Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

Jak wykorzystać przestrzeń balkonową

Balkony to miejsce przez niektórych zapomniane, zagracone, przez innych bardzo pożądane. Jeśli dysponujecie choćby małym balkonem czy tarasem, to wiedzcie, że jesteście szczęściarzami.

10 Kwiecień, 2021

Jak stworzyć w domu idealne miejsce do pracy?

Miniony rok był dla nas trudny i przełomowy. W związku z pandemią COVID-19, która opanowała cały świat przeszliśmy ogromną przemianę, wpływającą na kulturę, życie towarzyskie, rodzinne, gospodarkę i nasze życie zawodowe.

03 Kwiecień, 2021

Ciekawe sposoby wykorzystania przedpokoju

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym znajdujemy się wchodząc do domu. Jako że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest pierwsze wrażenie, chcemy, aby także tutaj, w tak zwanym wiatrołapie, wnętrze zachwycało i stawało się swois…

06 Marzec, 2021

Taki garaż to spełnienie marzeń naszego auta!

Bez auta ciężej jest żyć, choć oczywiście jest to możliwe. O ile sytuacja mieszkańców miasta jest jeszcze dość prosta, o tyle mieszkańcy wsi czy terenów podmiejskich mają dużo większy problem z dojazdem do pracy czy po zakupy.

10 Listopad, 2020

24 pomysły na wejście do domu: proste i piękne!

Każda pora roku jest odpowiednia, aby poprawić wygląd drzwi wejściowych do domu i sprawić, by było ono ładne, reprezentacyjne i przyjemne dla oka. Zdarza się, że nie potrzeba nawet dużych remontów, a wystarczy zadbać o kilka szczegółów, które nadadzą…

07 Listopad, 2020

11 pomysłów na drewniane zadaszenie tarasu

Drewniane zadaszenie może okazać się doskonałym uzupełnieniem tarasu lub patio. Nie mówiąc tylko o estetycznym aspekcie takiego rozwiązania, mogą one stać się ochroną przed słońce, deszczem i wiatrem.

28 Październik, 2020

12 fantastycznie urządzonych wąskich przedpokoi!

Gdy planujemy rozkład naszego mieszkania zwykle najmniej przestrzeni przeznaczymy na przedpokój. Lepiej przeznaczyć to miejsce na kuchnie czy pokój dzienny. Z drugiej strony przedpokój to idealne miejsce na duża szafę przesuwna gdzie schowamy nie tyl…

20 Październik, 2020

Płytki na korytarz - 13 różnych propozycji!

Korytarz czy przedpokój to pierwsze zetknięcie z naszym mieszkaniem czy domem. A wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Warto więc przy wyborze podłogi dla naszego korytarza rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać najlepszą opcję.

13 Październik, 2020

15 prostych pomysłów na zniewalający ganek

Każdy wie, że fasada domy i strefa wejściowa przed domem tworzą pierwsze wrażenie. Jak więc sprawić, żeby to wrażenie było pozytywne, jeśli nie możemy lub nie chcemy tworzyć bujnego ogrodu przed domem? Możemy na przykład przyciągnąć uwagę do podłogi…

12 Październik, 2020

9 sposobów na dobrze zaprojektowaną szafkę na korytarz

Przedpokój to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy w domu, więc zazwyczaj staje się on przestrzenią, w której zostawiamy kurtki, płaszcze, szaliki, czapki, rękawiczki oraz buty.

09 Czerwiec, 2020