Meble

Magazyn

15 łóżek z zagłówkami idealnych na błogi sen

Zagłówek jest tym elementem niektórych łóżek, do którego nie przykłada się zbyt dużej wagi, a jeszcze rzadziej wykorzystuje się go do oparcia. A szkoda, bo wezgłowie stanowić może kluczowy element dekoracyjny każdej sypialni, co udowodnimy w tym…

20 Marzec, 2017

8 rzeczy o których nie pomyślisz, tylko pojedziesz do IKEI

Szwedzki potentat meblowy całkowicie opanował wygląd naszych wnętrz. Kiedy meblujemy nowy dom, kiedy chcemy uświetnić wynajmowane mieszkanie… podróż do sklepu IKEA staje się konieczną pielgrzymką.

15 Marzec, 2017

Zwykły dom o zachwycającym wnętrzu

To co kochamy w homify, to różnorodność projektów, które nie przestają nas zachwycać. Jednym z nich jest dom, który pragniemy Wam dzisiaj zaprezentować. Sprawdź co kryje się pod zwyczajną fasadą!

06 Marzec, 2017

Jak malować drewniane meble?

Nie zawsze trzeba wydać dużo pieniędzy, by zmienić coś w naszym domu.  Nie zawsze musimy też kupować nowe meble. Znając wartość tego, co już mamy możemy uzyskać niesamowite efekty, chociażby odnawiając sprzęty, które już posiadamy.

8 pomysłów na półki do uporządkowanych pokoi

Jedną z ważniejszych rzeczy jest umiejętność wykorzystania przestrzeni w pomieszczeniu. Niesamowite jaką ilość rzeczy jesteśmy w stanie uzbierać i przechowywać w pokojach, a wydaje się, że nigdy nie ma wystarczająco ścian, żeby wypełnić je szafkami i…

01 Luty, 2017

15 drewnianych mebli do pokazania stolarzowi ...i niech zabiera się do pracy!

Przy prawdziwym zatrzęsieniu sklepów meblowych bardzo łatwo jest zapomnieć, że wciąż możemy zwrócić się bezpośrednio do stolarza. Ci eksperci od drewna potrafią z nim zrobić właściwie wszystko.

28 Styczeń, 2017

10 prostych szaf do Twojego domu

Przechowywanie ubrań – to kwestia, która może nie spędza nam snu z powiek, ale jeśli rozwiążemy ją w sposób nieprzemyślany, konsekwencje tego będziemy odczuwać codziennie. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na przestronną garderobę.

04 Grudzień, 2016

10 zjawiskowych siedzisk, które staną się bohaterami Twojego domu

Wszystko, co dziś pokażemy, nie jest niczym nowym. Ale za każdym razem gdy mamy do czynienia z wyborem siedziska do salonu czy sypialni, pojawiają się dylematy i wątpliwości. Wybór krzeseł, kanap i foteli jest bardzo duży.

28 Listopad, 2016

10 nowoczesnych i ekonomicznych szaf kuchennych

To niesamowite, jak dzięki odpowiednim szafkom kuchennym może całkowicie odmienić atmosferę w kuchni. Ze względu na ogromny wachlarz możliwości, ciężko jest nam się zdecydować jaki model jest najlepszy.

25 Listopad, 2016

18 pomysłów na wielofunkcyjne meble (idealne dla małych domów)

Urządzenie małego mieszkania nie jest zadaniem prostym! Bardzo łatwo je zagracić… A co jeśli podejdziemy do tego wyzwania w zupełnie inny sposób? Zamiast traktować niewielki metraż jako ograniczenie dla naszej wybujałej fantazji, spróbujmy ukierunk…

27 Sierpień, 2016