Meble - porady i informacje | homify

Meble – porady i informacje

12 WIELKICH idei od IKEI

IKEA to fenomen naszych czasów. Szwedzka firma stała się globalnym potentatem dzięki połączeniu przystępnych cen z designem najwyższej klasy. Meble z IKEI są proste, pasują do wszystkiego, a ich standardowe wymiary wpiszą się doskonale w niemal każdą…

19 Maj, 2017

15 szaf, które rozwiązą wszystkie poblemy z przechowywaniem

Chociaż nie zawsze metraż naszego domu bądź mieszkania pozwala na wydzielenie garderoby, to wcale nie musi oznaczać, że ograniczamy ilość naszych ubrać… Przeceny tu, przeceny tam i w efekcie nasze szafy pękają w szwach.

15 Maj, 2017

Dzięki tym 8 meblom z IKEA uzyskasz piękne wnętrze i zaoszczędzisz pieniądze

IKEA to niewątpliwie najbardziej znany sklep meblowy na świecie. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu kupił tam coś do swojego domu. Czy zastanawialiście się, skąd ta popularność? Powód jest oczywiście bardzo prosty, meble z IKEA są praktyczne, prost…

15 łóżek z zagłówkami idealnych na błogi sen

Zagłówek jest tym elementem niektórych łóżek, do którego nie przykłada się zbyt dużej wagi, a jeszcze rzadziej wykorzystuje się go do oparcia. A szkoda, bo wezgłowie stanowić może kluczowy element dekoracyjny każdej sypialni, co udowodnimy w tym…

20 Marzec, 2017

8 rzeczy o których nie pomyślisz, tylko pojedziesz do IKEI

Szwedzki potentat meblowy całkowicie opanował wygląd naszych wnętrz. Kiedy meblujemy nowy dom, kiedy chcemy uświetnić wynajmowane mieszkanie… podróż do sklepu IKEA staje się konieczną pielgrzymką.

15 Marzec, 2017

Zwykły dom o zachwycającym wnętrzu

To co kochamy w homify, to różnorodność projektów, które nie przestają nas zachwycać. Jednym z nich jest dom, który pragniemy Wam dzisiaj zaprezentować. Sprawdź co kryje się pod zwyczajną fasadą!

06 Marzec, 2017

Jak malować drewniane meble?

Nie zawsze trzeba wydać dużo pieniędzy, by zmienić coś w naszym domu.  Nie zawsze musimy też kupować nowe meble. Znając wartość tego, co już mamy możemy uzyskać niesamowite efekty, chociażby odnawiając sprzęty, które już posiadamy.

8 pomysłów na półki do uporządkowanych pokoi

Jedną z ważniejszych rzeczy jest umiejętność wykorzystania przestrzeni w pomieszczeniu. Niesamowite jaką ilość rzeczy jesteśmy w stanie uzbierać i przechowywać w pokojach, a wydaje się, że nigdy nie ma wystarczająco ścian, żeby wypełnić je szafkami i…

01 Luty, 2017

15 drewnianych mebli do pokazania stolarzowi ...i niech zabiera się do pracy!

Przy prawdziwym zatrzęsieniu sklepów meblowych bardzo łatwo jest zapomnieć, że wciąż możemy zwrócić się bezpośrednio do stolarza. Ci eksperci od drewna potrafią z nim zrobić właściwie wszystko.

28 Styczeń, 2017

10 prostych szaf do Twojego domu

Przechowywanie ubrań – to kwestia, która może nie spędza nam snu z powiek, ale jeśli rozwiążemy ją w sposób nieprzemyślany, konsekwencje tego będziemy odczuwać codziennie. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na przestronną garderobę.

04 Grudzień, 2016