

Balkony i tarasy sprawiają, że jakość życia mieszkańców wzrasta. Posiadanie miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu pomaga zneutralizować stres zwłaszcza, kiedy mieszkamy w dużym mieście.

24 Wrzesień, 2017

Kilka prostych sposobów na balkon ze snów!

Kiedy nadchodzą ciepłe dni, coraz częściej zaczynamy myśleć o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a zatem między innymi o odświeżeniu balkonu i możliwości cieszenia się jego dobrodziejstwami w każdej chwili.

24 Wrzesień, 2017

Problem wąskiego korytarza rozwiązany!

Wąskie korytarze mogą być piętą achillesową wielu domów i mieszkań. Niewielka przestrzeń, w której spotyka się większa grupa osób może stać się przestrzenią przynajmniej niewygodną.

22 Wrzesień, 2017

Klatka schodowa w 21 odsłonach

Podczas urządzania domu istnieją miejsca, którym nie poświęcamy zbyt wiele uwagi i schody są jednym z nich. Jest to jednak niezwykle ważny element, który pozwala nam połączyć kondygnacje.

21 Wrzesień, 2017