Pozostale pomieszczenia

Magazyn

5 pomysłów na ciekawy pokój dla dziecka

Czas, gdy dzieci idą spać jest najczęściej trudną chwilą także dla rodziców. Warto sprawić, by ten moment nie stał się nieznośny, a dziecko czerpało przyjemność ze spania w swoim własnym pokoju.

23 Styczeń, 2017

24 pomysły na wejście do domu: proste i piękne!

Każda pora roku jest odpowiednia, aby poprawić wygląd wejścia do domu i sprawić, by było ono ładne, reprezentacyjne i przyjemne dla oka. Zdarza się, że nie potrzeba nawet dużych remontów, a wystarczy zadbać o kilka szczegółów, które nadadzą całości b…

16 Styczeń, 2017

10 świetnych pomysłów na przedpokoje, które zaskoczą Twoich gości

Główna przestrzenią, która w każdym domu kreuje jego wizualny obraz, jest przedpokój. To właśnie on odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie w naszych czterech ścianach odnoszą nasi goście.

03 Styczeń, 2017

Nowoczesny dom - 12 pomysłów na robiący wrażenie przedpokój

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym znajdziemy się po wejściu do domu. Jako takie odpowiada ono za pierwsze wrażenie, jakie nasze lokum wywołuje. Niezwykle istotne jest zatem, aby przestrzeń tę zaaranżować stylowo, z pomysłem, nie…

01 Styczeń, 2017

12 wejść typu: "Dlaczego sam o tym nie pomyślałem?"

Wejście do domu – przedpokój, jak wszyscy wiemy, jest jego wizytówką. Jest to również pomieszczenie, o którym często zapominamy, nie szukamy jego piękna, nie próbujemy wprowadzić tu magii, w nadziei, że reszta domu przytrze pierwsze wrażenie jakie ma…

15 Grudzień, 2016

Strych marzeń - 9 inspirujących przykładów

Strych może być najlepszym miejscem, które Twój dom jest w stanie Ci zaoferować. Z pomocą poddasza możesz stworzyć doskonałe pomieszczenie, które stanie się salonem, dodatkową sypialnią, bajeczną łazienką lub pokojem zabaw.

04 Grudzień, 2016

22 znamomitych przykładów wejść i korytarzy

Myśląc o aranżacji wnętrza swojego rodzinnego gniazdka zazwyczaj skupiamy się na tym, jakie kolory wprowadzić do salonu, które łóżko będzie najlepsze do sypialni, czy też jak stworzyć funkcjonalną kuchnię.

25 Listopad, 2016

12 korytarzy do skopiowania

Ostatnio na łamach naszego magazynu wiele miejsca poświęcamy przestrzeniom, których wystrój często traktowany jest po macoszemu. Korytarze z pewnością zaliczyć można do tej grupy.

19 Listopad, 2016

6 wpadek w dekoracji przedpokoju, których łatwo uniknąć

Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie. Słowa polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego wciąż są aktualne, a dzisiaj odniesiemy je do wystroju wnętrz. Co pierwsze goście zobaczą wewnątrz naszego domu? Oczywiście przedpokój.

18 Listopad, 2016

Czy wąski korytarz może być elegancki? 10 przykładów

Wystrój wnętrz nigdy nie jest zadaniem prostym, choć bywa niezwykle przyjemny. Są jednak takie wnętrza, które urządza się trudniej. W tej grupie plasują się korytarze. Wąskie, trudne przestrzenie, od których wymaga się wiele.

13 Listopad, 2016