Nnajlepsze artykuly tygodnia – porady i informacje

Ubezpieczenie domu i mieszkania – wszystko, co musisz wiedzieć!

Budowa domu czy kupno mieszkania często są poprzedzone latami oszczędzania, a nierzadko wymagają również wzięcia wysokiego kredytu. Wymarzony dom z ogrodem albo mieszkanie w pięknej dzielnicy to ogromne inwestycje, w które wkłada się nie tylko pienią…

15 Marzec, 2023

Elektryka - co warto wiedzieć o cenach usług?

Prace przy instalacji elektrycznej należą do tych, których w większości przypadków nie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Większość z nas nie posiada bowiem stosownych uprawnień, ale również wiedzy i doświadczenia, które pozwoliłoby na przeprowa…

13 Styczeń, 2023
Ad

Czy warto wyjechać do pracy w Niemczech?

Być może niejeden z Was zastanawia się nad wyjazdem do Niemiec. Nie tylko na wycieczkę, ale przede wszystkim do pracy. Kuszą duże zarobki często nieporównywalne z wypłatą w Polsce nawet na podobnym stanowisku.

25 Lipiec, 2022
Ad

Jak wybrać odpowiednie oświetlenie do salonu?

Salon to reprezentacyjne wnętrze, które powinno być zarazem praktyczne, dlatego niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego oświetlenia do tego pomieszczenia. Od czego zależy dobór oświetlenia i na jakie lampy warto się zdecydować? Jak rozmieścić oświ…

20 Maj, 2022
Ad

Brak czasu na sprzątanie? Daj sobie pomóc!

Współczesny świat narzuca nam ogromne tempo życia, a zatrzęsienie obowiązków może bywać przytłaczające, jednak nie musisz pozostać z tym sam! Firmy sprzątające przychodzą z pomocą.

Miętowy apartament z Torunia

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Nawet jeśli pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, to z pewnością macie już wiosnę w sercu, a już bez wątpienia będziecie ją mieć kiedy obejrzycie ten piękny apartament.

22 Marzec, 2021

Modne kolory na nadchodzący rok 2020!

Pora przekonać się o tym jakie kolory co przyniesie kolejny sezon. Pantone Color Institute rokrocznie prognozuje światowe trendy w zakresie kolorów. Według jego ekspertów, kolory na wiosnę / lato 2020 to przyjazna paleta, która daje poczucie swobody.

21 Grudzień, 2019

Rustykalne, lniane ręczniki do Twojej łazienki

Moda na lniane ubrania to trend, który właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Tę tkaninę uwielbiamy nie tylko ze względu na walory wizualne, ale także wyjątkowe właściwości tego materiału.

14 Listopad, 2019

Top 5 tygodnia - najlepsze pomysły na strych i tarasy

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie.

13 Sierpień, 2017

Top 5 tygodnia - najlepsze dla Twojego domu i ogrodu!

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie.

02 Lipiec, 2017