Ogród - porady i informacje | homify

Ogród – porady i informacje

7 domków z drewna, które wybudujesz w mgnieniu oka

Dodatkowe miejsce w ogrodzie jest bardzo ważne. Niektórzy chcą spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, stworzyć alternatywną kuchnię, a nawet własną siłownię. Dobrze jest stworzyć budynek, który jest całkowicie odizolowany od głównego domu.

19 Czerwiec, 2017

10 świetnych pomysłów do ogrodu

Lato w pełni, a Wy wciąż nie wiecie, co by tu zrobić z ogrodem? Marzycie o miejscu innym niż wszystkie, nie chce Wam się pielęgnować kwiatów, ale nie pogardzilibyście czymś ładnym wokół domu? Znamy te bolączki! Dlatego przygotowaliśmy dla Was…

19 Czerwiec, 2017

14 sprytnych pomysłów, aby wyróżnić Twój ogród

Jest tyle niesamowitych stylów ogrodów, że może być naprawdę trudno zdecydować, jak chcemy urządzić swój własny. Jeżeli doświadczasz takich właśnie dylematów homify jak zwykle spieszy Ci z pomocą.

19 Czerwiec, 2017

Palenisko w ogrodzie: 10 gorących pomysłów

Czy jest coś bardziej hipnotyzującego niż tańczące płomienie? Naszym zdaniem nie! A jednak wcale nie będziemy Was dzisiaj namawiać do rozpalania ogniska na środku ogródka, byłoby to przecież niebezpieczne.

19 Czerwiec, 2017

Jak zaaranżować ogród w jeden weekend?

Posiadanie własnego ogrodu nie wiąże się jedynie z możliwością odpoczynku. Dzięki własnej działce możesz wyhodować warzywa wolne od chemicznych oprysków, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej kuchni.

17 Czerwiec, 2017

10 wspaniałych pergoli, które chciałbyś mieć w swoim ogrodzie

Pergola to nie tylko dekoracyjny element małej architektury ogrodowej- to także praktyczna struktur, która zapewnia ochronę zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Pozwala korzystać z tarasu czy ogrodu bez względu na warunki pogodowe.

17 Czerwiec, 2017

7 praktycznych porad dla idealnego ogrodu

Droga do wymarzonego ogrodu może być długa i wyboista. Może być jednak znacznie prostsza, jeżeli tylko posłuchamy dobrych porad na temat projektowania ogrodu. Równie ważne jest jednak, by dbać o niego w późniejszym czasie.

14 Czerwiec, 2017

Jak własnoręcznie zaplanować i stworzyć piękny ogród

Tylko 8 kroków dzieli Cię od zaplanowania ogrodu swoich marzeń! Już w tej chwili wyjmij papier i długopis, by korzystając z naszych porad stworzyć zarys cudownej działki wypełnionej roślinnością. Gotowi? Zaczynajmy!

13 Czerwiec, 2017

10 pomysłów na oryginalne altanki i praktyczne szopy ogrodowe

Patrząc na nowoczesne projekty domów, wydawać by się mogło, że jedynym miejscem, w którym możemy spędzać wygodnie czas na świeżym powietrzu jest taras – zadaszony bądź nie. A przecież to nie prawda! Alternatywą wciąż może być urokliwa altanka schowan…

10 Czerwiec, 2017