Ogród – porady i informacje

Mały ogród - duże wyzwanie! Pomysły i dekoracje do ogrodu

Właściciele małych ogrodów często mają niemałą zagwoztkę, jak je urządzić, by były ładne i funkcjonalne. To nie lada wyzwanie.Projektując mały ogród należy wykazać się dużą pomysłowością i kreatywnością w wyszukiwaniu rozwiązań zaoszczędzających prze…

02 Luty, 2021

Pomysły na ciekawy domek ogrodowy i sposoby jego zastosowania

Każdy kto ma ogród, ten wie ile z nim wiąże się przyjemności, pracy i możliwości. Na przykład ogrodowe narzędzia, których używamy na co dzień muszą być gdzieś przetrzymywane. Najwygodniejszą metodą ich składowania jest postawienie domku ogrodowego.

07 Grudzień, 2020

Najpiękniejsze ogrodowe ścieżki prowadzące do wejścia

Nasz ogród to nasza duma. Spacery po nim to prawdziwa przyjemność, ale projektując go należy zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj i rozmieszczenie roślin, ale także na materiały, które wykorzystane zostaną do stworzenie ścieżek ogrodowych.

07 Listopad, 2020

11 pomysłów na nowoczesne klomby ogrodowe

Tworzenie spektakularnych kompozycji z kwiatów, krzewów i ozdobnych traw jest prawdziwą sztuką. Wie o tym każdy posiadacz dużego ogrodu. Są idealnym sposobem na zaaranżowanie pustej przestrzeni tak, by była estetyczna, intrygująca i przykuwała uwagę.

31 Październik, 2020

10 ciekawych pomysłów do małych ogrodów

Małe ogrody mają swoje plusy i minusy. Zdecydowanie pośród tych pierwszych możemy wymienić to, że wymagają mniejszych nakładów pracy ogrodniczej, łatwiej jest je pielęgnować i można to zrobić mniejszym kosztem.

29 Październik, 2020

30 ciekawych i łatwych do skopiowania pomysłów na ogród

W niniejszym Katalogu Inspiracji postanowiliśmy zaprezentować Wam coś niecodziennego, bowiem nie żadne konkretne pomysły na niewielkie fragmenty Waszej domowej przestrzeni, ale całe ogrody, gotowe do skopiowania w mgnieniu oka! Przenoszenie wybranego…

10 Październik, 2020

Piękne ścieżki ogrodowe za małe pieniądze!

Ścieżki ogrodowe wcale nie muszą być drogie, aby dobrze wyglądać. Materiał, który na nie wybierzemy, powinien pasować do stylu naszego ogrodu. Bardziej kosztowne, pracochłonne ścieżki nie w każdym ogrodzie będą prezentowa się dobrze.

09 Październik, 2020

Błędy, które na pewno popełniamy przy dbaniu o trawnik

Piękny, zielony trawnik to ozdoba każdej posesji. O miękkiej trawie przypominającej dywan, na której bawią się dzieci a dorośli stąpają gołymi stopami mażą wszyscy właściciele ogrodów.

08 Październik, 2020

23 niedrogie, ale skuteczne (i stylowe) pomysły na ogrodowe ogrodzenia

Prywatność jest dla Ciebie bardzo ważna, ale z drugiej strony wydawanie ogromnych kwot na ogrodowe ogrodzenie nie brzmi jak dobra zabawa, prawda?Mając to na uwadze, przyjrzeliśmy się niektórym z pomysłów na ogrodowe ogrodzenia, które stosują najlepsi…

07 Październik, 2020

10 super pomysłów na ciekawą podłogę w ogrodzie (będzie wyglądać wspaniale!)

Taras, balkon czy ogród to wygodne miejsce wypoczynku i ozdoba domu. Cudowna enklawa spokoju, o której marzy prawie każdy. Materiał użyty do jego wykończenia zdecyduje o klimacie i nastroju na nim panującym.

04 Październik, 2020