Ogrod

Magazyn

23 imponujące pomysły, jak upiększyć swój ogród z pomocą drewna

Piękne i wyjątkowe ogrody to coś, co kochamy prawie tak bardzo jak wyjątkowe wnętrza. Wprawdzie sezon na działkę jeszcze się nie rozpoczął, ale, powolutku przybywa dnia, co oczywiście zwiastuje nadchodząca wiosnę.

22 Styczeń, 2017

12 kroków do pięknego ogrodu zdobiącego wejście do Twojego domu

Jeśli chcesz odświeżyć wizerunek przed swoim domem, popatrz na te ogrody. 12 pięknych propozycji, by wypełnić kolorem i świeżością tą ważną część Twojego domu. Poniżej pokażemy Ci 12 wspaniałych ogrodów prowadzonych przez specjalistów z homify.

21 Styczeń, 2017

17 pergoli i zadaszeń idealnych na Twój taras

Chociaż nasze ogrody pokrywa teraz warstwa śniegu i myśl o spędzaniu w nich czasu w celu innym niż lepienie bałwana może wydać się szaleństwem, to jednak o zmianach na wiosnę warto pomyśleć już teraz.

21 Styczeń, 2017

Bajeczna przemiana zaniedbanego ogrodu

Każdy dom powinien posiadać piękny ogród. A co jeśli dookoła posiadłości panuje niewyobrażalny chaos? Czekać do wiosny, czy może działać natychmiast, aby stworzyć doskonałe miejsce?Dzisiaj pokażemy Wam przemianę kamiennej pustyni w doskonały taras.

10 Styczeń, 2017

10 pomysłów, aby upiększyć ogród za mniej niż 250 złotych

Choć zima w pełni i do sezonu ogrodowego mamy jeszcze trochę czasu, warto już zacząć o tym myśleć. Stworzenie pięknego ogrodu wcale nie musi kosztować majątku. Jednym ze sposobów na obniżenie kosztów założenia, lub udoskonalanie istniejącego już ogro…

07 Styczeń, 2017

12 najpiękniejszych ścieżek ogrodowych

Każdy właściciel domu jednorodzinnego marzy o otaczającym go, pięknym ogrodzie. Projektując go należy zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj i rozmieszczenie roślin, ale także na materiały, które wykorzystane zostaną do stworzenie ścieżek ogrodowych.

06 Styczeń, 2017

Jak zrobić drewniany taras w ogrodzie krok po kroku

Jeśli na podwórku lub w ogrodzie masz niezagospodarowaną przestrzeń, szczególnie o nierównej powierzchni, to może czas pomyśleć nad tarasem? W tym artykule przedstawimy propozycję polskiego biura Bortnowski – będzie to taras z drewnianym podestem, kt…

04 Styczeń, 2017

12 sposobów aby zwiększyć przestrzeń domu

Domki ogrodowe wymyślono jako oddzielną pomieszczeń domową, które mogą być wykorzystana do wielu celów. Sprawdzi się, równie dobrze, jako sala zabaw, altana, kuchnia na zewnątrz czy pokój dla gości.

28 Grudzień, 2016

16 drewnianych płotów we wszystkich stylach

Większość z nas, myśląc o ogrodzie, koncentruje się głównie na ładnych i doskonale wyselekcjonowanych roślinach ale ogrodzenie jest równie ważną rzeczą. Nie można o niej zapomnieć.

15 Grudzień, 2016

19 zachwycających ogrodów: po ich obejrzeniu natychmiast naprawisz swój!

W ciągu wieków ogrody posiadały różną formę i rozrastały się czasem do olbrzymich rozmiarów. Już w starożytności babilońskie Wiszące Ogrody Semiramidy zaliczane były do cudów świata.

14 Grudzień, 2016