Oświetlenie – porady i informacje

Niech sąsiedzi pozazdroszczą: 24 sposoby na niesamowite rozjaśnienie 4 ścian!

Właściwie dobrane oświetlenie potrafi zmienić każdą przestrzeń nie do poznania, a tym samym podnieść jej atrakcyjność. Bez względu na to, czy mówimy o sypialni, kuchni, czy jakimś zakamarku przydomowego ogrodu.

27 Październik, 2017

6 pomysłów na oświetlenie upiększające wejście do Twojego domu

Wejście jest wizytówką naszego domu, dlatego ważne, by było piękne i eleganckie. Niezwykle istotne jest, by było również dobrze oświetlone. W końcu wejścia używamy również wieczorem i także wtedy powinno być dobrze widoczne oraz jasne.

17 Czerwiec, 2017

10 pomysłów na oświetlenie dla każdego pomieszczenia

Odpowiednie oświetlenie pomoże przemienić Twój dom w intymne, romantyczne miejsce. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie lampy, które pomogą Ci wprowadzić odpowiedni nastrój. Dziś przygotowaliśmy dla Was 10 propozycji, które robią wrażenie.

11 Kwiecień, 2017

Oświetlenie we wnętrzach w 13 wyjątkowych odsłonach

Urządzając wnętrza nowego domu czy mieszkania większość z nas skupia się na kolorach ścian, designie mebli i charakterze dekoracji. Często zapominamy o jednym z najważniejszych komponentów dobrze zagospodarowanych wnętrz- oświetleniu.

04 Kwiecień, 2017

13 niezwykłych pomysłów na oświetlenie sufitu

Jak wszyscy wiemy, oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Prócz oczywistej praktycznej funkcji, jaką jest widoczność i jasność w każdych warunkach, stwarza też wiele możliwości czysto estetycznych.

Oświetlenie dla ścian: 16 fantastycznych inspiracji

Lampy na zewnątrz, jak i wewnątrz to wyśmienity sposób na zmianę atmosfery naszym domu, jak również stanowią rewelacyjną dekorację. Sposobów na dodanie światła do wnętrza jest naprawdę wiele – jesteście ciekawi? Oto 16 pomysłów na podkreślenie ścian…

21 Grudzień, 2016

Niech Twój dom zabłyśnie! - oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie wokół domu może być atrakcyjną dekoracją wejścia, elewacji, ścieżki i ogrodu. A po zapadnięciu zmroku pozwoli poczuć się bezpieczniej i pewniej, za równo Wam, jak i Waszym gościom.

05 Grudzień, 2016

15 pomysłów na zewnętrzne oświetlenie domu (aby wyglądał sensacyjnie)

Światło jest niezwykle istotne w projekcie architektonicznym domu, zarówno w jego wnętrzach, jak i na zewnątrz. To właśnie w tym drugim przypadku oświetlanie odgrywa kluczową rolę, zwłaszcza po zmroku.

01 Listopad, 2016

Oświetlenie domu na zewnątrz: porady i pomysły

Oświetlenie wokół domu to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale przede wszystkim dodatek, który zapewnia w większe bezpieczeństwo po zapadnięciu zmroku. Oświetlić możemy bramę, drzwi wejściowe, ścieżki, schody oraz ogród – a decydując się na tyle…

11 Październik, 2016

10 wyjątkowych sposobów na oświetlenie domu!

Projektując wnętrze domu nie chcemy, żeby efekt był nudny, zwyczajny lub nijaki. Zwróćmy uwagę na oświetlenie! Istnieje wiele ciekawych opcji, z których możemy wybierać. Dawno minęły te czasy, kiedy jedynym wyborem były proste żarówki i ograniczona g…

14 Czerwiec, 2016