Pokoj dzieciecy

Magazyn

Idealny kącik na odrabianie lekcji

Z każdym dniem, wieczory stają się chłodniejsze, a słońce zachodzi wcześniej o kilka minut. To zwiastuje, że najcieplejsza pora roku chyli się ku końcowi, a wakacje nieubłaganie dobiegają końca.

31 Sierpień, 2016

Jak się bawią dzieci w Polsce? 6 wspaniałych pokoi dziecięcych

Czasy, kiedy usmotruchane dzieciaki biegały całymi dniami za piłką po podwórku lub wisiały na trzepaku czy grały w klasy, minęły dawno i bezpowrotnie. Rodzice z utęsknieniem i melancholią wspominają te czasy, swego własnego dzieciństwa – szarego i br…

28 Sierpień, 2016

10 najcudowniejszych dekoracji do pokoju dziecięcego

Dzieci nie są własnością osób dorosłych, mały chłopiec czy dziewczynka jest w pełni człowiekiem. O tym należy pamiętać i tym się kierować urządzając idealny pokoik dla swojego szkraba.

01 Czerwiec, 2016

6 elementów przytulnego pokoju dziecięcego!

Planując swój wymarzony dom należy dokładnie przemyśleć aranżację każdego pomieszczenia. Nie tylko salon czy kuchnia są strefami, w których warto zadbać o odpowiedni wystrój. Niezwykle istotna jest również przestrzeń specjalnie zadedykowana dzieciom.

19 Marzec, 2016

Wspaniałe place zabaw i akcesoria dla dzieci!

W pokoju dziecięcym powinno się znaleźć wygodne łóżko, dopasowane do wzrostu dziecka biurko, szafa na ubrania, nocna lampka i oczywiście miejsce na zabawki! W tym pokoju dziecko będzie spędzać całkiem sporo czasu nie tylko odpoczywając, ale też ucząc…

18 Marzec, 2016

Zachwycający pokój dla małej księżniczki

Chyba każda mała dziewczynka marzy, żeby być księżniczką. Nosić długie zachwycające suknie, błyszczącą biżuterię, jeździć na kucyku i poznać księcia z bajki. Ale życie to nie marzenia i większość małych dziewczynek to zwyczajne dzieci a nie te z rodz…

17 Marzec, 2016

Idealny pokój małego odkrywcy

Dzieciństwo to wspaniały i niezapomniany okres w życiu człowieka, który rządzi się swoimi prawami. Maluchy bawią, się, szaleją, śmieją i wygłupiają przez większość dnia. Ale równocześnie wykonują bardzo trudne zadania – uczą się życia, zdobywają nowe…

14 Marzec, 2016

Witamy w rodzinie!

Oczekiwanie i pojawienie się nowego członka rodziny to ogromna zmiana w życiu i… w domu. Razem z  marzeniami o jego szczęściu i rozwoju najpierw musimy przemyśleć kilka bardziej praktycznych aspektów tego niezwykłego wydarzenia.

03 Marzec, 2016

Jak urządzić pokój dla mądrego i kreatywnego dziecka?

Urządzając pokój naszego dziecka stopniowo zmieniamy jego wystrój zgodnie z wiekiem i wzrastającymi potrzebami malucha. Rozwój dziecka od najmłodszych lat warto pobudzać dodatkowymi bodźcami po to, by lepiej i szybciej poznawało świat.

10 Styczeń, 2016

Pokój dziecięcy - bo kolor ma znaczenie!

Większość ludzi zapytana o swój ulubiony kolor, potrafi bez wahania wymienić barwy, jakie im najbardziej odpowiadają. W otoczeniu jednych kolorów czujemy się spokojni i zrelaksowani, inne natomiast powodują nasze rozdrażnienie lub wręcz irytację.

24 Grudzień, 2015