Ogród - porady i informacje | homify Ogród – porady i informacje

Ogród – porady i informacje

Witaj w domu! 10 pięknych stref wejściowych

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę, dlatego ciekawy projekt wejścia do domu może na długo pozostać w pamięci odwiedzających nas gości. Główne wejście powinno wyrażać ciepło, być przyjazne i zachęcać do wejścia.

22 Marzec, 2020

7 wspaniałych ogródków frontowych do nowoczesnych domów

Projekt frontowego ogrodu jest okazją do stworzenia dobrego pierwszego wrażenia. Piękna ścieżka prowadząca do drzwi wejściowych, róże lub inne pachnące rośliny, ozdobne krzewy i światła- wszystkie elementy powinny być w pełnej harmonii z ogólnym obra…

27 Luty, 2020

Przedłużmy sobie lato! 11 pięknych ogrodów zimowych

Sezon ogrodowy nieubłaganie dobiegł końca. Nie wszyscy chcą się z tym zgodzić, jeśli jesteś w grupie tych, którzy nie mogą przejść do porządku dziennego z tym, że zielone liście opadają a suche gałęzie straszą swoją szarością, ten artykuł jest dla Ci…

06 Grudzień, 2019

15 tanich i łatwych pomysłów na niesamowite ogrody

Ogród – miejsce którego zazwyczaj mieszkańcy mieszkań zazdroszczą tym, co posiadają dom. Jeśli jesteś w gronie szczęśliwców, którzy mogą się pochwalić kawałkiem działki, staraj się go wykorzystać w pełni.

25 Sierpień, 2019

Idealny ogród - 10 praktycznych inspiracji

Sezon ogrodowy nareszcie w pełni! Czekaliśmy na to wiele długich miesięcy więc teraz czas z niego korzystać pełnymi garściami i spędzać na świeżym powietrzu każdą wolną chwilę.

19 Czerwiec, 2019

10 ciekawych pomysłów ogrodowych na ten sezon

Wiosna zagościła już u nas w pełni, pora na wprowadzenie kilku nowości do swoich ogrodów i tarasów. Wszyscy działkowicze doskonale wiedzą, że sadzenie i pielęgnacja kwiatów mogą przynieść ogromną satysfakcję, a odpowiednio urządzony ogród staje się w…

16 Maj, 2019

10 pomysłów na taras z drewnem w roli głównej!

Szukacie ciekawych pomysłów na aranżację swojego tarasu? Jeżeli tak, to doskonale trafiliście! Dzisiaj razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was 10 projektów, które oprócz nienagannej estetyki łączy pewien charakterystyczny element.

26 Grudzień, 2018

31 pomysłów na frontowy ogród, które można z łatwością skopiować

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam aż 31 ogrodów frontowych, z których każdy jest idealnym szablonem do kopiowania przez Ciebie. Choć sezon na ogrodnictwo właśnie się zakończył, to jest to idealny czas by zacząć planować wygląd działki na kolejne…

24 Listopad, 2018

12 inspirujących pomysłów ogrodowych

Piękne i wyjątkowe ogrody to coś, co kochamy prawie tak bardzo jak wyjątkowe wnętrza. Wprawdzie sezon na działkę mamy już za sobą, ale warto mimo to przemyśleć pewne kwestie. Pogoda może nas jeszcze zaskoczyć.

23 Wrzesień, 2018

7 minimalistycznych garażów i wiat

Garaż coraz częściej staje się nieodłącznym elementem designu domu i ogrodu. Wielu właścicieli nowych nieruchomości decyduje się też na wiaty garażowe, które gwarantują ciekawą alternatywę dla tradycyjnych garażów.

20 Wrzesień, 2018