Meble

Magazyn

10 prostych szaf do Twojego domu

Przechowywanie ubrań – to kwestia, która może nie spędza nam snu z powiek, ale jeśli rozwiążemy ją w sposób nieprzemyślany, konsekwencje tego będziemy odczuwać codziennie. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na przestronną garderobę.

04 Grudzień, 2016

10 zjawiskowych siedzisk, które staną się bohaterami Twojego domu

Wszystko, co dziś pokażemy, nie jest niczym nowym. Ale za każdym razem gdy mamy do czynienia z wyborem siedziska do salonu czy sypialni, pojawiają się dylematy i wątpliwości. Wybór krzeseł, kanap i foteli jest bardzo duży.

28 Listopad, 2016

10 nowoczesnych i ekonomicznych szaf kuchennych

To niesamowite, jak dzięki odpowiednim szafkom kuchennym może całkowicie odmienić atmosferę w kuchni. Ze względu na ogromny wachlarz możliwości, ciężko jest nam się zdecydować jaki model jest najlepszy.

25 Listopad, 2016

18 pomysłów na wielofunkcyjne meble (idealne dla małych domów)

Urządzenie małego mieszkania nie jest zadaniem prostym! Bardzo łatwo je zagracić… A co jeśli podejdziemy do tego wyzwania w zupełnie inny sposób? Zamiast traktować niewielki metraż jako ograniczenie dla naszej wybujałej fantazji, spróbujmy ukierunk…

27 Sierpień, 2016

15 nowoczesnych mebli, które możesz stworzyć z betonu

Wszyscy są zgodni, że beton to jeden z najbardziej elastycznych materiałów budowlanych, dostosowujący się  do kształtów i wymiarów, a wykończony w odpowiedniej formie nadaje się do wprowadzenia na każdy rynek.

21 Sierpień, 2016

Szafy i komody do małych pomieszczeń

Wraz ze wzrostem liczby ludności i zwiększonej gęstości w głównych miastach świata, optymalizacja przestrzeni życiowej jest to jeden z głównych problemów, które zostały uwzględnione w projektowaniu i architekturze, tworząc świadomość wykorzystania…

02 Sierpień, 2016

Fusiontable: Rewolucja w świecie mebli!

Był rok 2009, w Mediolanie artyści z Fusion Tables właśnie zaprezentowali pierwszy prototyp swojego semi-profesjonalnego stołu do bilardu. Ta piękna hybryda mebli zachwyciła fanów designu swoją funkcjonalnością – jest to zarówno stół jadalniany z mie…

05 Czerwiec, 2016

Jak wkomponować antyki w wystrój wnętrza?

Często zdarza się, że kupujemy nowoczesny dom, wnosimy do niego swoje stare meble, nierzadko zbierane przez lata pamiątki lub odziedziczone po przodkach antyki i okazuje się, że jedno z drugim zupełnie nie współgra.

12 Kwiecień, 2016

Gwiazdy PRL-u: Fotele RM58 i 366

Jeśli jeszcze kilka lat temu powiedzielibyśmy, że zachwyca nas design z PRL-u, wiele osób tylko złapało by się za głowę. Na szczęście od jakiegoś czasu zaobserwować możemy coraz szersze zainteresowanie projektami minionej epoki, które okazują się zas…

07 Kwiecień, 2016

Drzwi przesuwne? Obowiązkowo w każdym domu!

Jeżeli nasz dom jest przestronny i duży, kwestia przestrzeni zabieranej przez tradycyjne drzwi na zawiasach z pewnością nie spędza nam snu z powiek. Co innego, gdy nasza rezydencja jest raczej filigranowych rozmiarów.

04 Kwiecień, 2016