Oświetlenie – porady i informacje

7 wyjątkowych pomysłów na oświetlenie salonu

Projekt oświetlenia wnętrz to jeden z najważniejszych kroków w procesie ich aranżacji. Odpowiedni układ lamp i kinkietów sprawi, że wnętrz będzie dobrze oświetlone, jasne, wygodne w użytkowaniu i klimatyczne.

17 Maj, 2018

15 pomysłów na oświetlenie zewnętrzne Twojego domu (które wygląda spektakularnie!)

Światło jak i oświetlenie zawsze odgrywają ogromną rolę w architekturze. Dotyczy to za równo zakresu samego wnętrza oraz obszaru wokół domu i ogrodu. Najprawdziwsza prawdą jest fakt, że oświetlenie elewacji, tarasu, ogrodu lub basenu może radykalnie…

25 Kwiecień, 2018

Jak dobrać oświetlenie do domu?

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę, zarówno w odniesieniu do fasady domu, jak i jego wnętrz. Potrafi zupełnie odmienić ich charakter, wprowadzić wyjątkowy klimat i atmosferę. Wybór odpowiedniego oświetlenia nie jest jednak kwestią prostą.

17 Marzec, 2018

12 fantastycznych pomysłów na oświetlenie domu

Oświetlenie jest jednym z fundamentalnych aspektów we współczesnej architekturze. Dobrze dobrane oświetlenie może nadać domu niepowtarzalnego i oryginalnego stylu. Dlatego każde pomieszczenie powinno być oświetlone nie tylko ze względów praktycznych,…

07 Styczeń, 2018

Dom jednorodzinny, z bardzo dobrze dostosowanym oświetleniem

Projektując wnętrze, nie chodzi tylko o dobór odpowiednich mebli, dekoracji, materiałów czy kolorów. Istnieje o wiele więcej aspektów wymagających rozważenia, jak np. oświetlenie i funkcjonalność.

06 Styczeń, 2018

Niech sąsiedzi pozazdroszczą: 24 sposoby na niesamowite rozjaśnienie 4 ścian!

Właściwie dobrane oświetlenie potrafi zmienić każdą przestrzeń nie do poznania, a tym samym podnieść jej atrakcyjność. Bez względu na to, czy mówimy o sypialni, kuchni, czy jakimś zakamarku przydomowego ogrodu.

27 Październik, 2017

6 pomysłów na oświetlenie upiększające wejście do Twojego domu

Wejście jest wizytówką naszego domu, dlatego ważne, by było piękne i eleganckie. Niezwykle istotne jest, by było również dobrze oświetlone. W końcu wejścia używamy również wieczorem i także wtedy powinno być dobrze widoczne oraz jasne.

17 Czerwiec, 2017

10 pomysłów na oświetlenie dla każdego pomieszczenia

Odpowiednie oświetlenie pomoże przemienić Twój dom w intymne, romantyczne miejsce. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie lampy, które pomogą Ci wprowadzić odpowiedni nastrój. Dziś przygotowaliśmy dla Was 10 propozycji, które robią wrażenie.

11 Kwiecień, 2017

Oświetlenie we wnętrzach w 13 wyjątkowych odsłonach

Urządzając wnętrza nowego domu czy mieszkania większość z nas skupia się na kolorach ścian, designie mebli i charakterze dekoracji. Często zapominamy o jednym z najważniejszych komponentów dobrze zagospodarowanych wnętrz- oświetleniu.

04 Kwiecień, 2017

13 niezwykłych pomysłów na oświetlenie sufitu

Jak wszyscy wiemy, oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Prócz oczywistej praktycznej funkcji, jaką jest widoczność i jasność w każdych warunkach, stwarza też wiele możliwości czysto estetycznych.

09 Marzec, 2017