Magazyn

Co sprawdzić przy wyborze grzejnika łazienkowego?

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń w domu, gdzie szczególnie duże znaczenie ma komfort termiczny. Wydajny grzejnik łazienkowy jest podstawą do tego, aby przebywanie w łazience należało do przyjemnych.

12 Czerwiec, 2023

Toaleta myjąca- nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki!

Toaleta myjąca, to bez wątpienia innowacyjne i nowoczesne połączenie toalety i bidetu, które zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania. Toaleta myjąca coraz częściej jest wybierana przez naszych klientów- nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę jej f…

Elegancka i szykowna łazienka w stylu glamour

Łazienka to pomieszczenie, którego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. Może być wspaniałym pokojem kąpielowym z wielką wanną i prysznicem czy miejscem niczym z dobrego SPA, z prywatną sauną i hydromasażem.

08 Marzec, 2021

Perfekcyjna łazienka - kabiny prysznicowe pod wymiar!

Prysznic czy wanna? Oto jest pytanie! Najlepiej jedno i drugie, bez problemu można wziąć relaksującą kąpiel po całym dniu ciężkiej pracy albo energetyczny prysznic rano, kiedy każda minuta jest cenna… Ale skończmy marzyć, pora zejść na ziemię.

18 Luty, 2020

10 łazienek w nowoczesnym stylu - na przykładzie wizualizacji

Wizualizacje to sposób na przedstawienie projektu, bez którego nie wyobrażamy sobie obecnie procesu projektowania wnętrza. Są one w tym momencie czymś oczywistym, ale jeszcze kilka lat temu w zrozumieniu koncepcji architekta pomagał tylko jego rysune…

31 Styczeń, 2020

Łazienkowe trendy na 2020 rok

Trendy zmieniają się z roku na rok nie tylko w modzie, ale również w projektowaniu wnętrz. Wychodzą nowe materiały wykończeniowe, niekiedy dawno zapomniane trendy budzą się na nowo.

30 Styczeń, 2020

12 pomysłów na ściany łazienki

Łazienka to jedno z niewielu pomieszczeń w naszych domach, gdzie możemy swobodnie eksperymentować z różnymi materiałami, które stosujemy do wykładania jego ścian. Choć nie możemy sobie pozwolić na wielkie wariacje, ze względu na wymagania tego pomies…

26 Październik, 2019

Sposób na piękną i funkcjonalną łazienkę!

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, choć czasem niedocenianym. Właściwe jej urządzenie to sprawa kluczowa! Funkcjonalna łazienka będzie nam nie tylko służyć, ale stanie się także źródłem relaksu.

23 Wrzesień, 2019

Modne i ciekawe umywalki do łazienki

W dzisiejszych czasach, współczesne trendy w aranżacjach łazienek nie skupiają się tylko na jednym stylu. Modne są zarówno proste jak i bardziej wyszukane formy. Ważne jest to aby projekt łazienki odpowiadał gustowi oraz potrzebom właściciela.

31 Lipiec, 2019

7 pomysłów na stylowe akcesoria łazienkowe

Łazienka w każdym domu jest niezwykle ważnym pomieszczeniem- jest to pokój, do którego kierujemy pierwsze kroki każdego ranka, i w którym spędzamy ostatnie chwile przed pójściem spać.

27 Lipiec, 2019