Ogród - porady i informacje | homify Ogród – porady i informacje

Ogród – porady i informacje

10 pomysłów na taras z drewnem w roli głównej!

Szukacie ciekawych pomysłów na aranżację swojego tarasu? Jeżeli tak, to doskonale trafiliście! Dzisiaj razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was 10 projektów, które oprócz nienagannej estetyki łączy pewien charakterystyczny element.

26 Grudzień, 2018

31 pomysłów na frontowy ogród, które można z łatwością skopiować

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam aż 31 ogrodów frontowych, z których każdy jest idealnym szablonem do kopiowania przez Ciebie. Choć sezon na ogrodnictwo właśnie się zakończył, to jest to idealny czas by zacząć planować wygląd działki na kolejne…

24 Listopad, 2018

12 inspirujących pomysłów ogrodowych

Piękne i wyjątkowe ogrody to coś, co kochamy prawie tak bardzo jak wyjątkowe wnętrza. Wprawdzie sezon na działkę mamy już za sobą, ale warto mimo to przemyśleć pewne kwestie. Pogoda może nas jeszcze zaskoczyć.

23 Wrzesień, 2018

7 minimalistycznych garażów i wiat

Garaż coraz częściej staje się nieodłącznym elementem designu domu i ogrodu. Wielu właścicieli nowych nieruchomości decyduje się też na wiaty garażowe, które gwarantują ciekawą alternatywę dla tradycyjnych garażów.

20 Wrzesień, 2018

10 pomysłów ogrodowych, które wykonasz własnymi rękami

Nasz nowy zbiór pomysłów na projekty ogrodowe wykonane własnymi rękami zapewni Ci proste i praktyczne rozwiązania upiększające Twój ogród. Jeśli, podobnie jak my, jesteś tak samo zatwardziałym ogrodnikiem prawdopodobnie kochasz takie pomysłowe rozwią…

12 Sierpień, 2018

15 werand, które warto zobaczyć

Estetyka miejsca do wypoczynku harmonijnie łączy się z estetyką ogrodu. Patia, werandy, altanki i przyległe tarasy stały się dla nas wszystkich światem komfortowej rozrywki. Wszystkie te przestrzenie śmiało wkroczyły w codzienne życie właścicieli now…

11 Sierpień, 2018

Proste i tanie pomysły na wspaniały ogród

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam, jak w prosty i niedrogi sposób odmienić wygląd ogrodu. Zdjęcia zebraliśmy od jednego z naszych użytkowników, entuzjasty ogrodnictwa, który swoją pracą pokazuje, że piękny ogród i niewielki ogród nie wykluczają…

27 Lipiec, 2018

14 przebiegłych pomysłów, które uczynią Twój ogród wyjątkowym

W ogrodzie można nie tylko uprawiać kwiaty i owoce, ale także spędzać przyjemnie czas z rodziną lub przyjaciółmi. Oczywiście do tego konieczne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery, dzięki której odbywa się wiele udanych przyjęć.

14 Lipiec, 2018

7 fantastycznych inspiracji na ogrodzenie

Nietuzinkowe projekty ogrodzenia mogą zainspirować Was do stworzenia czegoś niestandardowego, co nie tylko wzbogaci projekt nieruchomości, ale również rozwiąże problem braku prywatności na posesji.

13 Lipiec, 2018

Błędy, które na pewno popełniamy przy dbaniu o trawnik

Piękny, zielony trawnik to ozdoba każdej posesji. O miękkiej trawie przypominającej dywan, na której bawią się dzieci a dorośli stąpają gołymi stopami mażą wszyscy właściciele ogrodów.

03 Lipiec, 2018