Pozostałe pomieszczenia - porady i informacje | homify Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

Pozostałe pomieszczenia – porady i informacje

Taki garaż to spełnienie marzeń naszego auta!

Bez auta ciężej jest żyć, choć oczywiście jest to możliwe. O ile sytuacja mieszkańców miasta jest jeszcze dość prosta, o tyle mieszkańcy wsi czy terenów podmiejskich mają dużo większy problem z dojazdem do pracy czy po zakupy.

10 Listopad, 2020

24 pomysły na wejście do domu: proste i piękne!

Każda pora roku jest odpowiednia, aby poprawić wygląd drzwi wejściowych do domu i sprawić, by było ono ładne, reprezentacyjne i przyjemne dla oka. Zdarza się, że nie potrzeba nawet dużych remontów, a wystarczy zadbać o kilka szczegółów, które nadadzą…

07 Listopad, 2020

11 pomysłów na drewniane zadaszenie tarasu

Drewniane zadaszenie może okazać się doskonałym uzupełnieniem tarasu lub patio. Nie mówiąc tylko o estetycznym aspekcie takiego rozwiązania, mogą one stać się ochroną przed słońce, deszczem i wiatrem.

28 Październik, 2020

12 fantastycznie urządzonych wąskich przedpokoi!

Gdy planujemy rozkład naszego mieszkania zwykle najmniej przestrzeni przeznaczymy na przedpokój. Lepiej przeznaczyć to miejsce na kuchnie czy pokój dzienny. Z drugiej strony przedpokój to idealne miejsce na duża szafę przesuwna gdzie schowamy nie tyl…

20 Październik, 2020

Płytki na korytarz - 13 różnych propozycji!

Korytarz czy przedpokój to pierwsze zetknięcie z naszym mieszkaniem czy domem. A wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Warto więc przy wyborze podłogi dla naszego korytarza rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać najlepszą opcję.

13 Październik, 2020

15 prostych pomysłów na zniewalający ganek

Każdy wie, że fasada domy i strefa wejściowa przed domem tworzą pierwsze wrażenie. Jak więc sprawić, żeby to wrażenie było pozytywne, jeśli nie możemy lub nie chcemy tworzyć bujnego ogrodu przed domem? Możemy na przykład przyciągnąć uwagę do podłogi…

12 Październik, 2020

9 sposobów na dobrze zaprojektowaną szafkę na korytarz

Przedpokój to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy w domu, więc zazwyczaj staje się on przestrzenią, w której zostawiamy kurtki, płaszcze, szaliki, czapki, rękawiczki oraz buty.

09 Czerwiec, 2020

10 wspaniałych pomysłów na siedzisko w korytarzu

Urządzając mieszkanie bardzo często skupiamy się głownie na salonie, łazience, sypialni czy kuchni zapominając o korytarzu, który jest niezwykle ważny. A dlaczego? Przedpokój to pomieszczenie, które pozostawiamy na szarym końcu, uważając, że nie nale…

16 Kwiecień, 2020

9 zachwycających tarasów na dachu

Spokój, cisza, otoczenie natury, wygodne meble i kubek parującej herbaty – oto przepis na idealne popołudnie. Na ten luksus do niedawna mogli pozwolić sobie jedynie szczęśliwcy posiadający dom czy apartament z ogródkiem.

01 Marzec, 2020

Sprawdzone pomysły na trwałą i efektowną podłogę na tarasie

Taras to wygodne miejsce wypoczynku i ozdoba domu. Cudowna enklawa spokoju o której marzy prawie każdy. Może stać się doskonałym miejscem na relaks po pracy, trzeba tylko urządzić go z głową.

29 Wrzesień, 2019