Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

20 uroczych patio i tarasów

Nie ma nic równie niezwykłego, co upiększa nasz dom i zachwyca gości, niż odpowiednio zaprojektowany taras lub patio. Dzięki temu dodatkowi spędzanie czasu na powietrzu będzie czystą przyjemnością dla całej rodziny! Dziś wybraliśmy aż 20 propozycji i…

18 Sierpień, 2017

10 wyjątkowych przedpokojów - wizytówek Twojego domu!

Przedpokój to swoista wizytówka Twojego domu. Pomieszczenie odpowiada to za pierwsze wrażenie, ważne zatem, aby reprezentowało styl, estetykę i charakter wnętrz. Przedpokój nie znajduje się niestety na czele listy priorytetów, jeżeli chodzi o…

17 Sierpień, 2017

16 pomysłów na taras godnych polecenia

Taras jest nie tylko przedłużeniem powierzchni domu, ale również miejscem, w którym możemy stworzyć miłą atmosferę w kontakcie z naturą. Bez względu na jego wielkość, taras pozwoli nam zaaranżować idealny klimat, który umili nam chwile z książką,…

16 Sierpień, 2017

13 wejść, które zapierają dech w piersiach

Z wielką konsekwencją powtarzamy Wam, jak ważne jest wejście do domu. Dobre, pierwsze wrażenie sprawi, że nasz dom wyda się jeszcze bardziej elegancki i gustowny. Przestrzeń ta powinna być również przytulna i sprawiać wrażenie gościnności.

15 Sierpień, 2017

13 pomysłów na niewielkie podwórka, które zachwycają

Każde miejsce w domu ma swoje specjalne funkcje, o których warto pamiętać, gdy przychodzi do urządzania i dekoracji wnętrz. Nie chodzi nam jedynie o kuchnię czy sypialnię, a o całą przestrzeń, wliczając w to podwórko.

15 Sierpień, 2017

10 pomysłów na mały taras

Taras jest niesamowicie wygodnym miejscem, które sprawia, że życie w domu jest jeszcze bardziej przyjemne. Możesz na nim spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, relaksować się z książką lub po prostu opalać się w promieniach letniego słońca.

12 Sierpień, 2017

8 domowych biur, które zmieszczą się wszędzie

Kto z Was pamięta studenckie czasy, kiedy każdy z nas potrzebował miejsca do spokojnej i owocnej nauki? Siedząc przy biurku od razu stajemy się bardziej skupieni, o wiele bardziej niż próbując uczyć się leżąc na kanapie lub łóżku.

09 Sierpień, 2017

9 fajnych i wygodnych balkonów do skopiowania

Lato w pełni, cieszymy się wspaniałą słoneczną pogodą i przyjemnym ciepłem. Wszędzie wokoło kwitnąca natura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zbliżmy się do niej, korzystajmy z cudownych letnich chwil, które tak szybko mijają! Jeśli ma…

09 Sierpień, 2017

10 sposobów na małą garderobę

Prywatna garderoba nie jest już odległym luksusem, ale częścią codziennego życia większości ludzi. Projektanci starają się wygospodarować na nią miejsce nawet w niewielkim mieszkaniu, aby poprawić komfort i wygodę życia mieszkańców.

07 Sierpień, 2017

Transformacja balkonu z drewnianą podłogą

Część z Was ma to szczęście, że posiada duży balkon, mogący służyć jako taras. Dla takich właśnie osób powstał dzisiejszy artykuł, w którym prezentujemy wspaniały projekt francuskiego studia AZUR DECORATION.

07 Sierpień, 2017