Ogród – porady i informacje

11 ogrodów o naprawdę zadziwiającej konstrukcji

Lato w pełni, a temperatury naprawdę dają się we znaki. Któż w taką pogodę chce siedzieć w domu i próbować ochłodzić się wiatrakiem? Dużo lepiej skorzystać z naturalnego wiatru i zaszyć się w ogrodzie.

18 Sierpień, 2017

7 prostych rozwiązań dla idealnego ogrodu

Droga do wymarzonego ogrodu może być długa i wyboista. Może być jednak znacznie prostsza, jeżeli tylko posłuchamy dobrych porad na temat projektowania ogrodu. Równie ważne jest jednak, by dbać o niego w późniejszym czasie.

17 Sierpień, 2017

Kilka samodzielnie wykonanych aranżacji ogrodowych, które zachwycą każdego!

Któż z nas nie marzy o pięknym ogrodzie? A czy jakikolwiek ogród można takim nazwać, jeżeli w jego obrębie nie ulokowano ani krzty drewna pod dowolną postacią? Jednak nie martwcie się! Oczywiście szybko spieszymy Wam z pomocą i podpowiadamy, w jaki s…

17 Sierpień, 2017

10 sposobów, aby jak najlepiej wykorzystać ogród latem

Lato w pełni, koniec sierpnia to czas kiedy gorące dni spotykają się z chłodniejszymi wieczorami, dającymi wytchnienie. To idealny okres aby doszczętnie i bez wyjątku wykorzystać swój ogród! Dawno odeszły w niepamięć dni, kiedy po prostu wystarczyło…

16 Sierpień, 2017

26 niecodziennych pomysłów na piękny ogród

O wiele bardziej intensywnie marzymy o własnym ogrodzie wiosna i latem, kiedy dni stają się dłuższe, a aura na zewnątrz sprzyja spędzaniu czasu poza domem. Jeżeli należycie do tych szczęśliwców, którzy mogą nazwać się posiadaczami ogrodu, to z…

14 Sierpień, 2017

9 Pomysłów na wykorzystanie drobnych kamieni w Twoim ogrodzie

Współcześni architekci krajobrazu wykorzystują kamień w prawie każdym ze swoich projektów. Kamienie są bowiem przeróżne i dzięki swoim kształtom, kolorom i rozmiarom dają niesamowite możliwości aranżacyjne.

14 Sierpień, 2017

16 przydomowych ścieżek, które pokochasz

Dzisiaj mamy dla Was kilka pomysłów, jak zaaranżować ścieżkę prowadzącą do domu lub przecinającą ogród. Propozycje naszych architektów sprawią, że spacer do domu będzie prawdziwą przyjemnością.

13 Sierpień, 2017

10 wspaniałych pomysłów dla Twojego ogrodu

Marzy Ci się ogród z prawdziwego zdarzenia? Nawet jeśli nie zdążysz w tym sezonie, możesz sprawić, że następne wakacje spędzisz w przytulnym i wygodnym miejscu, tuż obok swojego domu.

12 Sierpień, 2017

11 elementów ogrodu marzeń

Aranżacja przestrzeni wokół domu dla wielu osób stanowi prawdziwe wyzwanie. Nie jest łatwo stworzyć taki projekt, który całkowicie zaspakajałby nasze oczekiwania związane z wymiarem funkcjonalnym i estetycznym.

12 Sierpień, 2017

10 oryginalnych pomysłów na piękny ogród

Piękny ogród to niekoniecznie dzieło drogiego architekta krajobrazu- o wiele większą satysfakcję przynosi samodzielna aranżacja terenu wokół domu. Niektórym ciężko jest jednak znaleźć odpowiednie, nadające się do realizacji pomysły na to, jak…

10 Sierpień, 2017