Pozostałe pomieszczenia - porady i informacje | homify

Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

11 pomysłów na zadaszony taras!

Ludzie są stworzeniami stadnymi, dlatego tak bardzo uwielbiamy spotkania w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Atrakcyjny taras to idealne miejsce do organizowania wspólnych imprez, podczas których możemy cieszyć się chwilami z najbliższymi, bawić do…

9 inspirujących wejść do Twojego domu

Jeżeli jesteście regularnymi czytelnikami homify, to na pewno wiecie, jak ważne jest wejście. Podobnie jak ogród, tak Wasze drzwi frontowe i ich okolica to pierwsza rzecz, jaką zobaczą Wasi goście.

Nowoczesny ogród zimowy

Ogród zimowy w postaci dobudówki to nie jest projekt, który można zrealizować w ciągu jednego dnia. Głównym jego założeniem jest powiększenie wnętrz domu i zyskanie dodatkowej przestrzeni mieszkaniowej.

11 Maj, 2017

15 podłóg, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał wspaniale

Podłoga to jeden z tych dodatków, które łatwo mogą uzupełnić Twój dom o efekt WOW! Odpowiednie materiały, szczególnie przy wejściu, mają ogromne znaczenie i wpływ na to, jak będą odbierane Twoje wnętrza.

25 pomysłów na udekorowanie przedpokoju

Przedpokój- przestrzeń w domach, którą najczęściej podczas aranżacji zostawiamy na koniec którą trudno jest urządzić i ładnie udekorować; pomieszczenie najczęściej niewielkie, ciasne, spełniające jedynie funkcje praktyczne.

03 Maj, 2017

Stylowy przedpokój w 10 odsłonach

Nie ma nic przyjemniejszego pod koniec stresującego, męczącego dnia, niż powrót do domu. Już od przekroczeniu jego progu powinno ogarniać nas poczucie spokoju i komfortu, możliwe tylko we własnych czterech ścianach.

02 Maj, 2017

Wiosenne porządki wokół domu: 15 pomysłów na taras i patio

Po długich miesiącach zimy nareszcie coraz częściej możemy spędzać czas na świeżym powietrzu – i z tego korzystamy, szkoda bowiem czasu na siedzenie w domu! Co zrobić, aby cieszyć się naturą nie tylko podczas podróży, ale także na naszej działce? Dzi…

23 Kwiecień, 2017

13 pomysłów na wyjątkowe schody w Twoim domu

Każdy, kto posiada duży dom wie, że schody to nie tylko użytkowy element naszego domu. Odpowiednio zaaranżowana klatka schodowa może stać się jednym z najbardziej uderzających elementów naszych czterech ścian.

21 Kwiecień, 2017

7 nowoczesnych pomysłów na przedpokój, który zachwyci Twoich gości

Urządzenie przedpokoju powinno być równie istotnym aspektem co zaprojektowanie reprezentatywnego salonu, ponieważ jest to bardzo ważne pomieszczenie, które robi dobre lub złe pierwsze wrażenie na odwiedzających nas gościach oraz przede wszystkim jest…

20 Kwiecień, 2017

Garderoba na 20 sposobów

Jeśli tylko macie na to miejsce w Waszym domu, to nie zastanawiajcie się: zaprojektujcie w nim garderobę! Choć może nie jest pomieszczeniem pierwszej potrzeby i wielu z nas obywa się bez niej na co dzień bez większych problemów, jej posiadanie znaczn…

17 Kwiecień, 2017