Oświetlenie – porady i informacje

Jak dobrać oświetlenie do domu?

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę, zarówno w odniesieniu do fasady domu, jak i jego wnętrz. Potrafi zupełnie odmienić ich charakter, wprowadzić wyjątkowy klimat i atmosferę. Wybór odpowiedniego oświetlenia nie jest jednak kwestią prostą.

17 Marzec, 2018

12 fantastycznych pomysłów na oświetlenie domu

Oświetlenie jest jednym z fundamentalnych aspektów we współczesnej architekturze. Dobrze dobrane oświetlenie może nadać domu niepowtarzalnego i oryginalnego stylu. Dlatego każde pomieszczenie powinno być oświetlone nie tylko ze względów praktycznych,…

07 Styczeń, 2018

Dom jednorodzinny, z bardzo dobrze dostosowanym oświetleniem

Projektując wnętrze, nie chodzi tylko o dobór odpowiednich mebli, dekoracji, materiałów czy kolorów. Istnieje o wiele więcej aspektów wymagających rozważenia, jak np. oświetlenie i funkcjonalność.

06 Styczeń, 2018

Niech sąsiedzi pozazdroszczą: 24 sposoby na niesamowite rozjaśnienie 4 ścian!

Właściwie dobrane oświetlenie potrafi zmienić każdą przestrzeń nie do poznania, a tym samym podnieść jej atrakcyjność. Bez względu na to, czy mówimy o sypialni, kuchni, czy jakimś zakamarku przydomowego ogrodu.

27 Październik, 2017

6 pomysłów na oświetlenie upiększające wejście do Twojego domu

Wejście jest wizytówką naszego domu, dlatego ważne, by było piękne i eleganckie. Niezwykle istotne jest, by było również dobrze oświetlone. W końcu wejścia używamy również wieczorem i także wtedy powinno być dobrze widoczne oraz jasne.

17 Czerwiec, 2017

10 pomysłów na oświetlenie dla każdego pomieszczenia

Odpowiednie oświetlenie pomoże przemienić Twój dom w intymne, romantyczne miejsce. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie lampy, które pomogą Ci wprowadzić odpowiedni nastrój. Dziś przygotowaliśmy dla Was 10 propozycji, które robią wrażenie.

11 Kwiecień, 2017

Oświetlenie we wnętrzach w 13 wyjątkowych odsłonach

Urządzając wnętrza nowego domu czy mieszkania większość z nas skupia się na kolorach ścian, designie mebli i charakterze dekoracji. Często zapominamy o jednym z najważniejszych komponentów dobrze zagospodarowanych wnętrz- oświetleniu.

04 Kwiecień, 2017

13 niezwykłych pomysłów na oświetlenie sufitu

Jak wszyscy wiemy, oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Prócz oczywistej praktycznej funkcji, jaką jest widoczność i jasność w każdych warunkach, stwarza też wiele możliwości czysto estetycznych.

Oświetlenie dla ścian: 16 fantastycznych inspiracji

Lampy na zewnątrz, jak i wewnątrz to wyśmienity sposób na zmianę atmosfery naszym domu, jak również stanowią rewelacyjną dekorację. Sposobów na dodanie światła do wnętrza jest naprawdę wiele – jesteście ciekawi? Oto 16 pomysłów na podkreślenie ścian…

21 Grudzień, 2016

Niech Twój dom zabłyśnie! - oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie wokół domu może być atrakcyjną dekoracją wejścia, elewacji, ścieżki i ogrodu. A po zapadnięciu zmroku pozwoli poczuć się bezpieczniej i pewniej, za równo Wam, jak i Waszym gościom.

05 Grudzień, 2016